• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MoneyVeo Прострочений кредит. Закрити за тіло?

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Блин эта компания уже афк там каждый день 500 грн прострочки(( . Я сегодня взяла трубку она типа вам никто не поможет закона нет начала там говорить… я ей могу закрыть тело на проценты денег нет …ну тогда ждите суда вам всеровно придётся отдавать и больше… морально так давят капец((
Так не общайтесь, я ж пишу вам. Они там вам таких сказок расскажут. Предлагать им ничего не нужно, сами предложат, когда созреют.
 
Спасибо , та робота такая что телефон нужно брать
 
Блин эта компания уже афк там каждый день 500 грн прострочки(( . Я сегодня взяла трубку она типа вам никто не поможет закона нет начала там говорить… я ей могу закрыть тело на проценты денег нет …ну тогда ждите суда вам всеровно придётся отдавать и больше… морально так давят капец((
Сегодня договорилась с АФК (манивео)разбить тело на 5 мес по 4000 грн в мес вполне адекватные тело 18000
 
Сегодня договорилась с АФК (манивео)разбить тело на 5 мес по 4000 грн в мес вполне адекватные тело 18000
Ну неплохо, только не пропускайте платежи, иначе все может обнулиться.
 
С нового года в просрочк
С нового года в просрочке
І я буду чекати( пока 0
ще одне питання )) сіла перечитую договір і не можу знайти де написано що мають право повідомляти третім особам про мій стан… може хтось знаходив?
 
Останнє редагування:
Ну неплохо, только не пропускайте платежи, иначе все может обнулиться.
Якщо раніше подзвонити до назначеної дати платежу, то можна домовитись щоб пізніше. В мене так було. Не виходило внести оплату у строки. Мені дві неділі відстрочили і назначили іншу дату. Насправді з монейвео зараз легше домовитись ніж до війни.
 
Якщо раніше подзвонити до назначеної дати платежу, то можна домовитись щоб пізніше. В мене так було. Не виходило внести оплату у строки. Мені дві неділі відстрочили і назначили іншу дату. Насправді з монейвео зараз легше домовитись ніж до війни.
А з їхніми колекторами афк?
 
Якщо раніше подзвонити до назначеної дати платежу, то можна домовитись щоб пізніше. В мене так було. Не виходило внести оплату у строки. Мені дві неділі відстрочили і назначили іншу дату. Насправді з монейвео зараз легше домовитись ніж до війни.
Со всеми легче договориться, чем до войны. Их сильно приструнили.
 
Знаю я надоеда тут уже всем но с вами легче это пережить)
Прислали письмо ( Тиалон.) Может показать его юристу?
 
Знаю я надоеда тут уже всем но с вами легче это пережить)
Прислали письмо ( Тиалон.) Может показать его юристу?
Зачем, что там юрист не видел))
Таких писем будет ещё много, просто выбросьте его и всё
 
А з їхніми колекторами афк?
Я домовлялась з таліон
Знаю я надоеда тут уже всем но с вами легче это пережить)
Прислали письмо ( Тиалон.) Может показать его юристу?
Легше з ними домовитись. Зараз юрист нічого не зробить. Якщо не домовитесь, то чекайте поки самі будуть просити хочаб щось. По іншому ніяк.
 
Підскажіть будь ласка ! Кредитний комітет це хто такі)?
Зателефонували є вигідні умови 20 тіло 20 відсотки … кажу нема грошей таких.. вони завтра буде розглядатись в кредитному комітеті і вони можуть позив на суд передати…
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу