• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MoneyVeo Просроченная в МаниВео

Merelly92

Читач
Реєстрація
27 Січ 2024
Дописи
11
Реакції
1
Бали
3
UAH
29.50
Ваш пол
Мужской
Merelly92 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня! Дайте пораду що робити в данному випадку! Маю заборгованість в манивео! Тіло кредиту 7800, просрочення на данний момент 7 днів! Капають проценти, пролонгацій не робив! Як вони себе ведуть і чи зможуть запропонувати якісь лояльні пропозиції, якщо так то через який час, а також цікавить чи дзвонять вони третім особам(рідним)? Що від них очікувати? Поки ввімкнув антиспам і просто морожусь!
 
Останнє редагування:
Доброго дня! Дайте пораду що робити в данному випадку! Маю заборгованість в манивео! Тіло кредиту 7800, просрочення на данний момент 7 днів! Капають проценти, пролонгацій не робив! Як вони себе ведуть і чи зможуть запропонувати якісь лояльні пропозиції, якщо так то через який час, а також цікавить чи дзвонять вони третім особам(рідним)? Що від них очікувати? Поки ввімкнув антиспам і просто морожусь!
Продадут Талиону скоро, те предложат тело рано или поздно.
Талион звонит.
 
Вони можуть зателефонувати третім особам і через який час не підкажете?
Манівео не дзвонили наскільки я пам"ятаю, хоча це було дуже давно.
Ще питання через який час вони продають таліону?
В мене вроді як закінчився термін договору... 30днів +/-
 
У моєму випадку від Таліону не було ні доставань, ні пропозицій.
Потім Таліони продали «Онлайн Фінанс».
 
Мой договор продали через месяц в Талион. Предлагали 70% от тела, но возможности пока нет.

Мой договор продали через месяц в Талион. Предлагали 70% от тела, но возможности пока нет.
Дякую! Буду мати на увазі! Пролонгації робили!? 70% від тіла таліон вже запропонував!? Щось швидко вони продають! Як Таліон себе веде? Більш менш адекватні!?
 
Дякую! Буду мати на увазі! Пролонгації робили!? 70% від тіла таліон вже запропонував!? Щось швидко вони продають! Як Таліон себе веде? Більш менш адекватні!?
По соседям могут звонить,контактным. Всякий бред слать с смс про реестры нбу и шахрайство. Было 2 пролонгации вроде бы. Тело предложили примерно через год. Через 2 уже 70%. Уже идет 3 год. Буду ждать 50% от тела. Я не спешу
 
По соседям могут звонить,контактным. Всякий бред слать с смс про реестры нбу и шахрайство. Было 2 пролонгации вроде бы. Тело предложили примерно через год. Через 2 уже 70%. Уже идет 3 год. Буду ждать 50% от тела. Я не спешу
Большое спасибо! В суд могут подать но я так понимаю что очень не скоро?И я буду ждать! Нет желания им платить!
 
Большое спасибо! В суд могут подать но я так понимаю что очень не скоро?И я буду ждать! Нет желания им платить!
Маловероятно. Скорее продадут в еапб, а те уже могут пойти. Но еапб в судах по договорам манивео/талион отсасывает с причмокиванием. Так что ждите хорошего для вас предложения. Удачи
 
Дякую! А через який час манивео продає колекторам?
О, конкретно у моєму випадку було так :письмо:
1) на початку лютого 2022 року я вийшла на протермінування у "Манівео"
2) на початку травня 2022 вони продали "Таліону"
3) на початку липня 2023 (!) Таліони залучили "АФК"
4) на початку вересня 2023 Таліони продали "Онлайн Фінанс".
Поки-що на цьому все.🤞:prankster:

Але в мене протермінування дуже близько в часі збіглось з початком повномасштабного вторгнення, тоді ніхто толком не знав як діяти... і певний час було не до "боржників".
 
Вони можуть зателефонувати третім особам і через який час не підкажете? Ще питання через який час вони продають таліону?
Пройшло два роки.З тіла 20000 хотять 90000.Вже Тіолан дзвонить ,пропонував за тіло закрити.Коштів немає таких.Сама не знаю що робити.
 
Вже другий раз пропонують закрити за 20, тіло 8к, скільки чекати на нормальну пропозицію? :D
 

Вкладення

  • IMG_20240130_091342_810.jpg
    IMG_20240130_091342_810.jpg
    121.9 Кб · Перегляди: 77
Сос кредит з 15 тіла хоче вже три.Але я в це не вірю?
Останніх пару-трійку місяців стабільно пропонують 20% від тіла. Напишіть їм на електронку хай дадуть гарантійку і закривайте. Єдине,що Вам доведеться заплатити податок на прибуток із суми прощеного тіла
 
Назад
Угорі Унизу