• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

🇺🇦Адвокат💼з кредитних спорів із МФО та банками!Представництво в суді, оскарження виконавчого напису нотаріуса.Повернення витрат за правову допомогу

5.00 зірок
291 оцінок
Дякую,Сергію Костянтиновичу,за допомогу в суді що до знесення ВП від Профіт Капітал.Як і багато кто пише у відгуках,він дійсно Професіонал у своїй справі,Завжди на зв'язку,відповідає на всі запитання,відповідальний та розуміючий.Виконавче провадження скасовано,також суд ухвалив рішення про повернення мені витрат на правову допомогу.Я дуже,Вам,вдячна.Бажаю успіхів у вашій роботі.
 
Ну ось і я хочу залишити позитивний відгук за Сергія Костянтиновича та його команду,знесли ВП від Аланд,та ще й повернули кошти на рахунок,мати просто в захваті.Людина завжди ставилася з порозумінням на питання,все пояснювала,лише позитивні емоції.Рекомендую цього кваліфікованого адвоката до співпраці,майстер своєї справи! Велике дякую!
 
Хочу подякувати адвокату Сергію Костянтиновичу за всі три справи які ми виграли в суді, всі три виконавчі провадження були закриті, по всім трьом були повернуті кошти як судовий збір, так і за послуги адвокату. Так що лише один позитив від співпраці, виконавчі провадження закриті, адвокат свою роботу виконав на всі сто, я свої кошти повернув. Надіюсь кантори в суд вже не підуть)) ну а якщо так получиться що рішаться на таке то обовязково знову буду звертатися то Сергія Костянтиновича!
Співпрацювати було одне задоволення, завжди на всі питання отримував відповіді, все зрозуміло пояснювалося, так що звертайтеся не задумуючись якщо встрягните в халепу з кредитами.
 
Добрий вечір всім форумчанам! Ось і настав той час, коли і я можу сказати велике спасибі за професійну допомогу , не побоюсь цього слова, людині з великої літери, Сергію Костянтиновичу! Моє знайомство з форумом розпочалося вже давно, але так як, дякувати Богу, до судів не доходило, я просто читала форум і готувалася до того, що судова тяганина не омине і мене. Що й сталося у квітні цього року, коли ПриватБанк подав на мене позов до суду , про стягнення заборгованості по кредитній карті, на суму майже 48 000 грн. Прочитавши відгуки про роботу форумних юристів, не довго думаючи, обрала для себе представника в суді-Advokat Ukraine! І як виявилося зі своїм вибором я не помилилась. Як результат блискавичної роботи Сергія Констянтиновича, районний суд виніс рішення не на користь Приматів, в задоволенні позовних вимог банку було відмовлено в повному обсязі. Але ж, звісно, з рішенням суду першої інстанції Примат не погодився, та подав на апеляцію. І от ,сьогодні, мені приходить повідомлення в ДІЮ, що по справі # ***, винесено судове рішення: "Апеляційну скаргу ПриватБанку залишити без задоволення, рішення районного суду- залишити без змін". Дякую велике за Вашу блискавичну роботу та професійну допомогу у вирішенні даного питання! На цьому наша співпраця не закінчується, але то вже інша справа, про яку також, обовязково напишу!
 
Доброго дня. Висловлюю подяку за кваліфіковану допомогу в закритті ВП проти фін компаній, які не захотіли домовлятись. 2 справи вже закриті, 1 зупинено (вже є ухвала на зняття ВП та закриття) та чекаємо суд по останній справі. Кошти на правову допомогу та судові збори по закритим ВП були повернуті. Результатом задоволений та рекомендую Сергія Костянтиновича для співпраці!
 
Вдячна Сергію Костянтиновичу за професійну допомогу в закритті ВП по банку Кредит Дніпро. Адвокат завжди на зв'язку, всі дії чіткі і професійні, спілкується з клієнтом зрозумілою мовою і надає велику підтримку як юридичну так і людську. Сергій Костянтинович допоміг зняти арешт з банкіської картки. Адвокат сам спілкувався з виконавцем, оскільки вона виявилася не дуже доступною для простих смертних, і за один день картку було розблоковано, що значно полегшило життя. Весь процес зайняв десь півроку, і тепер чекаю на повернення коштів за правову допомогу. Дякую, Сергію Костянтиновичу, і однозначно рекомендую як професіонала так і хорошу людину!
 
Хочу подякувати адвокату Сергію Костянтиновичу за всі три справи які ми виграли в суді, всі три виконавчі провадження були закриті, по всім трьом були повернуті кошти як судовий збір, так і за послуги адвокату. Так що лише один позитив від співпраці, виконавчі провадження закриті, адвокат свою роботу виконав на всі сто, я свої кошти повернув. Надіюсь кантори в суд вже не підуть)) ну а якщо так получиться що рішаться на таке то обовязково знову буду звертатися то Сергія Костянтиновича!
Співпрацювати було одне задоволення, завжди на всі питання отримував відповіді, все зрозуміло пояснювалося, так що звертайтеся не задумуючись якщо встрягните в халепу з кредитами.
Підтримую ! завдяки співпраці з Сергієм Констянтиновичем також є позитивний досвід повернення коштів за адвокатську допомогу !
 
Теж хочу висловити слова подяки Сергію Костянтиновичу. Був на зв'язку, завжди відповідав на питання, навіть тупі (от правда), виконав якісно свою роботу! Як підсумок - виграний суд у Універсал банка.
 
Хочу залишити відгук про роботу Сергія Костянтиновича. Співпрацювали двічі по зносу виконавчих проваджень від онлайн фінас. Двічі це вдалось. Це було ще у довоєнні часи. По першому ВП отримала компенсацію і за судові сбори, і за оплату послуг адвока. По другому ВП було позитивне рішення щодо скасування ВП. Але, почалась війна і я навіть забула про те, що можу отримати кошти від онлайн фінанс. Приємною неочікуваністю було те, що через майже 2 роки Сергій Костянтинович сам нагадав про те, що рішення суду не було виконане. Зараз знову співпрацюємо по цьому питанню. Приємно працювати з людиною, яка завжди допоможе тобі в складній ситуації
 
Хочу залишити відгук про роботу Сергія Костянтиновича. Співпрацювали двічі по зносу виконавчих проваджень від онлайн фінас. Двічі це вдалось. Це було ще у довоєнні часи. По першому ВП отримала компенсацію і за судові сбори, і за оплату послуг адвока. По другому ВП було позитивне рішення щодо скасування ВП. Але, почалась війна і я навіть забула про те, що можу отримати кошти від онлайн фінанс. Приємною неочікуваністю було те, що через майже 2 роки Сергій Костянтинович сам нагадав про те, що рішення суду не було виконане. Зараз знову співпрацюємо по цьому питанню. Приємно працювати з людиною, яка завжди допоможе тобі в складній ситуації
Залишилось не виконаним рішення суду в частині повернення судових витрат за правову допомогу, але будемо наздоганяти та думою успішно стягнемо кошти з фінансової компанії.
 
Дуже-дуже вдячна за вашу допомогу!
Обрала вас, можна сказати, випадково, проте не помилилася.
Все чітко, зрозуміло пояснили.
З вами, Сергію, не боюсь ЄАПБ))
 
Хочу подякувати пану Сергію за якісно виконану роботу по зносу виконавчого провадження.Ви професіонал своєї справи! Успіхів та наснаги, а також терпіння вам! Ви супер! Рекомендую всім!
 
Сергій, дякую!

Ще до початку співпраці ознайомився з матеріалами та дуже детально пояснив всі моменти, які цікавили.
Спочатку в мене була реалістична ціль зменшити суму позову, але вдалось навіть виграти суд з повним відшкодуванням за витрати на юриста!
Можлива апеляція, проте на даному етапі я максимально задоволений.
 
Дякую,Сергію Костянтиновичу,за допомогу у виконанні рішення суду.За Ваше терпіння,за Ваши роз'яснення що і як
 

Вкладення

  • 20240110_190551.jpg
    20240110_190551.jpg
    167.3 Кб · Перегляди: 44
Доброго дня всім!!! Давно не заходив на сайт, так як знаходжусь в ЗСУ,і було трохи не до цього...Хочу оставити свій відгук про співпрацю з Сергієм!!!У мене було 4 виконавчих проваджень,від Профіт капітал,Дія актив,Кредит капітал,Укркрфінстандарт..Дякуючи Сергію,всі провадження успішно знесені!!!!По двум справам, кошти які вони вспіли забрати,судовий збір,адвокатський гонорар,вже повернуті мені!!!!По двум справам зараз займаюсь поверненням коштів!!! Дякую велике за допомогу,за розуміння і за велику професійну роботу!!!Ви просто молодець!!!!
 
Допоміг професійно. Порядна, професійна людина. Допомогає хлопцям та дівчатам з ЗСУ.
Дуже Вдячні цій Людині.
Разом Переможемо.
 
Допоміг професійно. Порядна, професійна людина. Допомогає хлопцям та дівчатам з ЗСУ.
Дуже Вдячні цій Людині.
Разом Переможемо.
Допоміг професійно. Порядна, професійна людина. Допомогає хлопцям та дівчатам з ЗСУ. Береться за справи професійно їх веде, знає, що робить і дуже сподобалося як "взуває" гнилоконтори і їхніх прихвостиней (адвоката з їхньої сторони чітко, грамотно стер).
Задоволені результатом.
Можу з чистим сумлінням рекомендувати.
 
Добрый день!
Хочу выразить огромную благодарность Сергею Константиновичу и его команде «Калинин и партнеры»🙏 за огромную помощь мне, за решение моих проблем!!! Выиграл 2 судовых дела, и слов не знаю каких подобрать, как я рада и благодарна!!! Очень отзывчивый адвокат, все доступно объясняет, очень помогает, по полочкам все разъясняет , если вдруг, что то не понятно! Очень рада, что увидела его в этой группе, ни на секунду не пожалела, что обратилась именно к нему!!! Очень рекомендую Сергея Константиновича и его команду, результат 💯 % !!! Еще раз огромное Вам спасибо!!! Я очень благодарна за помощь!!!
 
Назад
Угорі Унизу