• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Звонки из кредит кассы длительное время. Как разговаривать с ними?

Як боротися з Кредит Касою?Хто і як з нею розмовляв,про що домовлялися?
Бороться с ними как и с другими МФО, очень просто, просто игнорьте их и все.
Ни о чем не договаривалась и не собираюсь.
 
Бороться с ними как и с другими МФО, очень просто, просто игнорьте их и все.
Ни о чем не договаривалась и не собираюсь.
Вже сьогодні подзвонили до родича.Чи є якийсь метод впливу,щоб більш вони до нього не дзвонили?
 
Я їм вже багато заплатила пролонгацій.
Ото ж.
А які їхні взагалі дії при ігнорі повному?В суд подаючить чи як?
В кого як.
По новим кредитам 22-23 року була якась хвиля. Пробують. Але там договір на 300днів.
В мене старий, ноль повний.
 
Як боротися з Кредит Касою?Хто і як з нею розмовляв,про що домовлялися?
просто морозился ,написал черт в телеграм со своими хотелками ,я ему отдам только тело.Он не в какую.Через время он сам написал что за тело,так и закрыл
 
Вже сьогодні подзвонили до родича.Чи є якийсь метод впливу,щоб більш вони до нього не дзвонили?
Немає
Я їм вже багато заплатила пролонгацій.А які їхні взагалі дії при ігнорі повному?В суд подаючить чи як?
За 2 роки ще нікуди не подали.кілька місяців надзвлнювпли всім знайомим, поки їх усі не послали і схлопнулись.передали якимсь колекторам, які раз на півроку шиють електронні листи про "супер-акції" і все
 
Підкажіть, будь-ласка, щодо дзвінків, номери сім'ї/родичів, я так розумію, для них знайти не проблема, а що стосовно роботи/коллег? З родичами я ще владнаю, а ось на роботі це може стати проблемою(
 
Підкажіть, будь-ласка, щодо дзвінків, номери сім'ї/родичів, я так розумію, для них знайти не проблема, а що стосовно роботи/коллег? З родичами я ще владнаю, а ось на роботі це може стати проблемою(
Ви офіційно працюєте?
 
Была у меня кредит касса. Тоже была просрочка. Но я её закрыла. Просрочка была около месяца. За это время они зае.. бали звонками и письмами своими.
Звонил один борзый прыщ. Я с ним нормально, а он пытается давить. Ну я и говорю все ясно, спасибо, Досвиданья!
Вы с ними поменьше общайтесь, а лучше вообще не общайтесь✊
О! Да! Там по голосу понимаешь, что с тобой прыщавый малолетка разговаривает. Ну как разговаривает. Наезжает.
 
О! Да! Там по голосу понимаешь, что с тобой прыщавый малолетка разговаривает. Ну как разговаривает. Наезжает.
Давно було сказано лікувати подібне подібним. Хто заважає хамити і наїжджати у відповідь?
 
Давно було сказано лікувати подібне подібним. Хто заважає хамити і наїжджати у відповідь?
Я их нах*р слал. Тогда звонила тётенька и учила меня как быть вежливым. Смех да и только.
 
Назад
Угорі Унизу