• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MoneyVeo Просроченная в МаниВео

В моєму випадку з манівео протермінування з 18 грудня 2023. Через місяць прийшов лист про таліон і афк. Зараз афк пише постійно смс і на телеграм на погашення повністю. Я не спілкуюсь з ними. Що буде те буде. Поживемо побачимо. Дійсно, в кожного індивідуально. Можливо буде корисна інформація.
 
Доброго дня! Дайте пораду що робити в данному випадку! Маю заборгованість в манивео! Тіло кредиту 7800, просрочення на данний момент 7 днів! Капають проценти, пролонгацій не робив! Як вони себе ведуть і чи зможуть запропонувати якісь лояльні пропозиції, якщо так то через який час, а також цікавить чи дзвонять вони третім особам(рідним)? Що від них очікувати? Поки ввімкнув антиспам і просто морожусь!
Привіт. Можна закрити за тіло позики одним платежем.
 
Маловероятно. Скорее продадут в еапб, а те уже могут пойти. Но еапб в судах по договорам манивео/талион отсасывает с причмокиванием. Так что ждите хорошего для вас предложения. Удачи
На мене саме таліон подав
 
Доброго дня! Дайте пораду що робити в данному випадку! Маю заборгованість в манивео! Тіло кредиту 7800, просрочення на данний момент 7 днів! Капають проценти, пролонгацій не робив! Як вони себе ведуть і чи зможуть запропонувати якісь лояльні пропозиції, якщо так то через який час, а також цікавить чи дзвонять вони третім особам(рідним)? Що від них очікувати? Поки ввімкнув антиспам і просто морожусь!
Я позвонила им сама , сказала денег нет . Тело 27000 с % 33000 , согласились на реструктуризацию. Хотели оплату 2а раза в неделю, я сказала не потяну , сделали раз в месяц по 3300 , 10 платежей, просила списать процент, не согласились , но оставили какой был до просрочки. Я согласилась на их условия , первый платеж 22 марта , февраля не платила , пошли на уступки что оплата с сентября.
 
Screenshot_2024-03-12-10-10-20-358_com.google.android.gm.jpg

Таліон+АФК. Лист на пошту. Це готують мене до суду?
 
Я он чисто заради інтересу зайшла в кабінеті Манівено, і як виявилося переплатила на 300 чи майже 400 грн їм тіло. А Таліон, скотиняки, з мене 9к вимагають. Сучата. Нічого платити не буду
 
Я он чисто заради інтересу зайшла в кабінеті Манівено, і як виявилося переплатила на 300 чи майже 400 грн їм тіло. А Таліон, скотиняки, з мене 9к вимагають. Сучата. Нічого платити не буду
В мене тіло в них 13. А нарахували гарно!!!
 
Переглянути вкладення 148061
Таліон+АФК. Лист на пошту. Це готують мене до суду?
Також така фігня була. То в них такий метод морального пресингу потім смс прийде " Ой, зашибісь класна акція, подзвоніть нам"
В мене тіло в них 13. А нарахували гарно!!!
Не звертайте увагу, потім 50% тіла будуть просити
 
Назад
Угорі Унизу