• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa Подала на мене в суд наче , що робити ?

  • Автор теми Lana2023
  • Дата початку
  • Відповіді 117
  • Перегляди 9K
Стосовно арешту майна, то тут має бути якась велика сума, щоб заарештувати майно, чи не так?
Не так.
Арешт накладається на все майно, яке порахує за потрібне виконавець. Наприклад машину.
Або квартиру. Або все разом. Арешт - це не реалізація.
Просто буде визначення " в межах суми".
Це метод примусу. До дії.
 
Не так.
Арешт накладається на все майно, яке порахує за потрібне виконавець. Наприклад машину.
Або квартиру. Або все разом. Арешт - це не реалізація.
Просто буде визначення " в межах суми".
Це метод примусу. До дії.
А, ще таке питання забув додати: Чи можуть вони накласти арешт на будинок, майно і т.д, якщо я, наприклад, проживаю з батьками, просто зареєстрований по місцю проживання у такому-то домі, але в той же час не є власником, машини своєї теж нема. Чи можуть вони таким чином взагалі щось зробити із майном?
 
А, ще таке питання забув додати: Чи можуть вони накласти арешт на будинок, майно і т.д, якщо я, наприклад, проживаю з батьками, просто зареєстрований по місцю проживання у такому-то домі, але в той же час не є власником, машини своєї теж нема. Чи можуть вони таким чином взагалі щось зробити із майном?
Конечно нет, вы никакого отношения к имуществу своих родителей не имеете, прописка не делает вас владельцем.
 
А, ще таке питання забув додати: Чи можуть вони накласти арешт на будинок, майно і т.д, якщо я, наприклад, проживаю з батьками, просто зареєстрований по місцю проживання у такому-то домі, але в той же час не є власником, машини своєї теж нема. Чи можуть вони таким чином взагалі щось зробити із майном?
Вище вам відповіли. Це на рахунок якщо на даний момент не маєте у своїй власності майна ніякого.
Але ж ви все життя не будете "бомжом" і "безробітним".
Я до того що пускати все на "якось буде" в майбутньому гарантовано вилізе боком.
 
Конечно нет, вы никакого отношения к имуществу своих родителей не имеете, прописка не делает вас владельцем.
О, так вони в такому випадку проти мене взагалі тоді нічого не зможуть зробити? (Звісно, якщо я не помиляюсь) Окрім, мабуть, блокування карток. Ну це було б трохи обідно, але не критично(в якомусь сенсі), є ж ще крипта та інші способи. Хе хе, жарт))
Ну а так, загалом, думаю можна й спробувати все ж знайти юриста та подати цей відзив. Як варіант, мабуть.
Не хочу більше ніколи зв'язуватись із МФО, і не раджу нікому туди йди.
P.s Насправді мені після цього форуму набагато легше стало, відразу мінус стрес. Дякую Адміну, ну і всім-всім тутеншнім мешканцям. Ви просто неймовірні!!🥹🫶
Вище вам відповіли. Це на рахунок якщо на даний момент не маєте у своїй власності майна ніякого.
Але ж ви все життя не будете "бомжом" і "безробітним".
Я до того що пускати все на "якось буде" в майбутньому гарантовано вилізе боком.
Я погоджуюсь, але наразі є робота, як я казав, що працюю неофіційно та дистанційно. Ну, а стосовно своєї власності я згідний. Це треба буде, але не у ближчі роки) Знімати квартиру - інша справа.
 
Останнє редагування:
О, так вони в такому випадку проти мене взагалі тоді нічого не зможуть зробити? (Звісно, якщо я не помиляюсь) Окрім, мабуть, блокування карток. Ну це було б трохи обідно, але не критично(в якомусь сенсі), є ж ще крипта та інші способи. Хе хе, жарт))
🫶
Оно то так, но как вам выше Дід написал, вы же не всегда так планируете? Когда-то и имущество появится, а исполнительное производство никуда не денется, пока не заплатишь.
Поэтому лучше не допускать такого.
 
Я взагалі не бачу проблеми! Сума не велика, віддасте по троху потім через виконавця. Тут 99.9% відсотків суд задовольнить позов. Повторюсь сума не велика!
 
Я взагалі не бачу проблеми! Сума не велика, віддасте по троху потім через виконавця. Тут 99.9% відсотків суд задовольнить позов. Повторюсь сума не велика!
Не зовсім вас зрозумів. Маєте на увазі просто забити на це, а потім колись віддати їм більш ніж 30к суми(усі їхні забаганки), чи ви про тіло кажете у розмірі 6к віддати? Якщо мова йде про усю суму, то я не збираюсь якимось шарагам такий подарунок робити. Де 6к, а де 36)) Тридцятку зверху їм накинути за що? За терор знайомих та рідних? Про себе вже не кажу. Ні, ні, ні. Я вже краще таку суму на ЗСУ задоначу, а не їм. Тіло - це максимум, як ні, то хай йдуть на*у1. Вибачаюсь за мати.
Коли час був би правильний, тоді можна було б по-іншому думати. Наразі складається враження, що світ котиться до якогось логічного кінця, є безліч інших справжніх проблем. А кантори у мене знаходяться десь на дні маріанської впадини, а може й нижче.
 
Останнє редагування:
Не зовсім вас зрозумів. Маєте на увазі просто забити на це, а потім колись віддати їм більш ніж 30к суми(усі їхні забаганки), чи ви про тіло кажете у розмірі 6к віддати? Якщо мова йде про усю суму, то я не збираюсь якимось шарагам такий подарунок робити. Де 6к, а де 36)) Тридцятку зверху їм накинути за що? За терор знайомих та рідних? Про себе вже не кажу. Ні, ні, ні. Я вже краще таку суму на ЗСУ задоначу, а не їм. Тіло - це максимум, як ні, то хай йдуть на*у1. Вибачаюсь за мати.
Коли час був би правильний, тоді можна було б по-іншому думати. Наразі складається враження, що світ котиться до якогось логічного кінця, є безліч інших справжніх проблем. А кантори у мене знаходяться десь на дні маріанської впадини, а може й нижче.
Просто їм ці часи не заважають вигравати суди і отримувати в 10 раз більше , у вас один плюс це сума,не така захмарна, як у мене і багатьох, а хотілося б справедливого світу теж, а не оце все г...
 
Останнє редагування:
Не зовсім вас зрозумів. Маєте на увазі просто забити на це, а потім колись віддати їм більш ніж 30к суми(усі їхні забаганки), чи ви про тіло кажете у розмірі 6к віддати? Якщо мова йде про усю суму, то я не збираюсь якимось шарагам такий подарунок робити. Де 6к, а де 36)) Тридцятку зверху їм накинути за що? За терор знайомих та рідних? Про себе вже не кажу. Ні, ні, ні. Я вже краще таку суму на ЗСУ задоначу, а не їм. Тіло - це максимум, як ні, то хай йдуть на*у1. Вибачаюсь за мати.
Коли час був би правильний, тоді можна було б по-іншому думати. Наразі складається враження, що світ котиться до якогось логічного кінця, є безліч інших справжніх проблем. А кантори у мене знаходяться десь на дні маріанської впадини, а може й нижче.
Яж писав 99,9 ви програєте суд на суму 30+ с захистом, чи без. Ну якщо вам всеодно, то навіщо ви питаєте?)) Забийте та живіть далі, за тіло ці клоуни вам не закриють по новим договорам
 
Яж писав 99,9 ви програєте суд на суму 30+ с захистом, чи без. Ну якщо вам всеодно, то навіщо ви питаєте?)) Забийте та живіть далі, за тіло ці клоуни вам не закриють по новим договорам
Пам'ятаю, що десь у кінці 2022 прислали акцію на закриття трохи більше ніж за тіло, але я щось в це не дуже повірив, тому й забив. Ну, це вже неважливо. Так, мені то байдуже, можу на них повністю забити і не згадувати від слова зовсім. Зробити вони мені не зможуть абсолютно нічого, мабуть, окрім >> Єдине, що б не дуже хотілось - це блокування карток.

Яка ймовірність, що таке станеться?

Ну, як я й і казав, якщо заблокують - є альтернативні варіанти, але водночас хотілося б мати свою карту, а не оце все.
 
Пам'ятаю, що десь у кінці 2022 прислали акцію на закриття трохи більше ніж за тіло, але я щось в це не дуже повірив, тому й забив. Ну, це вже неважливо. Так, мені то байдуже, можу на них повністю забити і не згадувати від слова зовсім. Зробити вони мені не зможуть абсолютно нічого, мабуть, окрім >> Єдине, що б не дуже хотілось - це блокування карток.

Яка ймовірність, що таке станеться?

Ну, як я й і казав, якщо заблокують - є альтернативні варіанти, але водночас хотілося б мати свою карту, а не оце все.
Если проиграете суд, то вероятность блока карт 100%, лишь вопрос времени.
 
Если проиграете суд, то вероятность блока карт 100%, лишь вопрос времени.
PayPal та іншій схожі рахунки теж блокуються? Я так розумію, це стосується лише українських рахунків?
 
Можливо немає потрібних суддів у суді за Вашим місцем реєстрації (за підсудністю) =))
Вы хотите сказать они подают в те суды где у них судья на прикормке ?
Не так.
Арешт накладається на все майно, яке порахує за потрібне виконавець. Наприклад машину.
Або квартиру. Або все разом. Арешт - це не реалізація.
Просто буде визначення " в межах суми".
Це метод примусу. До дії.
але майно довжно бути зареестровано на боржника ?
до прикладу е квартира осталась вид батькив , на спадшину подали але ще не переоформлювали повнистю , то ми прописани там , вона приватизована але в реестрах майнових нас поки нема , щось може виконавча служба арештувати , якщо речи яки находяться у квартирі як вона доведе що то мои речи?
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу