• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Тим більше) Ви вже все пройшли. Десь через пів року запропонували, здається.
Ох, сподіваюсь, що запропонують трішки раніше.. і я так розумію, що вступати з ними в телефонні розмови краще не треба, так? ?
 
Ох, сподіваюсь, що запропонують трішки раніше.. і я так розумію, що вступати з ними в телефонні розмови краще не треба, так? ?
Взагалі краще з незнайомцями не вступати в діалог. Ні по телефону, ні у Вайбері. Самі все запропонують, знайдуть спосіб. А Ви спокійно собі чекайте.
 
Взагалі краще з незнайомцями не вступати в діалог. Ні по телефону, ні у Вайбері. Самі все запропонують, знайдуть спосіб. А Ви спокійно собі чекайте.
Дякую, Ви мене вкотре підзаспокоїли)) ? буду надіятись на краще))
Так, краще не треба
Тоді так і робитиму)) ?
 
через пару днів вже дадуть реструктуризацію як попросити їх, але можуть круто нарахувати
Мені так зробили, так звану реструктуризацію??‍♀️ З тіла 16000 на 4ий день просрочки получилось 38000. Вимагають щоб до завтра сплатила 13000 (бо вони ж пішли на зустріч і зробили реструктуризацію). І потім ще 2 платежа по 13000 - нормальна реструктуризація і їхня зустріч! При тому що лонгацій робила безліч. Прийняла рішення не платити - хай ідуть лісом. Домовитись нормально на менші платежі мені з ними не вдалось - або 13тис або 28тис одним платежем. Цікаво коли продають таліону після «таких домовленостей?
 
Можно как год ждать, так и пару месяцев, я ждал год, чтоб за пол тела закрыть
 
У меня кредит в манике тот,что на несколько месяцев.Я взяла 18к,два месяца платила(всего 6к),продали Талиону,а они от меня хотят 27к
Я говорю,12к могу оплатить частями,они ни в какую
 
У меня кредит в манике тот,что на несколько месяцев.Я взяла 18к,два месяца платила(всего 6к),продали Талиону,а они от меня хотят 27к
Я говорю,12к могу оплатить частями,они ни в какую
Менше з ними говоріть, точніше взагалі не розмовляйте, лише за таких умов можуть бути вигідні пропозиції.
 
хто робив реструктуризацію в moneyveo, і що було дальше?
Маю ситуацію...16000 тіло ...32000 нарахували, зробила реструктуризацію, внесла десь вже 4000,тоді робила все з паніки і страху.. тепер розумію що нема і за що сплачувати ці реструктуризації. Що порадити зробити?
 
Anila13, платить дальше, или потеряете все то, что уже заплатили. К сожалению, это суровые реалии. Реструктуризация - это обман, просто под другим соусом
 
Anila13, платить дальше, или потеряете все то, что уже заплатили. К сожалению, это суровые реалии. Реструктуризация - это обман, просто под другим соусом
Приколист :oops:
Забыть и забить.
4к забыть и сохранить ещё 12 как минимум.
 
Як розуміти що рестроктурізація це обман?
Що тоді робить чекати поки подадуть до суду а на цей час збирати кошти на погашення?
 
Як розуміти що рестроктурізація це обман?
Що тоді робить чекати поки подадуть до суду а на цей час збирати кошти на погашення?
Это не столько обман, сколько простая хитрость, благодаря которой они якобы такие хорошие, идут на уступки, а по факту ничего не меняется, кроме остановки начисления процентов.
Это можно и без реструктуризации сделать. Просто перестав общаться с ними. Общаетесь - знаете, что растут проценты. Не общаетесь - вам вообще пофиг, что там и где у них растет, хоть грибы на голове.
Доходит до суда, связываемся с адвокатом и вперёд.
 
Монівео мій кредит передав талан плюс а далі в АФК
Стандартна ланцюгова реакція. Раніше по "ієрархії" далі передавали онлайн фінансам.
В мене навіть ЄАПБ в прокладці між таліоном і ОФ було... але то таке - взагалі нічого не міняє.
 
Стандартна ланцюгова реакція. Раніше по "ієрархії" далі передавали онлайн фінансам.
В мене навіть ЄАПБ в прокладці між таліоном і ОФ було... але то таке - взагалі нічого не міняє.
Науступки іти нехочуть
 
Назад
Угорі Унизу