• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MoneyVeo Прострочений кредит. Закрити за тіло?

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Це ніхто... фантазії хворої уяви підвальних крис.
Бо вона почала казати якщо ви сьогодні хоч якусь суму внесене то це повліяє на їх рішення і що вони надумають робити з моїм кредитом …я зрозуміла)
Вигідна пропозиція))) блін
 
Бо вона почала казати якщо ви сьогодні хоч якусь суму внесене то це повліяє на їх рішення і що вони надумають робити з моїм кредитом …я зрозуміла)
Вигідна пропозиція))) блін
Наступний раз скажіть най комісія як їхатиме, хліба попутно купить)
 
Підскажіть будь ласка ! Кредитний комітет це хто такі)?
Зателефонували є вигідні умови 20 тіло 20 відсотки … кажу нема грошей таких.. вони завтра буде розглядатись в кредитному комітеті і вони можуть позив на суд передати…
1711392738625.png

Их комитет вот тут примерно свои заседания проводит
 
Останнє редагування:
Усім доброго ранку!
Не реагувати? Це лякалка їх ?останнє смс чи вже готуватись до суду?
 

Вкладення

  • ABE0CCF4-3D8E-436D-86E9-C7B612DC8974.png
    ABE0CCF4-3D8E-436D-86E9-C7B612DC8974.png
    62.9 Кб · Перегляди: 42
Усім доброго ранку!
Не реагувати? Це лякалка їх ?останнє смс чи вже готуватись до суду?
Лякалка.
Але взагальному, якщо виходите на протермінування, то потрібно бути готовим і до того, що доведеться судитись
 
Про суд
Усім доброго ранку!
Не реагувати? Це лякалка їх ?останнє смс чи вже готуватись до суду?
Ніколи не попереджують. Тому треба себе моніторити на судовій владі і не звертати увагу на такі їх писулькі.
 
  • Подобається
Реакції: Nani
Теж отримала зранку від афк смс про "можливе звернення до суду за прострочення" вказали суму 67 тис. Тіло 13. Срок 5 місяців буде 18 квітня вже. За цей час ніякого тіла не пропонували.
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Screenshot_2024-04-11-15-31-27-501_com.android.mms.jpg

Зранку чуть "не набили" смс . А зараз вже якісь умови пропонують. Не дивилася. Не на часі. Час від часу нагадують мені по смс. Чи дзвонять? Мабуть, бо ці дні дуже багато на спамі номерів "друзів" усіх. З оточення- мабуть сестрі телефонують, вона мені вже просто не говорить.
 
Переглянути вкладення 150686
Зранку чуть "не набили" смс . А зараз вже якісь умови пропонують. Не дивилася. Не на часі. Час від часу нагадують мені по смс. Чи дзвонять? Мабуть, бо ці дні дуже багато на спамі номерів "друзів" усіх. З оточення- мабуть сестрі телефонують, вона мені вже просто не говорить.
Я когда поначалу реагировал на такие смс то меня спрашивали какое смс вам приходило? Мы вам ничего не отправляли) перестал реагировать вообще их фиг поймёшь
 
Я когда поначалу реагировал на такие смс то меня спрашивали какое смс вам приходило? Мы вам ничего не отправляли) перестал реагировать вообще их фиг поймёшь
Я читаю повідомлення, щоб тіло не пропустити чи 50%. Вони так і пишуть прямо одразу. А коли заходиш питаєш про ці лояльні умови- там вся сума і до вечора. Виводять на контакт. Поки я дію так. Ігнорую, читаю. Спокійна.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу