• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Якщо не світили, то не будуть знімати. Значить блокуйте, якщо немає можливості перевипустити. Хоча що Вам заважає це зробити?

Откройте карту в другом банке!
Муж служит в ЗСУ и сделать это почти нереально
 
Муж служит в ЗСУ и сделать это почти нереально
Может попробовать все же рискнуть на реструктуризацию?
Чому? Це легко зробити. Він має УБД?
Да
Может попробовать все же рискнуть на реструктуризацию?

Да
У него нет возможности попасть в банк
Может попробовать все же рискнуть на реструктуризацию?

Да

У него нет возможности попасть в банк
Проблема в этом
 
Здравствуйте, как дела с Манивео у вашего мужа, поделитесь пожалуйста
Здравствуйте. Насчитали 34000 , продали тадиону+ . Те в свою очередь что то там звонят , он не берет. Мне и родственникам пока не звонили. Та пошли они на х*р. Ждём предложения нормального .
 
Прийшло смс, що манівео продали таліону. З тіла 1100 нарахували нову суму 2574 грн, написала їм на електронну пошту, щоб сплатити тіло, тож підкажіть будь ласка чи можливо домовитись із ними на оплату тіла?
 
Прийшло смс, що манівео продали таліону. З тіла 1100 нарахували нову суму 2574 грн, написала їм на електронну пошту, щоб сплатити тіло, тож підкажіть будь ласка чи можливо домовитись із ними на оплату тіла?
Можливо, але не одразу, а через певний час. Самі запропонують, а до тих пір краще взагалі з ними не спілкуватися.
 
Можливо, але не одразу, а через певний час. Самі запропонують, а до тих пір краще взагалі з ними не спілкуватися.
Зрозуміла, тоді буду чекати) просто перший кредит який продали і про це повідомили, тому я так трошки панікую ще ? вони дуже вредні? Бо почитала теми і помітила, що у кожного індивідуально.. але все ж думаю перепитати)
 
Зрозуміла, тоді буду чекати) просто перший кредит який продали і про це повідомили, тому я так трошки панікую ще ? вони дуже вредні? Бо почитала теми і помітила, що у кожного індивідуально.. але все ж думаю перепитати)
Ну такоє... Середнячки, можуть трохи по оточенню пройтися, але без колажів і погроз. Перечекайте. Я їх взагалі за пів тіла закрила.
 
Зрозуміла, тоді буду чекати) просто перший кредит який продали і про це повідомили, тому я так трошки панікую ще ? вони дуже вредні? Бо почитала теми і помітила, що у кожного індивідуально.. але все ж думаю перепитати)
У мене продавали їм друга мого, так як наїхати на них пару раз та й губляться, а потім дають за тіло закрити
 
Ну такоє... Середнячки, можуть трохи по оточенню пройтися, але без колажів і погроз. Перечекайте. Я їх взагалі за пів тіла закрила.
Ну після шараг які телефонували до родичів вже і не так страшно..)) Ви довго чекали пропозицію на закриття від них?
У мене продавали їм друга мого, так як наїхати на них пару раз та й губляться, а потім дають за тіло закрити
Окей, тоді зрозуміла, дякую що теж відповіли))
 
Ну після шараг які телефонували до родичів вже і не так страшно..)) Ви довго чекали пропозицію на закриття від них?
Тим більше) Ви вже все пройшли. Десь через пів року запропонували, здається.
 
Назад
Угорі Унизу