• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa Подала на мене в суд наче , що робити ?

  • Автор теми Lana2023
  • Дата початку
  • Відповіді 117
  • Перегляди 9K
Вы хотите сказать они подают в те суды где у них судья на прикормке ?

але майно довжно бути зареестровано на боржника ?
Звичайно.
до прикладу е квартира осталась вид батькив , на спадшину подали але ще не переоформлювали повнистю , то ми прописани там , вона приватизована але в реестрах майнових нас поки нема
Отже вона по факту не є вашим майном.
щось може виконавча служба арештувати , якщо речи яки находяться у квартирі як вона доведе що то мои речи?
Теоретично може, але сумніваюсь дуже що це хтось робитиме.
 
Підкажіть, будь ласка, подали суд було перше засідання. Друге на 5 квітня. Це вже будуть ухвалювати виконавче? Чи як ще може бути? На скільки реально ще захиститись борг 174к.
 
Підкажіть, будь ласка, подали суд було перше засідання. Друге на 5 квітня. Це вже будуть ухвалювати виконавче? Чи як ще може бути? На скільки реально ще захиститись борг 174к.
Топайте до наших юристів) Там Вам все роз'яснять.
 
А особисто у Вас які МФО?)))
договори всі свіженькі від січня цього року , старався обслуговувати , поки побачив , що до тіла я не добираюсь взагалі , прийняв тактику очікування та збирання потрібної суми в випадку раптових пропозицій
У всіх по-різному...) Ви б конкретики надали побільше...)))
Кредит каса, є гроші, плюс , мілоани,
 
договори всі свіженькі від січня цього року , старався обслуговувати , поки побачив , що до тіла я не добираюсь взагалі , прийняв тактику очікування та збирання потрібної суми в випадку раптових пропозицій

Кредит каса, є гроші, плюс , мілоани,
Тут куча тем по Вашим конторам, читайте форум)))
 
У всіх по-різному...) Ви б конкретики надали побільше...)))
Я перед тим як починати дану тактику , знайшов юриста , який мене проконсультував , та підказав , що робити , тільки от зайшов на форум і бачу пишуть про різницю в договорах , тепер он сиджу і хвилююсь
 
Я перед тим як починати дану тактику , знайшов юриста , який мене проконсультував , та підказав , що робити , тільки от зайшов на форум і бачу пишуть про різницю в договорах , тепер он сиджу і хвилююсь
Юрист Вам потрібний, якщо діло до суду дійде))) Але ж, якщо Ви кажете, що Вас проконсультували і підказали, що робити, то чому хвилюєтесь?)))
 
Юрист Вам потрібний, якщо діло до суду дійде))) Але ж, якщо Ви кажете, що Вас проконсультували і підказали, що робити, то чому хвилюєтесь?)))
Боягуз по натурі до всього що стосується порушень))
 
договори всі свіженькі від січня цього року , старався обслуговувати , поки побачив , що до тіла я не добираюсь взагалі , прийняв тактику очікування та збирання потрібної суми в випадку раптових пропозицій

Кредит каса, є гроші, плюс , мілоани,
Тела большие?
 
Назад
Угорі Унизу