• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa Акційні пропозиції від КК

Ну в мене 600. Але хочуть 1500. Намагалися Юридичний стимул дивити, але я їх послала до біса. Дзвонили родичам, ті до біса послали. Тепер все КК акції надсилає щомісяця.
В мене вже нарахували 11000. Акцій не було.
Якого ж ТРЕШу Ви очікуєте від 2к?)))
Хто зна. Може суд. В особ.кабінеті сума дуже зросла
 
Ну в мене 600. Але хочуть 1500. Намагалися Юридичний стимул дивити, але я їх послала до біса. Дзвонили родичам, ті до біса послали. Тепер все КК акції надсилає щомісяця.
Зачем брать в шараге 600 грн? :dntknw:
 
дитяча позика 500 грн + 2 чупачупса как промокод
у людей 20к тіло , та до сплати на кінець договору 200к тай без особого трешу
 
Ну дитяча не дитяча сума. Я мала не обачність брати тут позику щоб перекрити мінімальний платіж в іншій шарагі, тепер пожинаю плоди своєї дурості. Взагалі жалію що не потрапила на форум раніше...
 
Ну дитяча не дитяча сума. Я мала не обачність брати тут позику щоб перекрити мінімальний платіж в іншій шарагі, тепер пожинаю плоди своєї дурості. Взагалі жалію що не потрапила на форум раніше...
Ну якщо роздумувати раціонально,я б написала їм на електронну пошту листа з пропозицією до закриття за тіло +процент до прострочки.
Їм все одно з якої суми крутити процент,подавати до суду.
А вам потім більші розтрати за захист.
 
Ну якщо роздумувати раціонально,я б написала їм на електронну пошту листа з пропозицією до закриття за тіло +процент до прострочки.
Їм все одно з якої суми крутити процент,подавати до суду.
В тому і проблема що я писала, і не один раз, мені звісно відмовили. Тому я думаю оплатити так вже, та забути про цю гниль
 
В тому і проблема що я писала, і не один раз, мені звісно відмовили. Тому я думаю оплатити так вже, та забути про цю гниль
Ну сума дійсно не велика.А хто зна як можуть накрутити і що буде далі.
Я б на вашому місці оплатила,і забула.
Можливо будуть пропозиції до 8 березня))
 
Не хвилюйтесь , в мене 18000 а зробили 96572 і ще капає процент ) буду відбиватись до останнього ! Просто усвідомте , ваша паніка не вирішить цю проблему а лише забере спокій !
 
Не хвилюйтесь , в мене 18000 а зробили 96572 і ще капає процент ) буду відбиватись до останнього ! Просто усвідомте , ваша паніка не вирішить цю проблему а лише забере спокій !
Ради интереса потопал в личный кабинет))) 3 месяца просрочки, тело 24к. Ща там типа "акция" : 2 тела + 10к, т.е. 58к с копейками желают получить...)
 
там я до войни брав 9к , 9 вернул , 9 забил , через 1,5 года предложили за 3200 закрыть , закрыл , но то договора не те были
у них синхронно отображаеться информация на все в ЛК кассы , я все закрывал по долгу на все в ЛК кабинете кассы
у них там еще третья конторка есть типа федос
 
Назад
Угорі Унизу