• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa Подала на мене в суд наче , що робити ?

  • Автор теми Lana2023
  • Дата початку
  • Відповіді 117
  • Перегляди 9K

Lana2023

Форумчанин
Реєстрація
21 Гру 2022
Дописи
254
Реакції
80
Бали
343
UAH
4.00
Ваш пол
Женский
Lana2023 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прийшло повідомлення на судовій владі дивилась наче не було документів, сьогодні з'явилися від 15.06.2023 призначений склад пише , суд у моєму місті .
 
Прийшло повідомлення на судовій владі дивилась наче не було документів, сьогодні з'явилися від 15.06.2023 призначений склад пише , суд у моєму місті .
Отримуєте доки, обираєте юриста/адвоката з форуму і готуєтесь до суду.
 
Півроку прострочення по кредиту , кредит на 300 днів , в липні закінчення строку договору, отримувала лист під розпис з вимогою оплатити через Укрпошту , розписалась і тут вони подали собі , це так пишу для людей у кого вони є
 
Півроку прострочення по кредиту , кредит на 300 днів , в липні закінчення строку договору, отримувала лист під розпис з вимогою оплатити через Укрпошту , розписалась і тут вони подали собі , це так пишу для людей у кого вони є
Поки що у вас статус "призначений склад", тобто ще немає дати засідання.
По закону ви маєте отримати доки в паперовій формі ( повістка, копія позовних вимог ) на адресу реєстрації.
Якщо швидше - ел. суд. Реєстрація безкоштовна, але потрібен КЕП(ЕЦП). Його можно зробити за пару хвилин в приват24 або ж Дія.
 
Останнє редагування:
Прийшло повідомлення на судовій владі дивилась наче не було документів, сьогодні з'явилися від 15.06.2023 призначений склад пише , суд у моєму місті .
Добрий день! На мене теж Кредит Каса " Укр кредит фінанс" подали до суду , документи прислали на укр пошту, але я ще їх не забрала, на Судовій владі пише :" надіслано за підсудністю"
 
Добрий день! На мене теж Кредит Каса " Укр кредит фінанс" подали до суду , документи прислали на укр пошту, але я ще їх не забрала, на Судовій владі пише :" надіслано за підсудністю"
Це означає, що вони подали позов не в той суд. Суд, до якого надійшов позов, перенаправив його за підсудністю. Забирайте позовну заяву, ознайомлюйтесь і звертайтесь до юриста форуму.
 
Цікаво, чого це вони так пішли... У мене 3+ роки і не йдуть.
Цікаво. Дуже цікаво.
 
Цікаво, чого це вони так пішли... У мене 3+ роки і не йдуть.
Цікаво. Дуже цікаво.
Не знаю,я не працюю дитина 3 років , я платила їм пролонгування два рази майже тіло , потім написала що не можу більше сплатити і просила лояльні умови погашення, потім їм не раз казала що відсотки не можу платити в суд тільки , вони взагалі не пропонували нічого просто платити все. Побачимо що далі , можливо лякають я надіюсь, чекаю їх відповідь сьогодні, ні то я буду захищатися у суді. Юриста порадьте?
*** Прихований текст: не можна цитувати. ***
Чому прихований текст, мені цікаво теж
 
Останнє редагування:
Чому прихований текст, мені цікаво теж
Тому що :
По-перше пост адресувався не вам і в ньому інформація практично вам нічим абсолютно не допоможе.
А по-друге, на форумі "пасуться" зареєстровані козачки з кантор, тож я не маю бажання щоб вони бачили написане.
 
я теж мав з ними суд, тіло та відсотки просили, потім виконавче на підставі виконавчого листа, вп треба було сплатити бо заарештувати авто... от така фігня, після закриття вп кабінет видалив та нехай йдуть в д....у
 
я теж мав з ними суд, тіло та відсотки просили, потім виконавче на підставі виконавчого листа, вп треба було сплатити бо заарештувати авто... от така фігня, після закриття вп кабінет видалив та нехай йдуть в д....у
Ви не захищалися з юристом ? Вони виграли суд з усіма відсотками ? В мене немає що забирати , крім витраченого часу і нервів на це все .
 
Ви не захищалися з юристом ? Вони виграли суд з усіма відсотками ? В мене немає що забирати , крім витраченого часу і нервів на це все .
там був довгостроковий кредит, той що на 5 частин, тіло 20 кк грн.+% без штрафів та пені, тобто як без прострочення. тому сенсу особливо не було мабуть з юристом захищатись, я там просто ще декілька тисяч сплатив раніше, тобто визнав виходить договір.... от така фігня
 
там був довгостроковий кредит, той що на 5 частин, тіло 20 кк грн.+% без штрафів та пені, тобто як без прострочення. тому сенсу особливо не було мабуть з юристом захищатись, я там просто ще декілька тисяч сплатив раніше, тобто визнав виходить договір.... от така фігня
Довго протермінування було
 
Назад
Угорі Унизу