• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

🇺🇦Адвокат💼з кредитних спорів із МФО та банками!Представництво в суді, оскарження виконавчого напису нотаріуса.Повернення витрат за правову допомогу

5.00 зірок
291 оцінок
Странно, сообщение отправлено на тот электронный адрес, который указан у Вас на сайте, да и здесь. К сожалению, вайбера у меня нет. Я скриншот сообщения Вам в файле отправлю. Спасибо, что ответили.
Ви допустили 2-ві помилку в назві електронної адреси, тому і не отримав листа. Пропустили крапку після літер ks та пропустили останню цифру 7 номера телефона.
Прошу уважно ввести назву електронної пошти [email protected] та відправити повторно.
 
Ви допустили 2-ві помилку в назві електронної адреси, тому і не отримав листа. Пропустили крапку після літер ks та пропустили останню цифру 7 номера телефона.
Прошу уважно ввести назву електронної пошти [email protected] та відправити повторно.
Благодарю. Сейчас попробую ещё раз.
 
знайшов відповідь на своє питання, скоро звернуся, мабуть)
 
Звертався по знесенні ВН
Дуже рекомендую все професійно,швидко
Залишився задоволеним!!
 
Доброго дня!
Хочу подякувати за Вашу роботу.
Ви професіонал своєї справи.
Я буду всім радити Вас
Залишу просто це тут:

prnt.sc


prnt.sc

 
Останнє редагування:
Быстро это сколько,а то у меня уже 5-й месяц режим ждуна,суд один раз перенес заседание
Строк розгляду справи залежить від завантаженості судді та інше, тому тут завжди по різному.
 
Строк розгляду справи залежить від завантаженості судді та інше, тому тут завжди по різному.
Доброго дня.Виграш та повернення коштів за правничу допомогу це гарно.А є кейси з поверненням стягнутих коштів?
Та домовляетесь з мфо в не судовому порядку(за проханням кліента).
Дякую за відповідь.
 
Доброго дня.Виграш та повернення коштів за правничу допомогу це гарно.А є кейси з поверненням стягнутих коштів?
Та домовляетесь з мфо в не судовому порядку(за проханням кліента).
Дякую за відповідь.
Так, це обов'язково, якщо стягували кошти, то відповідно заявляємо про це вимогу та отримуємо рішення.
В досудовому порядку не працюю, вважаю це не ефективно, з "шахраями" не домовляюсь.
Деякі МФО якщо не можуть отримати в інший спосіб бажану суму, то самі запропонують адекватні умови.
 
Так, це обов'язково, якщо стягували кошти, то відповідно заявляємо про це вимогу та отримуємо рішення.
В досудовому порядку не працюю, вважаю це не ефективно, з "шахраями" не домовляюсь.
Деякі МФО якщо не можуть отримати в інший спосіб бажану суму, то самі запропонують адекватні умови.
Я саме про той випадок,коли мене влаштовують умови запропоновані хлопаками.Дякую за відповідь.Гарного дня!
 
Прошу напишіть про вашу ситуацію в приватну бесіду, чи отримали документи від виконавця, чи писали звернення на його адресу, тощо. Повідомлю про розмір гонорару.

Пришліть номер справи? В особистому повідомленні визначусь з ціною
Хочу подякувати адвокату Калініна Сергію Костянтиновичу за відміну роботу та за його професіоналізм!
Перебуваючи за кордоном в мене відбувся суд з Приват банком та було відкрите виконавче провадження на суму в районі 55 тисяч і я вирішила звернутися за допомогою до Калініна С.К. Взявшись за мою справу він подав заяву до суду про перегляд справи. І так після розгляду справи суд не задовольнив вимогит Приват банку і автоматично було зняте виконавче провадження. Також суд ухвалив рішення про повернення мені витрат на правову допомогу.
 
Дякую, Сергію Калініну за величезну роботу. Адвокат та людина з великої літери. 4 справи виграні в суді. За всі справи повна компенсація. Якщо у ввс проблеми з заборгованостями звертайтесь не роздумуючи. Щира дяка вам та успіхів у вашій роботі!
 
Черговий напис в топку! На цей раз від Кредит Каси. Дякую за професіоналізм і оперативність!
 
Звертався за допомогою багато разів по різним виконавчим написам, коли блокували картки - успішно виграно два суди, і два зараз у процесі. Неймовірно дякую за допомогу - оплачений гонорар повертається МФО стороною. Також хочу відмітити, що завжди отримував поради, якщо виникали питання!
 
Добрий вечір всім форумчанам. Я вже писала відгуки про нашу співпрацю з Сергієм Костянтиновичем. Ще один.За два роки:
7 виконавчих написів визнано такими,що не підлягають виконанню.
Повернуто незаконно вирахуваних коштів,судових зборів,витрат на правничу допомогу
Кредит Капітал -34141 грн
Інстафінанс- 14883 грн
ПУМБ -25720 грн
Укркредитфінанс😡-8820 грн
Фініорс- 8477 грн
В процесі Сонати - близько 15000.
Величезне дякую за таку плідну співпрацю.💛💙
 
Доброго вечора, у дії побачила що був суд, Кредит плюс продав мій борг якійсь конторі "фінтраст Україна " , з 25000 нарахували 87000 грн, що тепер робити, що чекати? Потрібна ваша допомога.
 

Вкладення

  • Screenshot_20231020-111636_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20231020-111636_Samsung Notes.jpg
    195.5 Кб · Перегляди: 43
Доброго вечора, у дії побачила що був суд, Кредит плюс продав мій борг якійсь конторі "фінтраст Україна " , з 25000 нарахували 87000 грн, що тепер робити, що чекати? Потрібна ваша допомога.
Бачив ваше повідомлення у вайбері, відповім.
 
Щиро вдячна Сергію Констянтиновичу за кваліфіковану правову допомогу! Вчора ми виграли справу у повному обсязі. Виконавче провадження скасовано. Всі витрати, в тому числі і на адвокатські послуги, суд поклав на відповідача. Дуже раджу звертатися саме до кваліфікованих спеціалістів!
 
Усім привіт. Хочу поділитися своїми враженнями про роботу вельмишановного Сергія Костянтиновича. В першу чергу - величезне дякую Вам, за Вашу роботу!
Чесно кажучи, я спочатку не вірила в те, що він мені насправді допоможе. Я наражалась на шахраїв, які тупо дерли гроші і нічого не робили. Тому моє відношення спочатку було дуже не довірливе.
Моя історія почалась ще 2 роки тому, у 2021.В мене було 6 виконавчіх написів. Я, та Сергій Костянтинович підписали контракт на 3 з них, так як я не була в змозі оплатити одразу за 6 справ. У нас почався процес. Все було добре, до поки не почалась війна. Я була змушена виїхати з дитиною за кордон. Спочатку я думала, раз я виїхала то і наша співпраця напевно неможлива. Але! Сергій Костянтинович представляє мої інтереси у суді, тож я не мушу там бути. Справа трішки затягнулася з зрозумілих причин. Війна. Але незважаючи на все це, я вже отримала рішення суду. Я його виграла! Суд присудив повернути мені кошти і стягнути їх з приватного нотаріуса. До останнього не вірила. Але цей юрист свою справу знає. А також він дуже чуйна та добра людина. Завжди йде на зустріч вам. Завжди все аргументує та пояснює для нас, для людей які далекі від юриспруденції.
Тож, якщо ви хочете дійсно позбудися цого нашийника в який нас затягують нотаріуси, користуючись нашим тяжким станом (від хорошо стану кредити у мікрозаймах не беруть), то я зі 100% впевненостю можу порекомендувати Сергія Костянтиновича. Іще раз величезне Вам дякую! Сподіваюсь що мій відгук допоможе комусь зробити свій вибір.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу