• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

nadian2103

Форумчанин
Реєстрація
19 Жов 2018
Дописи
367
Реакції
112
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
nadian2103 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
хто робив реструктуризацію в moneyveo, і що було дальше?
 
я що похожий на долбойоба взяв 8 тис зараз 32 тис кажуть заплати 12 а остальні розібют
я брала 6, вже 14000 з лишнім, запропонували реструктуризацію, розбили на 5 платежів по 3500....і ці платежі треба щотижня вносити:dntknw::sad::dash1:
 
я брала 6, вже 14000 з лишнім, запропонували реструктуризацію, розбили на 5 платежів по 3500....і ці платежі треба щотижня вносити:dntknw::sad::dash1:
ну вот з якого дива відавати їм в 2 рази більше .хай соснуть.
 
бінго,а суд на руку нам
сьогодні я говорим одним уиніком манівео.Розказував про аферту і що до кредитного договору вона нічого не має щоб я поміняв адвоката .а я кажу то подавайте на суд .а вони ні тебе продамо колекторам. я заржав .вони кажуть то ми позвонем родичам а я кажу до деда не забутьте він вмене воював. но не доказав що він помер 6 років назад інтєресно найдуть номер.

та ніхто на той суд не подасть це одиниці
 
сьогодні я говорим одним уиніком манівео.Розказував про аферту і що до кредитного договору вона нічого не має щоб я поміняв адвоката .а я кажу то подавайте на суд .а вони ні тебе продамо колекторам. я заржав .вони кажуть то ми позвонем родичам а я кажу до деда не забутьте він вмене воював. но не доказав що він помер 6 років назад інтєресно найдуть номер.


та ніхто на той суд не подасть це одиниці
вже побачимо, чекаю завтра знову на дзвінки і смс:facepalm: ну і виїзну групу:triniti:
 
живи собі і неслухай підерів а виїзна група силачів невідімок про них ходят легенди
стараюсь

деколи самого криша їде вмене 15 їх
в мене 4.......і дитина маленька,виховую одна......і ж вмудрилась в таку ж... залізти......

деколи самого криша їде вмене 15 їх
як ви з цим всім справляєтесь?
:dntknw:
 
хто робив реструктуризацію в moneyveo, і що було дальше?
Я делал. Это было по-моему в 2015 году. Сейчас точно не вспомню сумму, но тогда просрочка была небольшая, мне было выгодно сделать реструктуризацию. Я ее сделал. Хоть приостановили начисление процентов.
Как сейчас - не знаю. Я их прямо послал по известному маршруту на перуанский курорт.

я брала 6, вже 14000 з лишнім, запропонували реструктуризацію, розбили на 5 платежів по 3500....і ці платежі треба щотижня вносити:dntknw::sad::dash1:
:facepalm::facepalm::facepalm:

якщо не буду платити, погрожують судом:scare:
Это как раз для нас спасение!
 
Я делал. Это было по-моему в 2015 году. Сейчас точно не вспомню сумму, но тогда просрочка была небольшая, мне было выгодно сделать реструктуризацию. Я ее сделал. Хоть приостановили начисление процентов.
Как сейчас - не знаю. Я их прямо послал по известному маршруту на перуанский курорт.


:facepalm::facepalm::facepalm:


Это как раз для нас спасение!
кредит на реструктуризації, а сьогодні прийшло повідомлення про відмову сплати, і що будуть шукати родичів і знайомих для закриття кредиту

Я делал. Это было по-моему в 2015 году. Сейчас точно не вспомню сумму, но тогда просрочка была небольшая, мне было выгодно сделать реструктуризацию. Я ее сделал. Хоть приостановили начисление процентов.
Как сейчас - не знаю. Я их прямо послал по известному маршруту на перуанский курорт.


:facepalm::facepalm::facepalm:


Это как раз для нас спасение!
ви платили по реструктуризації?
 
кредит на реструктуризації, а сьогодні прийшло повідомлення про відмову сплати, і що будуть шукати родичів і знайомих для закриття кредиту


ви платили по реструктуризації?
Просто я не буду платити в 3 рази больше чим брав при тому що я два рази пролонгував
 
Назад
Угорі Унизу