• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Проснулись Динеро и УкрПозика

  • Автор теми Glow✨
  • Дата початку
  • Відповіді 32
  • Перегляди 1K
Так, маю позов. Відправив відзив та свої запереченя, суд перенесли і позивач надіслав пояснення.
Вам дуже вдячний, тепер от я прямо розібрався з термінами, які мене цікавили.
Відзив пишеться на протязі 15 днів,а заперечення на відзив мають надати на протязі 5 днів. На пояснення термінів нема. Про заперечення на пояснення не скажу,юрист писала одразу після отримання,навіть якщо теж 5 днів,то ми встигали. Ви самі пишете відзив та заперечення?
Ранок, хто адвокат у позивача?
 
Відзив пишеться на протязі 15 днів,а заперечення на відзив мають надати на протязі 5 днів. На пояснення термінів нема. Про заперечення на пояснення не скажу,юрист писала одразу після отримання,навіть якщо теж 5 днів,то ми встигали. Ви самі пишете відзив та заперечення?
Ранок, хто адвокат у позивача?
Подякував.

У позивача цілий юридичний відділ) Це БизнесПозика. Ні, відзив та заперечення були написані адвокатом.
За строки в 15 і 5 днів знаю. Вже) Цікавив саме момент з запереченням на пояснення, там наче теж 5 днів, але це не 100%.
 
Цікавив саме момент з запереченням на пояснення, там наче теж 5 днів, але це не 100%.
Заперечення подається в строк, встановлений судом.
Суд має встановити такий строк подання заперечення, який дозволить іншим учасникам справи отримати заперечення завчасно до початку розгляду справи по суті.
 
Здравствуйте)Подскажите пожалуйста тоже стали приходить предложения от укр позыка и динеро,не подскажите в убки у меня их нет,кредиту 2,5 года я думаю ихпродали давно,как понять можно им платить,не будет так что потом другие так же попросять по этим же кредитам платить так как они выкупили у них мои договора
 
Здравствуйте)Подскажите пожалуйста тоже стали приходить предложения от укр позыка и динеро,не подскажите в убки у меня их нет,кредиту 2,5 года я думаю ихпродали давно,как понять можно им платить,не будет так что потом другие так же попросять по этим же кредитам платить так как они выкупили у них мои договора
точно нет?, они же не так в УБКИ подписаны
 
Динеро подали на мене також до суду, заперечення, відзиви, переписка, поки відповідають, аргументація слабенька, навіть шлють записи розмов (смішні) якщо будут наполягати і нададуть ліцензію на дозвіл щодо запису розмов підемо на фоноскопічну експертизу, а це утопія
 
Динеро подали на мене також до суду, заперечення, відзиви, переписка, поки відповідають, аргументація слабенька, навіть шлють записи розмов (смішні) якщо будут наполягати і нададуть ліцензію на дозвіл щодо запису розмов підемо на фоноскопічну експертизу, а це утопія
Нічого собі оце так заморочились((а яке у вас тіло?і скільки хочуть?
 
Динеро подали на мене також до суду, заперечення, відзиви, переписка, поки відповідають, аргументація слабенька, навіть шлють записи розмов (смішні) якщо будут наполягати і нададуть ліцензію на дозвіл щодо запису розмов підемо на фоноскопічну експертизу, а це утопія
От какого года просрочка если не секрет?
 
Нічого собі оце так заморочились((а яке у вас тіло?і скільки хочуть?
15000 тіло, хочуть 27000, ще і послуги адвоката 2000
От какого года просрочка если не секрет?
з 2018 року, 4 роки взагалі про них не чутно було, наприкинці минулого року в суд подали
 
15000 тіло, хочуть 27000, ще і послуги адвоката 2000

з 2018 року, 4 роки взагалі про них не чутно було, наприкинці минулого року в суд подали
О це ще по божески😅в мене кредит+продав в фінтраст 20000 тіло хочуть 68 плюс содовий збір і послуги 10000((теж подали до суду
 
Скажіть будь ласка хто закривав дінеро і укр позику частинами,мені запропунували тіло +1380 за реструктуризацію і розбиття на 10 платежів.Попросила гарантійний лист а вони сказали що лист не надається так как це нова угода.Підкажіть будь ласка вони після цього закривають?Тому що я виплачую єгроші і там такого не було,була гарантійка і розбиття на платежі в особистий кабінет навіть заходити не було потрібно.А тут без гарантійки і через особистий кабінет,а я туди 2,5 роки не заходила(
 
Скажіть будь ласка хто закривав дінеро і укр позику частинами,мені запропунували тіло +1380 за реструктуризацію і розбиття на 10 платежів.Попросила гарантійний лист а вони сказали що лист не надається так как це нова угода.Підкажіть будь ласка вони після цього закривають?Тому що я виплачую єгроші і там такого не було,була гарантійка і розбиття на платежі в особистий кабінет навіть заходити не було потрібно.А тут без гарантійки і через особистий кабінет,а я туди 2,5 роки не заходила(
я сину закривала укрпозику (кредит 2020року), вони розбивали на 6 платежів ще в 2022 р на початку, графік платежів був в особистому кабінеті, сплатила 2 платежі в 2022 (січень-лютий), а закрила в цьому місяці, до цього сплачувала, як були кошти, з кінця 2023 року, різними сумами, і що цікаво, як тільки закрила, дзвінки робота припинилися, а то не могла зрозуміти, яка контора наполягає на закритті
 
Назад
Угорі Унизу