• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Звонят ли сейчас смарты за просрочку

  • Автор теми Ckpum4uk
  • Дата початку
  • Відповіді 32
  • Перегляди 3K
Просрочка з майже місяць. Дзвоне робот і слали смс з нагадуванням. Щойно прийшло повідомлення на вайбер)
Просять врегулювати питання протягом 2х днів. З 11658 хочуть 7500)
В мене вони вже хочуть 50% від тіла.
Протермінування майже 3 місяці, але і пролонгації були)))
 
Мені чогось взагалі не звонять, але на мене шахраї оформили у них мікрозайм, тому і контактних даних в мене в смартівей мабуть немає, але вже 3 місяці просрочка, та сума немаленька накапала, поки чекаю самі може напишуть, але можуть одразу до суду подати, але це максимально по скотські буде.
 
Мені чогось взагалі не звонять, але на мене шахраї оформили у них мікрозайм, тому і контактних даних в мене в смартівей мабуть немає, але вже 3 місяці просрочка, та сума немаленька накапала, поки чекаю самі може напишуть, але можуть одразу до суду подати, але це максимально по скотські буде.
В смартівей практично нереально оформити кредит на іншу людину. А як ви дізналися про те, що на вас оформили займ?
 
В смартівей практично нереально оформити кредит на іншу людину. А як ви дізналися про те, що на вас оформили займ?
З його слів, передав всі свої дані шахраям, але заяву в поліцію не хоче подавати бо старші будуть сваритися, історія дуже цікава
 
В смартівей практично нереально оформити кредит на іншу людину. А як ви дізналися про те, що на вас оформили займ?
Карту кредитную передавал, узнал через оповещение в Дии.
Карту кредитную передавал, узнал через оповещение в Дии.
Я в поддержку обращался, сказали в полиции достать витяг ЕРДР, видимо там мог записаться факт мошенничества, но так как я добровольно передавал коды подтверждения, не помню какие, то все эти действия еще против меня могут предъявить по закону
 
Останнє редагування:
Карту кредитную передавал, узнал через оповещение в Дии.

Я в поддержку обращался, сказали в полиции достать витяг ЕРДР, видимо там мог записаться факт мошенничества, но так как я добровольно передавал коды подтверждения, не помню какие, то все эти действия еще против меня могут предъявить по закону
А ще кажуть , що старше покоління піддається на розводи від шахраїв, тут мододе покоління не сильно відстало....
Передати свою картку, потім підтвердити всі коди, та ви талант...
 
13 березня мав бути оплачений кредит, сьогодні прийшло повідомлення про те що планують залучати третіх та близьких осіб, є інформація коли вони це будуть робити?
 
тіло 2300 , цікаво…
особливо «частину коштів задонатимо на ЗСУ»:dash1:
13 березня мав бути оплачений кредит, сьогодні прийшло повідомлення про те що планують залучати третіх та близьких осіб, є інформація коли вони це будуть робити?
я кредит брав ще в році так нікому не дзвонили , пропонували часткове списання , а сьогодні прийшло таке смс
 

Вкладення

  • 31CA131F-D17B-4758-9525-3EF31B9BA731.jpeg
    31CA131F-D17B-4758-9525-3EF31B9BA731.jpeg
    46.6 Кб · Перегляди: 50
Назад
Угорі Унизу