• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Динеро сегодня предложило оплатить только тело кредита

Та вот на днях. Не знаю, что в письме, но вряд ли закрытие за тело, как и остальным, наверное, что признайте сумму долга.
Мені дінеро пропонували закрити на 1 тис.меньше тіла десь після пів року протермінування.
 
Ну может Вам раньше, мало ли)
Динеро тоже 2 года. Но они и раньше предлагали) а теперь как надумала закрыть- молчат((
Подскажите предложкние телефонном режиме поступило или на электронку?
 
Доброго дня маю прострочку в Дінеро більше року вже змінили декілька колекторських компаній по проведенню робіт, від літа займається примоколект. Сьогодні прислали листа що можна закрити за тіло, чи можна з ними домовитись про внесення частинами? Хтось мав діло з ними?
 
Доброго дня маю прострочку в Дінеро більше року вже змінили декілька колекторських компаній по проведенню робіт, від літа займається примоколект. Сьогодні прислали листа що можна закрити за тіло, чи можна з ними домовитись про внесення частинами? Хтось мав діло з ними?
напишіть їм і дізнаєтесь. навіщо Вам чийсь досвід?
 
Тоже больше года просрочка, за тело предлагали и не один раз, после заказаного письма через месяц сделали инн, решайтесь раньше, ещё есть в укрпозыке, так я хоть и поздно «усралася» но позвонила им и за тело договорилась, жду понедельника, когда деньги поступят к ним и буду трясти справку
 
Доброго дня маю прострочку в Дінеро більше року вже змінили декілька колекторських компаній по проведенню робіт, від літа займається примоколект. Сьогодні прислали листа що можна закрити за тіло, чи можна з ними домовитись про внесення частинами? Хтось мав діло з ними?
Как правило когда предлагают закрытия за тело ,сумму не делят ,а хотят сразу оплату тела. Поэтому вряд-ли... Но можете у них поинтересоватся.Удачи
 
Доброго дня маю прострочку в Дінеро більше року вже змінили декілька колекторських компаній по проведенню робіт, від літа займається примоколект. Сьогодні прислали листа що можна закрити за тіло, чи можна з ними домовитись про внесення частинами? Хтось мав діло з ними?
Предлагали и частями на 3-4 раза
 
Предлагали и частями на 3-4 раза
Дякую
Тоже больше года просрочка, за тело предлагали и не один раз, после заказаного письма через месяц сделали инн, решайтесь раньше, ещё есть в укрпозыке, так я хоть и поздно «усралася» но позвонила им и за тело договорилась, жду понедельника, когда деньги поступят к ним и буду трясти справку
Доброго дня я з Укрпозикою домовилась про реструкторизацію, думала що сума буде вся, але кредит реструкторизований і в кабінеті майже тіло поділено на 5 частин з 9700 тіла маю оплатити 10180, а от по Дінеро тільки одним платежем і ніяк подругому не виходить домовитись(.
 
Останнє редагування:
Дякую

Доброго дня я з Укрпозикою домовилась про реструкторизацію, думала що сума буде вся, але кредит реструкторизований і в кабінеті майже тіло поділено на 5 частин з 9700 тіла маю оплатити 10180, а от по Дінеро тільки одним платежем і ніяк подругому не виходить домовитись(.
Какая у Вас просрочка по Укрпозыке была?
 
Какая у Вас просрочка по Укрпозыке была?
Рік, але вони і раніше пропонували певно через місяць десь однією сумою, а за пів року коли передавали на прозвон колекторам то ті теж пропонували тіло на 4 частини
 
Заплатила за тіло. Вони вимагають ще подвійні відсотки до просрочки.Підскажіть що робити?Як закрити їх?
 
А Вы когда тело платили, с ними ни о чем не договаривались?
 
Назад
Угорі Унизу