• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa Акційні пропозиції від КК

Ґігерша

Форумчанин
Реєстрація
15 Гру 2023
Дописи
123
Реакції
51
Бали
68
UAH
55.50
Ваш пол
Женский
Ґігерша не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня! Нещодавно була акційна пропозиція від Каси, але не змогла скористатися бо вже оплатила інший кредит. Цікавить чи будуть ще акційні пропозиції чи треба до суду готуватися вже? Розкажіть в кого як було з договором на 300 днів? Чи вдалося комусь закрити за тіло?
 
в мене рік була акція 27500 грн з тіла 11000 грн, на менше ніяк не погоджувались. Закрив за 27500 бо відсотки там 100к +. Від суда подалі, бо дивлюсь судові рішення по них, так не дуже.
 
в мене рік була акція 27500 грн з тіла 11000 грн, на менше ніяк не погоджувались. Закрив за 27500 бо відсотки там 100к +. Від суда подалі, бо дивлюсь судові рішення по них, так не дуже.
Вам періодично цю акцію пропонували чи вже перед закінченням договору?
 
Доброго дня! Нещодавно була акційна пропозиція від Каси, але не змогла скористатися бо вже оплатила інший кредит. Цікавить чи будуть ще акційні пропозиції чи треба до суду готуватися вже? Розкажіть в кого як було з договором на 300 днів? Чи вдалося комусь закрити за тіло?
Пропонують періодично менше тіла вже на протязі року. Договір на 300 днів
 
Доброго дня! Нещодавно була акційна пропозиція від Каси, але не змогла скористатися бо вже оплатила інший кредит. Цікавить чи будуть ще акційні пропозиції чи треба до суду готуватися вже? Розкажіть в кого як було з договором на 300 днів? Чи вдалося комусь закрити за тіло?
якщо у вас на 300 днів кредит то кожен місять пропозиция 2,5 тела и остальное спишут до конца договора
 
якщо у вас на 300 днів кредит то кожен місять пропозиция 2,5 тела и остальное спишут до конца договора
Та оце ж з січня по березень висіло. Сьогодні зайшла в кабінет, вже немає(((
 
Доброго дня! Нещодавно була акційна пропозиція від Каси, але не змогла скористатися бо вже оплатила інший кредит. Цікавить чи будуть ще акційні пропозиції чи треба до суду готуватися вже? Розкажіть в кого як було з договором на 300 днів? Чи вдалося комусь закрити за тіло?
В мене від Касси "Юридичний стимул" віщає. Довго вже мовчать, тижня два, мабуть))) Акційних пропозицій не було))) 71 день протермінування)))
 
Доброго дня! Нещодавно була акційна пропозиція від Каси, але не змогла скористатися бо вже оплатила інший кредит. Цікавить чи будуть ще акційні пропозиції чи треба до суду готуватися вже? Розкажіть в кого як було з договором на 300 днів? Чи вдалося комусь закрити за тіло?
А через скільки днів просрочки у вас з'явилася акційна пропозиція, бо тіло в мене 2000, просрочка вже днів 30
 
логично три месяца , по сумме почти три тела надо отдать
ну вони навряд чи підуть на тіло, і в суди охоче ходять. В мене сума не велика, та й пропозиція в 2 тіла влаштовує. Ви дивиться по собі.
 
ну вони навряд чи підуть на тіло, і в суди охоче ходять. В мене сума не велика, та й пропозиція в 2 тіла влаштовує. Ви дивиться по собі.
В мене з вересня 2023. Договір до 02.03.2024. Скоро буде ТРЕШ!!!
 
Назад
Угорі Унизу