• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Динеро Они вообще существуют ещё?)

  • Автор теми Пчёл
  • Дата початку
  • Відповіді 47
  • Перегляди 1K
Так, знесла ВНН. Так і не погодилась, ще не відкривала провадження про стягнення, бо не до того було. Так, там присудили і судовий збір, і стягнуті з мене кошти. Вам швидко повернули кошти?
Через декілька днів,як виконавець отримав лист з моєю заявою про відкриття ВП. Повертайте кошти.
 
Существуют, заканчиваю закрывать их , тело ( может совсем с небольшим плюсом) с разбивкой на 10 платежей .
Регулярно на телеграмм пишет какой -то Микола , с напоминанием об оплате:)))
Вежливый, мне кажется мы с ним больше чем за полгода даже подружились :crazy::письмо::diska4:
Но уже честно хочется забыть о таких друзьях )))))))))) два года закрываю ....
 
Существуют, заканчиваю закрывать их , тело ( может совсем с небольшим плюсом) с разбивкой на 10 платежей .
Регулярно на телеграмм пишет какой -то Микола , с напоминанием об оплате:)))
Вежливый, мне кажется мы с ним больше чем за полгода даже подружились :crazy::письмо::diska4:
Но уже честно хочется забыть о таких друзьях )))))))))) два года закрываю ....
Это все два года платите частями?)
 
Може і писав ,а у мене блок. І взагалі два роки то дофіга ,тобто дуже довго,щоб не зрозуміти,що то дурна затія платити частинами.
Ну тут я с тобой согласна, два года платить по частям фиговая затея.
А вот на счёт блока сними. А то так и не узнаем, как Микола уговаривает платить два года по частям))
 
Ну тут я с тобой согласна, два года платить по частям фиговая затея.
А вот на счёт блока сними. А то так и не узнаем, как Микола уговаривает платить два года по частям))
Я вже чекаю суд з ними,то можна і знять... Там або Микола креативний,або дівчині дуже запав в душу....
 
Я вже чекаю суд з ними,то можна і знять... Там або Микола креативний,або дівчині дуже запав в душу....
Может Микола в суд придет, можно будет лично спросить))А прикинь Микола это судья, просто на пол ставки в Динеро подрабатывает))
 
Может Микола в суд придет, можно будет лично спросить))А прикинь Микола это судья, просто на пол ставки в Динеро подрабатывает))
На пів ставки судді😉? Може і прийде,я не прийду,точно....
 
Інстафінанс існують.
Хоч і кредитування зупинили, але на запити реагують швидко - тут їм величезний плюс насправді.
А не так, що закрились, товка наче існує, а толку нуль.
 
Ооооо, в мене теж був любімчик Коля, але чи то з гроші всім, чи хтось інший, вже не пам'ятаю, дуже давно було то. Я навіть якійсь гроші платила. Але пропав Колєнька, і я перестала платити. Правда, +- тоді взагалі перестала, завдяки Антиколлектору, тому що поперепдачувалась до того, що грошей не було від слова зовсім
 
Это все два года платите частями?)
Конкретно Динеро 10 месяцев , кого-то закрывала одним платежом за тело, кого то тоже разбивала ....у меня их штук 13 было
Ну тут я с тобой согласна, два года платить по частям фиговая затея.
А вот на счёт блока сними. А то так и не узнаем, как Микола уговаривает платить два года по частям))
Два года в общем закрываю всех по тихонько. Не конкретно Динеро.
Изначально у меня их 30 штук было.
Набрала долгов, закрыла половину.
Потом долги людям раздала , дальше начала шараги закрывать.
Если было сразу на тело и было предложение, закрывала так. Не было сразу на тело договаривалась с разбивкой.
Я имела ввиду 2 года в целом путь выхода из долговой ямы . Ничего нового не беру, просто постепенно закрываю существующие.
Можно новый кредит взять, если скучно будет))
Не-не спасибо, мне хватило , страшно подумать сколько спустила на них денег...можно было машину хорошую взять ((((( но не будем о грустном, значит зачем-то этот опыт был в жизни нужен)
 
Останнє редагування:
Виплачую наразі укрпозику (тіло на 5 платежів). Протермінування 2+ роки.
 
Назад
Угорі Унизу