• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MoneyVeo Прострочений кредит. Закрити за тіло?

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Odarochka

Форумчанин
Реєстрація
19 Бер 2024
Дописи
21
Реакції
0
Бали
1
UAH
35.50
Ваш пол
Женский
Odarochka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня!Підскажіть будь ласка , як діяти?( брала кредит мані вео 20 тис( потрібно було терміново і не читала умови)потім можливості вчасно не було погасити і за місяц прострочки вони нарахували ще +29 тис… мій кредит продали тіалону.. сьогодні виставили умови щоб в термін два дні 40 тис заплатила… я не маю на жаль стільки. Тіло можу заплатити повністю а відсотки(( ні… як мені діяти чи до юриста краще йти…
 
Доброго дня!Підскажіть будь ласка , як діяти?( брала кредит мані вео 20 тис( потрібно було терміново і не читала умови)потім можливості вчасно не було погасити і за місяц прострочки вони нарахували ще +29 тис… мій кредит продали тіалону.. сьогодні виставили умови щоб в термін два дні 40 тис заплатила… я не маю на жаль стільки. Тіло можу заплатити повністю а відсотки(( ні… як мені діяти чи до юриста краще йти…
Юрист вам в этом вопросе никак не поможет. Просто игнорьте их и ждите предложение о теле
 
а дзвінки ? Вони телефонують? Я тоді здуру влізла тепер розгрібаю… знаю моя проблема і готова повернути борг але відсотки жесть(((
Юрист вам в этом вопросе никак не поможет. Просто игнорьте их и ждите предложение о теле
а дзвінки ? Вони телефонують? Я тоді здуру влізла тепер розгрібаю… знаю моя проблема і готова повернути борг але відсотки жесть(((
 
а дзвінки ? Вони телефонують? Я тоді здуру влізла тепер розгрібаю… знаю моя проблема і готова повернути борг але відсотки жесть(((
Да звонят. Ставьте антиспам и звонки вам мешать не будут
 
Да звонят. Ставьте антиспам и звонки вам мешать не будут
Та за себе .. рідні бабуся і дідусь (( вже сьогодні думала позичити та закрити так подруга зупинила каже почитай все дізнайся…все ж в житті буває(( може вже думаю х ними балакати про канікули… голова кругом
 
Та за себе .. рідні бабуся і дідусь (( вже сьогодні думала позичити та закрити так подруга зупинила каже почитай все дізнайся…все ж в житті буває(( може вже думаю х ними балакати про канікули… голова кругом
Ставьте бабушке и дедушке антиспам. Что ещё за каникулы?) Разве сейчас есть такое. Это во время ковида было и то только с банках
 
Odarochka, у Вас одне манівео?
 
Моя Вам порада. Забийте на них. Почитайте форум. Робіть все,як пишуть . Тобто антиспам,заміна картки чи рахунку в банку. Не спілкуйтесь. Все написано. Якщо і буде суд ,можливо,то будете боротись.
 
Моя Вам порада. Забийте на них. Почитайте форум. Робіть все,як пишуть . Тобто антиспам,заміна картки чи рахунку в банку. Не спілкуйтесь. Все написано. Якщо і буде суд ,можливо,то будете боротись.
Я ж їм кажу я не відмовляюсь його закрити хоч зараз але відсотки… це піпець ще зверху більше половини ну не можу… я зрозуміла дякую
 
Я ж їм кажу я не відмовляюсь його закрити хоч зараз але відсотки… це піпець ще зверху більше половини ну не можу… я зрозуміла дякую
Им все равно, что вы говорите, им нужны деньги. Самый лучший вариант, это не разговаривать совсем вот и всё))
 
Я ж їм кажу я не відмовляюсь його закрити хоч зараз але відсотки… це піпець ще зверху більше половини ну не можу… я зрозуміла дякую
Відсотки нараховують які захочуть. Перший крок у вирішенні проблеми,це не спілкуватись з ними взагалі. У мене теж тіло 20к.
 
Та за себе .. рідні бабуся і дідусь (( вже сьогодні думала позичити та закрити так подруга зупинила каже почитай все дізнайся…все ж в житті буває(( може вже думаю х ними балакати про канікули… голова кругом
Кредитных каникул в МФО не бывает им пофиг на ваши проблемы
 
Доброго дня!Підскажіть будь ласка , як діяти?( брала кредит мані вео 20 тис( потрібно було терміново і не читала умови)потім можливості вчасно не було погасити і за місяц прострочки вони нарахували ще +29 тис… мій кредит продали тіалону.. сьогодні виставили умови щоб в термін два дні 40 тис заплатила… я не маю на жаль стільки. Тіло можу заплатити повністю а відсотки(( ні… як мені діяти чи до юриста краще йти…
Через время предложат тело. А,если ещё подождать, то и за 50% от тела. Проверено на себе
 
Доброго дня!Підскажіть будь ласка , як діяти?( брала кредит мані вео 20 тис( потрібно було терміново і не читала умови)потім можливості вчасно не було погасити і за місяц прострочки вони нарахували ще +29 тис… мій кредит продали тіалону.. сьогодні виставили умови щоб в термін два дні 40 тис заплатила… я не маю на жаль стільки. Тіло можу заплатити повністю а відсотки(( ні… як мені діяти чи до юриста краще йти…
Перестаньте з ними вести будь які розмови. Тільки собі нерви і настрій зіпсуєте. Собі і рідним поставте блок на вхідні від невідомих номерів. Юрист Вам зараз нічим не допоможе. І чекайте. Таліон дуже часто пропонує списання до тіла або і до пів тіла. Пережив це на власному досвіді і закрив їх за пів тіла.
 
Доброго дня!Підскажіть будь ласка , як діяти?( брала кредит мані вео 20 тис( потрібно було терміново і не читала умови)потім можливості вчасно не було погасити і за місяц прострочки вони нарахували ще +29 тис… мій кредит продали тіалону.. сьогодні виставили умови щоб в термін два дні 40 тис заплатила… я не маю на жаль стільки. Тіло можу заплатити повністю а відсотки(( ні… як мені діяти чи до юриста краще йти…
Включайте режим игнора и все, со временем закроете за тело. 1 МФО это пустяк, главное больше не берите в других.
 
Главное не брать другие кредиты для закрытие этого, 1 кредит легко решается. У меня манивео 20к с мая 23 года висит (и еще штук 10 мелких) хотят 100к, перехотят, жду предложения закрыть за тело, или пол тела. Ставьте програму фильтр звонков ( Callfilter ) и не будет звонков. Почитайте форум и успокойтесь, всё что могут эти упыри, это звонить и угрожать, больше нечего. В суд ходят очень редко, а если и пойдут отобьётесь в суде с форумным адвокатом. И не ходите за помощью ко всяким юристам которые могут помочь решит вопрос с МФО. Юрист поможет только когда уже подали в суд.
 
Главное не брать другие кредиты для закрытие этого, 1 кредит легко решается. У меня манивео 20к с мая 23 года висит (и еще штук 10 мелких) хотят 100к, перехотят, жду предложения закрыть за тело, или пол тела. Ставьте програму фильтр звонков ( Callfilter ) и не будет звонков. Почитайте форум и успокойтесь, всё что могут эти упыри, это звонить и угрожать, больше нечего. В суд ходят очень редко, а если и пойдут отобьётесь в суде с форумным адвокатом. И не ходите за помощью ко всяким юристам которые могут помочь решит вопрос с МФО. Юрист поможет только когда уже подали в суд.
Кстати у меня программа незамеченные номера пропускает
 
Кстати у меня программа незамеченные номера пропускает
Потому что база программы состоит из номеров которые люди в ручную пометили как спам/колектори/реклама. Если нет желания с кем либо говорить просто в настройках телефона отключить прием неизвестных входящих, только из книги, и все.
 
Включайте режим игнора и все, со временем закроете за тело. 1 МФО это пустяк, главное больше не бери
Блин эта компания уже афк там каждый день 500 грн прострочки(( . Я сегодня взяла трубку она типа вам никто не поможет закона нет начала там говорить… я ей могу закрыть тело на проценты денег нет …ну тогда ждите суда вам всеровно придётся отдавать и больше… морально так давят капец((
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу