• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Динеро сегодня предложило оплатить только тело кредита

Заплатила за тіло. Вони вимагають ще подвійні відсотки до просрочки.Підскажіть що робити?Як закрити їх?
вот поэтому на форуме постоянно пишут, что платить только по гарантийке! Иначе зачислят как частичное погашение и все.
 
Заплатила за тіло. Вони вимагають ще подвійні відсотки до просрочки.Підскажіть що робити?Як закрити їх?
Ну ви самі собі відповіли : "вимагають ще подвійні відсотки до просрочки"...
По іншому - ви викинули гроші на вітер... черговий приклад чого не потрібно робити ( без образ, нічого особистого )
Дивує трохи що ви не перший тиждень на форумі і мали б знати, що ніколи не варто надіятись на "добросовісність і чесність"
від цих неадекватів. Шкода ваших грошей.
 
А Вы когда тело платили, с ними ни о чем не договаривались?
Домовлялася про гарантійний по чату у вайбері. Вони сказали що потрібно зачекати трохи часу і порадили оплатити тіло , я не мала терпіння і заплатила.
 
Ну ви самі собі відповіли : "вимагають ще подвійні відсотки до просрочки"...
По іншому - ви викинули гроші на вітер... черговий приклад чого не потрібно робити ( без образ, нічого особистого )
Дивує трохи що ви не перший тиждень на форумі і мали б знати, що ніколи не варто надіятись на "добросовісність і чесність"
від цих неадекватів. Шкода ваших грошей.
Дякую за підтримку. Щоб мфо сказилися
 
Домовлялася про гарантійний по чату у вайбері. Вони сказали що потрібно зачекати трохи часу і порадили оплатити тіло , я не мала терпіння і заплатила.
Пишите снова в тот чат, пускай закрывают Ваш кредит. Вы же договаривались, хоть и на словах только.
 
Добрый день, кто их закрывал за тело дают гарантийное, как быстро закрывают кредит? а то у меня по ним весит борг в кредитной истории, они внесли как прострочу во время военного положения и каждый день капают проценты +меняеться сума в кредитной истории
 
Добрый день, кто их закрывал за тело дают гарантийное, как быстро закрывают кредит? а то у меня по ним весит борг в кредитной истории, они внесли как прострочу во время военного положения и каждый день капают проценты +меняеться сума в кредитной истории
Доброго Дня, в мене 17 мфо. Всі согласні щоб я за тіло закрив але ніхто їм і копійки не дасть. Хай буде собі та кредитна історія. яка різниця що там пише Чекайте 6 місяців і вони будуть благать вас щоб за тіло закрить
 
Добрый вечер, кто то закрыл Укрпозыку за тело у военное положение? Или вообще закрыл?у меня не идут на контакт вообще предлагают пролонгацию очередную
 
Ждите, сами предложат, режим снежинки в этом очень помогает. Мне динеро(а это одна и та же шарага) уже 2 года как предлагают тело....
Но идут лесом...:f*ck:
 
Добрый вечер, кто то закрыл Укрпозыку за тело у военное положение? Или вообще закрыл?у меня не идут на контакт вообще предлагают пролонгацию очередную
оформил реструкторизацию тела на 6 месяцев , пришла смс , по телефону быстро договорились , проценты исчезли
за реструкторизацию насчитали 300 грн
 
прострочка более 2х лет , за это время ничего не предлагали подобного
Когда оформляли?
смс была где то в 20-21 го того месяца в этот же день и договорился
таже картина и с диенеро
 
Аналогичная фuгня. Сегодня звонил мальчик, давил на тему пролонгаций. Потом посоветовал занять у знакомых. Упомянула, что записываю разговор и с удовольствием обращусь в НБУ относительно прессинга с их стороны))) Положил трубку. Расстроился
 
Заздрю я вам. В вашому світі нема війни
 
До тих, у кого нема проблем крім мфо
 
Всім доброго дня шановні форумчани, вже жекілька днів пишуть смс що є можливість закрити за тіло так як зараз військовий стан і так далі ідуть на поступки, але мождивості немає, просрочка більше 1 року. А сбогодні написали що працює реєстр боржників і так далі.... хочуть бабла я так думаю. реєстр зрозуміло що працює це лякають
 
Всім доброго дня шановні форумчани, вже жекілька днів пишуть смс що є можливість закрити за тіло так як зараз військовий стан і так далі ідуть на поступки, але мождивості немає, просрочка більше 1 року. А сбогодні написали що працює реєстр боржників і так далі.... хочуть бабла я так думаю. реєстр зрозуміло що працює це лякають
Раніше запросто робили ВНН. Мені через 2 роки Вердикт капітал таке зробив по їхньому боргу.
Зараз ВНН під забороною, але суди працюють.
Моніторте себе про всяк випадок на Судовій владі.
 
Всім доброго дня шановні форумчани, вже жекілька днів пишуть смс що є можливість закрити за тіло так як зараз військовий стан і так далі ідуть на поступки, але мождивості немає, просрочка більше 1 року. А сбогодні написали що працює реєстр боржників і так далі.... хочуть бабла я так думаю. реєстр зрозуміло що працює це лякають
Таке саме сьогодні пройшло. Це Укрпозика?
 
Назад
Угорі Унизу