• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Динеро сегодня предложило оплатить только тело кредита

Всім доброго дня шановні форумчани, вже жекілька днів пишуть смс що є можливість закрити за тіло так як зараз військовий стан і так далі ідуть на поступки, але мождивості немає, просрочка більше 1 року. А сбогодні написали що працює реєстр боржників і так далі.... хочуть бабла я так думаю. реєстр зрозуміло що працює це лякають
Мне тоже предложили закрыть за тело кредита,просрочка почти полтора года,тело 15 тыщ,проценты и всё остаётся 58 тыщ. В понедельник заплатил 15 с утра,часа через четыре пришла справка о закрытии кредита ,все нормально,так что советую закрыть если есть возможность только за тело кредита
 
Мне тоже предложили закрыть за тело кредита,просрочка почти полтора года,тело 15 тыщ,проценты и всё остаётся 58 тыщ. В понедельник заплатил 15 с утра,часа через четыре пришла справка о закрытии кредита ,все нормально,так что советую закрыть если есть возможность только за тело кредита
Хороша історія ?
 
Мне тоже предложили закрыть за тело кредита,просрочка почти полтора года,тело 15 тыщ,проценты и всё остаётся 58 тыщ. В понедельник заплатил 15 с утра,часа через четыре пришла справка о закрытии кредита ,все нормально,так что советую закрыть если есть возможность только за тело кредита
Вы так советуете?.
У вас там связи?
Справка куда пришла?
 
Мне тоже предложили закрыть за тело кредита,просрочка почти полтора года,тело 15 тыщ,проценты и всё остаётся 58 тыщ. В понедельник заплатил 15 с утра,часа через четыре пришла справка о закрытии кредита ,все нормально,так что советую закрыть если есть возможность только за тело кредита
ну,ну---это твой совет мфоошник :вай::вай::вай:
Хороша історія ?
куда пришла справка????
 
Всім доброго дня шановні форумчани, вже жекілька днів пишуть смс що є можливість закрити за тіло так як зараз військовий стан і так далі ідуть на поступки, але мождивості немає, просрочка більше 1 року. А сбогодні написали що працює реєстр боржників і так далі.... хочуть бабла я так думаю. реєстр зрозуміло що працює це лякають
Мені тоже таке смс прийшло і лист на ел.пошту
Розсилка:)
 
Это стандартная рассылка, всем приходила.
 
Справка приходит на Эл. Почту
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-07-10-09-07-00-60_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
    Screenshot_2022-07-10-09-07-00-60_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
    65.7 Кб · Перегляди: 82
Всім доброго дня шановні форумчани, вже жекілька днів пишуть смс що є можливість закрити за тіло так як зараз військовий стан і так далі ідуть на поступки, але мождивості немає, просрочка більше 1 року. А сбогодні написали що працює реєстр боржників і так далі.... хочуть бабла я так думаю. реєстр зрозуміло що працює це лякають
Скоро будуть за пів тіла пропонувати
 
Назад
Угорі Унизу