• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи може Credit+ стягнути відсотки через суд якщо договір на 300 днів

Тобто ви домовились чисто на тіло і не платили відсотки? Яким чином сплачували (маю на увазі через банк чи якось на пряму)?
Дякую за відповідь.
Як пішла прострочка, почали дзвонити, декілька разів спілкувався з ними, кажу грошей нема, платити нічим, вони там щось говорили, різними способами намагались вибити відсотки, по типу що квартиру відберуть, в суд попадудь, але безуспішно, прислали листа вимогу додому що треба дуже швидко заплатити ім 25тис., інакше ой ой ой. Десь був 80 день прострочки написав їх робітник на ватсап що є можливість закрити за тіло, я кажу що зможу оплатити тільки у вересні одним платежем, або 3 платежі через кожні 15 днів починаючи з такого то числа. Написав щоб я готував першу суму на ту дату яку я вказав, зараз вже прийшов лист на пошту що супер акція, закривайте за тіло.)
 
Брав 2000, дали 10000, тре було терміново і навіть не побачив, прийшло на картку 10, та й якось вони потратились, це був червень липень, зараз після повного ігнору пропонували перше 5 платежів по 2000, зараз вже 7500 віддати, тіло 10, % там було щось під 30000
 
Назад
Угорі Унизу