• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Продали долг в Финтраст, а они подали в суд. Кто с ними сталкивался? Какой шанс его выиграть и не платить все проценты?

у ФИнтрастов "стандартная" фишка)))
вернее у авентуса...у них в договорах есть пункт с автопролонгацией...которая не требует никаких действий от заемщика. соответственно срок действия договора немного увеличивается
не все суды понимают, что это так себе пролонгация....без действий со стороны заемщика
Добрий день! У мене запитання щодо фінтрасту як для юристів форума - на якому етапі слід шукати адвоката для захисту? Фінтраст подав у суд, рішення наче ухвалили, тільки подали не в той суд по місцю регістрації, тому відправили справу до суду по місцю прописки. У судовій ухвалі я не побачила ні своїх даних (окрім села прописки), ні номер кредитного договору, від кого він, яку суму з мене хочуть, не знаю, де подивитися саму позовну заяву. Тобто я хочу вирішити цю справу, проте не знаю, хто і що від мене просить і що просити в юристів на даному етапі. Номер справи 175/9048/23 , з моменту появи і дії пройшло вже 22 дні.
 
Добрий день! У мене запитання щодо фінтрасту як для юристів форума - на якому етапі слід шукати адвоката для захисту? Фінтраст подав у суд, рішення наче ухвалили, тільки подали не в той суд по місцю регістрації, тому відправили справу до суду по місцю прописки. У судовій ухвалі я не побачила ні своїх даних (окрім села прописки), ні номер кредитного договору, від кого він, яку суму з мене хочуть, не знаю, де подивитися саму позовну заяву. Тобто я хочу вирішити цю справу, проте не знаю, хто і що від мене просить і що просити в юристів на даному етапі. Номер справи 175/9048/23 , з моменту появи і дії пройшло вже 22 дні.
Направлено за підсудністю.
Коли відкриють судове провадження, вам мають надіслати з суду копію позову з додатками.
Тоді і буде потрібна вам допомога юристів.
 
Добрий день! У мене запитання щодо фінтрасту як для юристів форума - на якому етапі слід шукати адвоката для захисту? Фінтраст подав у суд, рішення наче ухвалили, тільки подали не в той суд по місцю регістрації, тому відправили справу до суду по місцю прописки. У судовій ухвалі я не побачила ні своїх даних (окрім села прописки), ні номер кредитного договору, від кого він, яку суму з мене хочуть, не знаю, де подивитися саму позовну заяву. Тобто я хочу вирішити цю справу, проте не знаю, хто і що від мене просить і що просити в юристів на даному етапі. Номер справи 175/9048/23 , з моменту появи і дії пройшло вже 22 дні.
направили за підсудністю, буває.
хочете, можете чекати поки новий суд отримає документи і відкриє провадження.

хочете, не чекайте і вже зараз реєструйтесь в електронному суді.
фінтраст, зазвичай, подає позови через ел суд, тож документи там повинні бути.
чекати, що суд надішле документи укрпоштою, немає сенсу, бо він цього робити не зобовʼязаний, в даному випадку
 
Поняла, думаю с юристом будет шанс и будем с ними бороться, спасибо большое


Завтра тогда иду в суд и узнаю.
Спасибо вам большое за ответ
Здравствуйте)Как продвигается ваше дело?Я тоже решила с ними судится)Пока ничего не ясно,но сегодня пришло письмо в кабинет електронного суда «запит РНОКПП(електронний)» может кто подскажет у кого такое было?еще решения суда нет
 

Вкладення

  • IMG_7334.jpeg
    IMG_7334.jpeg
    112.1 Кб · Перегляди: 46
Назад
Угорі Унизу