• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи може Credit+ стягнути відсотки через суд якщо договір на 300 днів

Вiктор

Читач
Реєстрація
31 Лип 2023
Дописи
4
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Вiктор не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вітаю. Брав 10 000 в липні 2023 року у Credit+. Договір на 300 днів. Не маю змоги віддати. Чи зможуть стягнути відсотки через суд (якщо подадуть)?
 
Вітаю. Брав 10 000 в липні 2023 року у Credit+. Договір на 300 днів. Не маю змоги віддати. Чи зможуть стягнути відсотки через суд (якщо подадуть)?
Сколько у вас просрочка? Суд если будет - то не скоро, еще будут от них лояльные предложения.
 
Сколько у вас просрочка? Суд если будет - то не скоро, еще будут от них лояльные предложения.
Поки що просрочки немає. Мене хвилює тільки те, шо договір на 300 днів. Десь читав, шо якщо договір на 30 днів то (по закону) через суд не мають права вимагати відсоток після закінчення терміну. Але тут 300 днів і відсоток може бути невідомо яким.
 
Поки що просрочки немає. Мене хвилює тільки те, шо договір на 300 днів. Десь читав, шо якщо договір на 30 днів то (по закону) через суд не мають права вимагати відсоток після закінчення терміну. Але тут 300 днів і відсоток може бути невідомо яким.
У меня такой же договор, мне предлагали и за пол тела закрыть.
А так да, вы правы, раньше если они шли в суд, то с грамотной защитой - они могли рассчитывать лишь на тело + проценты по договору(за 30 дней), и все их хотелки могли засунуть в одно место.
А такие договора - это новое явление, пока по ним нет особой практики у юристов...

Но опять же, в суд если и пойдут - то не скоро, копите деньги и ждите лояльные предложения по закрытию. Они будут 100%
:rolleyes:
Брав в цьому місяці...

Ось вам і відповідь.
Пора очки покупать)
 
якось навіть логічно :mosking:
Періодичність погашення:
суми кредиту Одноразово в день закінчення строку кредиту
відсотків, комісій та інших платежів за користування кредитом від 3-х до 30 днів (залежить від погоджених сторонами умов)

итого мы имеем целый год оплаты процентов с регулярностью от 3 до 30 дней, а УЖЕ В САМОМ КОНЦЕ СРОКА только оплата тела :D
Дід,
 
Періодичність погашення:
суми кредиту Одноразово в день закінчення строку кредиту
відсотків, комісій та інших платежів за користування кредитом від 3-х до 30 днів (залежить від погоджених сторонами умов)

итого мы имеем целый год оплаты процентов с регулярностью от 3 до 30 дней, а УЖЕ В САМОМ КОНЦЕ СРОКА только оплата тела :D
Дід,
*** Прихований текст: не можна цитувати. ***
Рік бути в рабстві.....реальний лохотрон.
 
Брав у квітні 8к, договір на 300днів, весь червень намагались вибити 20к з відсотками, неділю назад домовився за тіло з розбивкою на 3 платежі, а відсотків вже 25к))
 
Брав у квітні 8к, договір на 300днів, весь червень намагались вибити 20к з відсотками, неділю назад домовився за тіло з розбивкою на 3 платежі, а відсотків вже 25к))
Тобто ви домовились чисто на тіло і не платили відсотки? Яким чином сплачували (маю на увазі через банк чи якось на пряму)?
Дякую за відповідь.
 
Вітаю. Брав 10 000 в липні 2023 року у Credit+. Договір на 300 днів. Не маю змоги віддати. Чи зможуть стягнути відсотки через суд (якщо подадуть)?
Бачила що багатьом пропонують лояльні умови, а різниці 300 чи 30 днів я не бачу, он євоші договір 30 днів, а накрутили уже 100 зверху, і носяться з тою соткою по всіх моїх родичах як це їм допоможе я не знаю, уже і так в кінець списку потрапили)
 
Бачила що багатьом пропонують лояльні умови, а різниці 300 чи 30 днів я не бачу, он євоші договір 30 днів, а накрутили уже 100 зверху, і носяться з тою соткою по всіх моїх родичах як це їм допоможе я не знаю, уже і так в кінець списку потрапили)
Для суда разница большая. Но до этого дожить еще надо.
 
Назад
Угорі Унизу