• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa Перевірка пульсу

  • Автор теми morg_nxx
  • Дата початку
  • Відповіді 27
  • Перегляди 1K

morg_nxx

Читач
Реєстрація
29 Січ 2024
Дописи
6
Реакції
1
Бали
3
UAH
26.50
Ваш пол
Мужской
morg_nxx не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт!
Як зараз справи з цією шарагою?
Тіло: 2,5к разом з % 9,7к

В особистому кабінеті «знижка» і до закритя 6,2к до 29.02.24.
До кінця місяця зможу закрити але точно не найближчим днями/тижнями.

Но зі слів підвального щура, з яким я сьогодні мав нагоду поспілкувався, якщо до 15:00 не закрию - «БуДіТ сУд, пОзОвНа ЗаЯвА нА пОдХоДє».
На опендатабот, бачу, що на жаль, вони останнім часом виграють
 
Всім привіт!
Як зараз справи з цією шарагою?
Тіло: 2,5к разом з % 9,7к

В особистому кабінеті «знижка» і до закритя 6,2к до 29.02.24.
До кінця місяця зможу закрити але точно не найближчим днями/тижнями.

Но зі слів підвального щура, з яким я сьогодні мав нагоду поспілкувався, якщо до 15:00 не закрию - «БуДіТ сУд, пОзОвНа ЗаЯвА нА пОдХоДє».
На опендатабот, бачу, що на жаль, вони останнім часом виграють
Ще на форумі в кейсах юристів діючих подивіться.
Не все так "пєчально".
 
Всім привіт!
Як зараз справи з цією шарагою?
Тіло: 2,5к разом з % 9,7к

В особистому кабінеті «знижка» і до закритя 6,2к до 29.02.24.
До кінця місяця зможу закрити але точно не найближчим днями/тижнями.

Но зі слів підвального щура, з яким я сьогодні мав нагоду поспілкувався, якщо до 15:00 не закрию - «БуДіТ сУд, пОзОвНа ЗаЯвА нА пОдХоДє».
На опендатабот, бачу, що на жаль, вони останнім часом виграють
Пугают, про суд не предупреждают.
 
Всім привіт!
Як зараз справи з цією шарагою?
Тіло: 2,5к разом з % 9,7к

В особистому кабінеті «знижка» і до закритя 6,2к до 29.02.24.
До кінця місяця зможу закрити але точно не найближчим днями/тижнями.

Но зі слів підвального щура, з яким я сьогодні мав нагоду поспілкувався, якщо до 15:00 не закрию - «БуДіТ сУд, пОзОвНа ЗаЯвА нА пОдХоДє».
На опендатабот, бачу, що на жаль, вони останнім часом виграють
В мене там тіло 24к, з процентами ж - навіть думати не хочу))) Просрочка - 50 днів. "Юридичний стимул" вже два тижні готує позовну заяву)
 
Всім привіт!
Як зараз справи з цією шарагою?
Тіло: 2,5к разом з % 9,7к

В особистому кабінеті «знижка» і до закритя 6,2к до 29.02.24.
До кінця місяця зможу закрити але точно не найближчим днями/тижнями.

Но зі слів підвального щура, з яким я сьогодні мав нагоду поспілкувався, якщо до 15:00 не закрию - «БуДіТ сУд, пОзОвНа ЗаЯвА нА пОдХоДє».
На опендатабот, бачу, що на жаль, вони останнім часом виграють
в следующем месяце опять будет скидка , каждый месяц эта скидка
 
З Кредосом така проблема, тіло 15 к подали до суду на 45 к, звернулась до юриста щоб написала відзив, все вона зробила ,але суду ще не було , позовна заява ще з липня у суді, зараз вже лютий ні судових засідань нічого, зайшла в ок в кредос і взагалі побачила що в ок борг з 15 к вже 120 к , як таке може бути?
 
у мене 9к 88 за 300 днів , у березні закинчуеться договір , все вірно , але не зрозуміло якщо подали до суду на 45к а в кабінеті 120 .....
 
у мене 9к 88 за 300 днів , у березні закинчуеться договір , все вірно , але не зрозуміло якщо подали до суду на 45к а в кабінеті 120 .....
Типу, пофіг що вирішить суд ,далі строчим відсотки, платити їм взагалі не хочу, але хоча б тіло ..і то не факт, як виграю суд ,що вони будуть діяти по рішенню суду
 
В мене поки все тихо , кредит 15000 нарахували вже 96000 ! Кредит з липня минулого місяця , думаю вже ось ось суд має бути але дивився справи судові за останні дні , то щось суди ну дуже часто приймають їх сторону (
 
В мене поки все тихо , кредит 15000 нарахували вже 96000 ! Кредит з липня минулого місяця , думаю вже ось ось суд має бути але дивився справи судові за останні дні , то щось суди ну дуже часто приймають їх сторону (
З липня минулого року *
 
Ознайомився доречі в судовими справами по кк , та був здивований) хоч в більшості позов задоволений , але були непоодинокі випадки коли суддя призначав частково задовольнити позов а то і зовсім відмовити ! До цього моменту я ще не бачив щоб їм відмовляли в позові , а тут ось таке ! Дуже приємна несподіванка😅
 
Реклама идет в инете по кредит кассе , "КРЕДИТ КАССА , КРАЩЕ ПО ПЕРЕДУ "
Кредит касса як найкращі умови кредитування , "але якщо ви просрочите платіж то ми зробимо все щоб знищити ваше життя " реклама звісно в них шикарна )
 
ну правильно они в єтих словах четко дают понять , все впереди факт взяния кредита ерунда все главное попереду , мі вашу жизнь изменим до неузноваемости
сухая корочка хлеба по вкусу будет казаться бутербродом с черной икрой с горкой
 
Ознайомився доречі в судовими справами по кк , та був здивований) хоч в більшості позов задоволений , але були непоодинокі випадки коли суддя призначав частково задовольнити позов а то і зовсім відмовити ! До цього моменту я ще не бачив щоб їм відмовляли в позові , а тут ось таке ! Дуже приємна несподіванка😅
Задовелений ?🥺🥺🥺
Нужно выплатить вес их миллионный процент?
 
Задовелений ?🥺🥺🥺
Нужно выплатить вес их миллионный процент?
В 90% випадках люди не захищаються ! Тому в позові і задоволняють їхні вимоги ! В мене трішки повезло так як член сім'ї юрист , відправив йому свої документи по договору з КК то сказав що шанси є так як в мене погано складений договір і можна успішно боротись !
 
В мене трішки повезло так як член сім'ї юрист , відправив йому свої документи по договору з КК то сказав що шанси є так як в мене погано складений договір і можна успішно боротись !
Сподіваюсь що ваш родич не юрист з сімейного права)
Напишете про успіхи, цікаво.
 
Сподіваюсь що ваш родич не юрист з сімейного права)
Напишете про успіхи, цікаво.
Ні не з сімейного, ну він мені відразу сказав якщо шансів не буде то скаже відразу , але зателефонував та зауважив що шанси є і не маленькі та зараз запропонував таку схему ! Типу регулярно по два три рази на місяць писати листи до кк та фіксувати все , щоб під час суду коли він настане бути як він виразився білим та пухнастим , типу я йшов на зв'язок та намагався врегулювати ситуацію ітд .
Їх це звісно буде до лампочки але краще так ніж нічого не робити :) а коли настане час то звісно повідомлю на форумі про кульмінацію наших стосунків з кк!
 
Ні не з сімейного, ну він мені відразу сказав якщо шансів не буде то скаже відразу , але зателефонував та зауважив що шанси є і не маленькі та зараз запропонував таку схему ! Типу регулярно по два три рази на місяць писати листи до кк та фіксувати все , щоб під час суду коли він настане бути як він виразився білим та пухнастим , типу я йшов на зв'язок та намагався врегулювати ситуацію ітд .
Не знаю для чого писати листи шаразі і визнавати тим самим договір. Але мабуть вашому юристу видніше)
 
Назад
Угорі Унизу