• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MoneyVeo Прострочений кредит. Закрити за тіло?

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Доброго дня , прострочення по кредиту 3 місяці тіло 29 тисяч нарахували 80 з копійками , кредитний договір був проданий таліону , сьогодні запропонували закрити за 411 грн , надали гарантійний лист на імейл , були пролонгації приблизно 6 раз .
 

Вкладення

  • IMG_0185.jpeg
    IMG_0185.jpeg
    114 Кб · Перегляди: 47
  • IMG_0186.png
    IMG_0186.png
    114.1 Кб · Перегляди: 50
  • 4FB6DD82-9DB2-4114-8BEE-E2A20C9CD47F.jpeg
    4FB6DD82-9DB2-4114-8BEE-E2A20C9CD47F.jpeg
    274.6 Кб · Перегляди: 46
Доброго дня , прострочення по кредиту 3 місяці тіло 29 тисяч нарахували 80 з копійками , кредитний договір був проданий таліону , сьогодні запропонували закрити за 411 грн , надали гарантійний лист на імейл , були пролонгації приблизно 6 раз .
Офигеть из-за чего такая щедрость?
Хотя если б я пролонгировал кредит 2 раза я выплатил бы тело, а за 6 раз 3 с чем то тела ) но пролонгации не мое
 
Офигеть из-за чего такая щедрость?
Хотя если б я пролонгировал кредит 2 раза я выплатил бы тело, а за 6 раз 3 с чем то тела ) но пролонгации не мое
Я до січня місяця дуже боялась протермінувань , не знала про форум тому платила все , зараз ділюсь так сказати інформацію бо знаю шо таких людей як я багато і деякі можуть просто заходити і шукати для себе відповіді не реєструючись а деякі навіть в не знати про існування форуму або те що все що пишуть мфо і тд їхні погрози , дзвінки це все пусте .
 
Доброго дня , прострочення по кредиту 3 місяці тіло 29 тисяч нарахували 80 з копійками , кредитний договір був проданий таліону , сьогодні запропонували закрити за 411 грн , надали гарантійний лист на імейл , були пролонгації приблизно 6 раз .
Крутяк! Я бажаю собі також так закрити!!! І усім!!!!
 
Моя Вам порада. Забийте на них. Почитайте форум. Робіть все,як пишуть . Тобто антиспам,заміна картки чи рахунку в банку. Не спілкуйтесь. Все написано. Якщо і буде суд ,можливо,то будете боротись.
Їм всерівно на життєві обставини! Ніякої лояльності. Будуть дзвонити і далі. В моєму випадку МФО, які всіх кошмарили - найадекватніші, а ті, що писали, що «все окей, нікому не дзвонять» - влаштували «солодке життя». Тут діє суто життєвий відбір. Єдині норм МФО по фітбеку як форуму, так і на реальному досвіді - це майкредіт і клік кредіт. Інші відморозки без вийнятку
 
Їм всерівно на життєві обставини! Ніякої лояльності. Будуть дзвонити і далі. В моєму випадку МФО, які всіх кошмарили - найадекватніші, а ті, що писали, що «все окей, нікому не дзвонять» - влаштували «солодке життя». Тут діє суто життєвий відбір. Єдині норм МФО по фітбеку як форуму, так і на реальному досвіді - це майкредіт і клік кредіт. Інші відморозки без вийнятку
Ще Алекс кредит взагалі за них не чути інколи на імейл щось кинуть і все , і таліон доречі дуже нікому не дзвонив принаймні мені ніхто не жалівся і не казав нічого 🤷🏻‍♀️ а самі відбиті це біткепітал все інше то таке .
 
Ще Алекс кредит взагалі за них не чути інколи на імейл щось кинуть і все , і таліон доречі дуже нікому не дзвонив принаймні мені ніхто не жалівся і не казав нічого 🤷🏻‍♀️ а самі відбиті це біткепітал все інше то таке .
Бігкетіпал топ з топів по відбитості…в моєму випадку погрози з першого дня прострочки, говорять як зеки довічні) тут погоджуюся на всі 100%….в мене з слон кредит було все дуже спокійно, і з кредит+. І Кредит Каса…можливо я швидко зорієнтувалася і скористалася фіолетовою кнопкою, де можна подати запит на «замороження відсотків», зразу погодили і я закрила їх швиденько, ще й культурно говорили (то я більше пишу для всіх хто читає форум, щоб знати, що така функція є).
А вот ДОДАМ, ФІНСФЕРА - кончені! Бачила багато, що фінсфера тихі, но ніт! Родині подзвонили і почали розказувати, що я винна 400 тис, хоча винна в половину менше цим шарагам з пролонгаціями і тд
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу