• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa Акційні пропозиції від КК

Ради интереса потопал в личный кабинет))) 3 месяца просрочки, тело 24к. Ща там типа "акция" : 2 тела + 10к, т.е. 58к с копейками желают получить...)
В мене акцій геть зовсім не було ) тому наразі надаю перевагу закриттю іншим МФО ! А план з кк впоратись тільки один )
Переоформити майно на рідного , залишитись працювати на роботі неофіційно і послати кк до біса навіть якщо виграють суд і буде ВП ! Чисто в прикол буду платити по 20 грн в місяць щоб позлити 😂 так як цим додікам головне дохід , то буду чекати коли запропонують адекватні умови ! А так то скоро 25 рочків , можливо піду воювати і хрін вони що від мене отримають !
 
Я хочу закрити мінімально, ну тіло і трохи процентів, не хотять. Із 3 000 грн хотять 29 670 грн. Рік просрочка
Я хочу закрити мінімально, ну тіло і трохи процентів, не хотять. Із 3 000 грн хотять 29 670 грн. Рік просрочка
 
Я хочу закрити мінімально, ну тіло і трохи процентів, не хотять. Із 3 000 грн хотять 29 670 грн. Рік просрочка
Я хочу закрити мінімально, ну тіло і трохи процентів, не хотять. Із 3 000 грн хотять 29 670 грн. Рік просрочка
В кабинете не предлагали ничего?
 
Я хочу закрити мінімально, ну тіло і трохи процентів, не хотять. Із 3 000 грн хотять 29 670 грн. Рік просрочка
Я хочу закрити мінімально, ну тіло і трохи процентів, не хотять. Із 3 000 грн хотять 29 670 грн. Рік просрочка
Аналогічно. Побачимо хто кого...)))
Аналогічно. Побачимо хто кого...)))
Короче довб...вони)))
 
Назад
Угорі Унизу