• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Динеро Они вообще существуют ещё?)

  • Автор теми Пчёл
  • Дата початку
  • Відповіді 47
  • Перегляди 1K

Пчёл

Перевірений
Реєстрація
8 Бер 2022
Дописи
2,483
Реакції
4,244
Бали
1,268
UAH
308.38
Ваш пол
Мужской
Пчёл не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
А Динеро вообще существуют сейчас?
Сколько смотрю, нет толком тем обеих, ни судов, ни че го
 
надо различать бренд динеро и тов фк динеро
бренд динеро єто сейчас товка инстафинанс

тов фк динеро не работает
 
Ще й як . В суд подали. Інстафінанс,а чи динеро чи укрпозика,не знаю..позов більш ніж на 80к
У меня они пропали. Перед пропажей предложили тело и исчезли. Больше я про них ничего не слышала
 
У меня они пропали. Перед пропажей предложили тело и исчезли. Больше я про них ничего не слышала
Перегляд прихованого вмісту доступний зареєстрованим користувачам!
 
Інстафінанс(УкрПозика) вже два роки протермінування. Передали десь півроку тому Фінтехам. Колись пропонували тіло. Тепер постійно шлють писульки про можливість примусового стягнення.
 
Я оскаржила ВНН від них,повернула кошти,а вони мені позов.
А відколи просрочка? Я теж знесла вп, просила їх повернути кошти згідно з рішенням суду, то не хотіли повертати 2000, що стягнули з карти, типу давайте зарахуємо як оплата боргу, я відмовилась, вирішила йти через виконавця, але ще не дійшла)) а борг від 20 року, є шанси, що сроки пройшли і може не подадуть
 
А відколи просрочка? Я теж знесла вп, просила їх повернути кошти згідно з рішенням суду, то не хотіли повертати 2000, що стягнули з карти, типу давайте зарахуємо як оплата боргу, я відмовилась, вирішила йти через виконавця, але ще не дійшла)) а борг від 20 року, є шанси, що сроки пройшли і може не подадуть
Протермінування з 20 року. Не погоджуйтесь з ними. Тількі мовою закону. Є рішення суду на Вашу користь,то відкривайте ВП,там де Ви стягувач. Зносили ВНН,я так розумію? В тексті ВП. А суд збір повернули?
 
Протермінування з 20 року. Не погоджуйтесь з ними. Тількі мовою закону. Є рішення суду на Вашу користь,то відкривайте ВП,там де Ви стягувач. Зносили ВНН,я так розумію? В тексті ВП. А суд збір повернули?
Так, знесла ВНН. Так і не погодилась, ще не відкривала провадження про стягнення, бо не до того було. Так, там присудили і судовий збір, і стягнуті з мене кошти. Вам швидко повернули кошти?
 
Назад
Угорі Унизу