• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa Перевірка пульсу

  • Автор теми morg_nxx
  • Дата початку
  • Відповіді 27
  • Перегляди 1K
Не знаю для чого писати листи шаразі і визнавати тим самим договір. Але мабуть вашому юристу видніше)
Наскільки я зрозумів , так як договір за 2023 рік то проблем їм довести що я щось брав геть не буде ! А от в суді скосити відсотки та показувати що я такий хороший намагався врегулювати ситуацію а вони нарахували мені 5 тіл зверху буде цілком можливо , з його слів маю добрі шанси!)
 
Наскільки я зрозумів , так як договір за 2023 рік то проблем їм довести що я щось брав геть не буде ! А от в суді скосити відсотки та показувати що я такий хороший намагався врегулювати ситуацію а вони нарахували мені 5 тіл зверху буде цілком можливо , з його слів маю добрі шанси!)
Ну не знаю яким чином це може вплинути на нараховані відсотки.
Вони їх можуть рахувати цілий рік по договору, тож чи ви їм пишете чи ні, як на мене це взагалі боком. Але мабуть вашому юристу видніше.
 
Наскільки я зрозумів , так як договір за 2023 рік то проблем їм довести що я щось брав геть не буде ! А от в суді скосити відсотки та показувати що я такий хороший намагався врегулювати ситуацію а вони нарахували мені 5 тіл зверху буде цілком можливо , з його слів маю добрі шанси!)
Читаючи форум, особисто я зрозумів, що судді пофіг, хороший Ви чи не хороший))))
 
Наскільки я зрозумів , так як договір за 2023 рік то проблем їм довести що я щось брав геть не буде ! А от в суді скосити відсотки та показувати що я такий хороший намагався врегулювати ситуацію а вони нарахували мені 5 тіл зверху буде цілком можливо , з його слів маю добрі шанси!)
5 тел це вони подали на середини сроку договору , бо пид кинец там 10 тил
 
Назад
Угорі Унизу