• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Зі швидко гроші можна домовитися?

Прийшло смс із вигідними для мене умовами. Подзвонила, погодили. Прийшов гарант. лист-оплатила.
В бберезні ось рік як брався кредит, спочатку дзвонили, вже 3 місяця тишина. Якщо дзвонити то на гарячу лінію їхню?
 
В бберезні ось рік як брався кредит, спочатку дзвонили, вже 3 місяця тишина. Якщо дзвонити то на гарячу лінію їхню?
Да,після того як прийшло смс і вигідною пропозицією закриття
Сказала,щоб написали в телеграм і туди ж скинули гарант.лист
 
В бберезні ось рік як брався кредит, спочатку дзвонили, вже 3 місяця тишина. Якщо дзвонити то на гарячу лінію їхню?
Да. Номер з сайту. Дзвоните,кажете про повідомлення з лояльним закриттям. Далі узгоджуєте в телеграмі(для всякого випадку,нехай переписка буде) і вуа-ля,закриваєте.
 
Да. Номер з сайту. Дзвоните,кажете про повідомлення з лояльним закриттям. Далі узгоджуєте в телеграмі(для всякого випадку,нехай переписка буде) і вуа-ля,закриваєте.
А если не приходило предложение? Можно соврать что пришло ?
 
Коли ще могли додзвонитись, то вори взагалі мені здавались самими адекватними. Але тіло 11000. Я як пригадував ту суму, то в мене аж настрій зникав, бо навіть за тіло не закрию.
 
Чи можливо з ними домовитися закрити кредит за тіло кредиту чи може наняти адвоката на сайті тут щоб допоміг
 
зрозумів, а є стаття про компанію Закон ?
Є більше ніж стаття. Цілий розділ... рекомендую ознайомитись і ви зрозумієте хто це.

 
зрозумів, а є стаття про компанію Закон ?
Взагалі дуже добре, що ви попали на форум.І не скористались послугами юридичних фірм-шахраїв, які б гарно з вас видурили гроші і нічим не допомогли.
Почитайте форум кілька днів і все стане вам зрозуміло.
А щодо ШвидкоГроші, вони через певний час пропонують закрити борг, сплативши лиш тіло.
 
Взагалі дуже добре, що ви попали на форум.І не скористались послугами юридичних фірм-шахраїв, які б гарно з вас видурили гроші і нічим не допомогли.
Почитайте форум кілька днів і все стане вам зрозуміло.
А щодо ШвидкоГроші, вони через певний час пропонують закрити борг, сплативши лиш тіло.
ну так через який час, і єслі вони будуть телефонувати моїм рідним то це буде біда
 
ну так через який час, і єслі вони будуть телефонувати моїм рідним то це буде біда
В кожного по різному.Комусь і після 3 місяців протермінування пропонували такі умови, комусь пізніше.
А від двінків вас ніхто не врятує.Попередьте краще оточення, щоб не звертали на ті дзвінки уваги.....і буде вам щастя!
 
Назад
Угорі Унизу