• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Проснулись Динеро и УкрПозика

  • Автор теми Glow✨
  • Дата початку
  • Відповіді 32
  • Перегляди 1K

Glow✨

Форумчанин
Реєстрація
15 Сер 2020
Дописи
126
Реакції
135
Бали
2,625
UAH
2.00
Ваш пол
Женский
Glow✨ не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Не прошло и 100 лет, как они проснулись.
Ну, в начале моих просрочек, были активные по звонкам мне. Может и знакомым, но те не говорили. Сегодня вот пришло, и на телефоны и на почту. «Тело 8к, сумма долга 15к, закрывайте за 5к, а все остальное мы спишем». Выгодно, интересно. Но денег - нет :)
А если бы и были, я там переплатила так, шо хай милує.

Кто еще счастливчик таких подачек?)
 
оба-на :)) Я как раз жду по ним исполнительный, должны они мне немного денюжек. Надо почту проверить, может и мне что то прислали)))
Я помню, что укрпозыку закрыл за тело, а сам динеро они на отрез отказывались. ну, я никогда не спешу отдавать деньги, сказал - созреете, пишите))) Они на просрочке корректно работали, так что я не против им что то отдать
 
оба-на :)) Я как раз жду по ним исполнительный, должны они мне немного денюжек. Надо почту проверить, может и мне что то прислали)))
Я помню, что укрпозыку закрыл за тело, а сам динеро они на отрез отказывались. ну, я никогда не спешу отдавать деньги, сказал - созреете, пишите))) Они на просрочке корректно работали, так что я не против им что то отдать
Понимаю. В этом плане тоже, верно подметили, корректно работали. Так что, надеюсь, вам тоже придет какое то выгодное предложение)
 
Я Динеро сына в феврале 2022 закрыла, а вот Укрпозыка разбила на несколько платежей, но увы война внесла коррективы, оставалось 4 платежа, сейчас один платеж, сумма очень маленькая до 400грн, но звонят тоже, сказала закрою, но уже в марте, в этом месяце мой лимит на свои и сына долги уже исчерпан
 
Я Динеро сына в феврале 2022 закрыла, а вот Укрпозыка разбила на несколько платежей, но увы война внесла коррективы, оставалось 4 платежа, сейчас один платеж, сумма очень маленькая до 400грн, но звонят тоже, сказала закрою, но уже в марте, в этом месяце мой лимит на свои и сына долги уже исчерпан
О, ну хотя бы осталось совсем немного. В марте вздохнете спокойной!
 
Вчора сплатила залишок по боргу сина Укрпозиці, сьогодні на електронку прийшла довідка про закриття і в передмові написали, звертайтися, якщо є потреба
 
звертайтися, якщо є потреба
vik-ne-toj-groshyma.jpg
 
Вчора сплатила залишок по боргу сина Укрпозиці, сьогодні на електронку прийшла довідка про закриття і в передмові написали, звертайтися, якщо є потреба
В у мене з ними завтра чергове,вже третє засідання 😬😬
 
Позов,відзив,пояснення до позову,заперечення на пояснення , додаткове пояснення до позову ,заперечення на додаткове пояснення ....😬😬.Хто кого...
Ти скоро сама консультувати юристів будеш :hahah::sarcastic:
 
Ці контори трохи дивні. За часи ,коли їх рекламував Павлік чи Полякова - мільярдами розкидувались, 2-4 місяці просрочки -продаж і Все, тишина.
5 рік просрочки. В УБКІ пляма від них висить. Може колись знайдуть і хоч щось напишуть :cray:
 
Позов,відзив,пояснення до позову,заперечення на пояснення , додаткове пояснення до позову ,заперечення на додаткове пояснення ....😬😬.Хто кого...
Заперечення на пояснення та заперечення на додаткове пояснення мають строки? Не знайшов чіткої відповіді чи то 5 днів, чи до рішення суду
 
Заперечення на пояснення та заперечення на додаткове пояснення мають строки? Не знайшов чіткої відповіді чи то 5 днів, чи до рішення суду
У вас мається позов? Якщо так,чи якщо цікавитесь на майбутнє,то терміни це справа юристів. Справа відповідача вчасно звернутись до юриста.Деякі компанії взагалі не пишуть ні пояснень,ні відповідей
 
Останнє редагування:
У вас мається позов? Якщо так,чи якщо цікавитесь на майбутнє,то терміни це справа юристів. Справа відповідача вчасно звернутись до юриста.Деякі компанії взагалі не пишуть ні пояснень,ні відповідей
Так, маю позов. Відправив відзив та свої запереченя, суд перенесли і позивач надіслав пояснення.
Вам дуже вдячний, тепер от я прямо розібрався з термінами, які мене цікавили.
 
Назад
Угорі Унизу