• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa Подала на мене в суд наче , що робити ?

  • Автор теми Lana2023
  • Дата початку
  • Відповіді 117
  • Перегляди 9K
Так а що Вам юрист підказав?)))
Після того , як я розповів , що обслуговував дані кредити а саме +- 1000євро , спочатку почув - О Боже , потім порадила припинити будь які проплати , та режим тиші , очікувати пропозицій на лояльних умовах
 
В ЕГроши у меня тело 30к , процент насчитали 41к , просрочка с 7 марта . На уступки не идут , предложений пока нет . Они тугие .
С кредит+ у меня вообще не было проблем, написала на почту , разбили тело на платежи раз в месяц 1400
Після того , як я розповів , що обслуговував дані кредити а саме +- 1000євро , спочатку почув - О Боже , потім порадила припинити будь які проплати , та режим тиші , очікувати пропозицій на лояльних умовах
Консультация надеюсь была бесплатно?
 
Так а що Вам юрист підказав?)))
С кредит+ у меня вообще не было проблем, написала на почту , разбили тело на платежи раз в месяц 1400

Консультация надеюсь была бесплатно?
Я заключив договір на співпрацю до повного вирішення моїх проблем згідно звіту УБКІ
 
Одна из псевдо юридических шараг, которая заберет ваши деньги, но никакой работы делать не будет.
Юрист вам нужен будет только если на вас в суд подадут.
З кредит касою мали досвід , які шанси оплати по тілу ?
 
Я заключив договір на співпрацю до повного вирішення моїх проблем згідно звіту УБКІ
Якщо він вам пояснив те що ви написали ( нікому не платити і чекати адекватних умов для закриття ) то в чому полягає
суть договору з ним на співпрацю? За що саме ви йому збираєтесь платити?
 
Якщо він вам пояснив те що ви написали ( нікому не платити і чекати адекватних умов для закриття ) то в чому полягає
суть договору з ним на співпрацю? За що саме ви йому збираєтесь платити?
Переадресация вызовов, он писал но потом удалил пост)
 
Назад
Угорі Унизу