• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

УкрПозика Закриття кредиту у військовий стан

  • Автор теми innab
  • Дата початку
  • Відповіді 35
  • Перегляди 4K

innab

Форумчанин
Реєстрація
12 Кві 2022
Дописи
275
Реакції
81
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
innab не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хто закрив це міо у вііськовий стан? Скільки прострочка та на яких умовах? Чи закрив хтось за тіло?? Вони одні кстаті подають суму заборгивагості щодня в бюро кредитних історій, самі умні чи що??
 
Нє, просто самі бєздєльнікі! Їм більше нічим занятись!
 
Хто закрив це міо у вііськовий стан? Скільки прострочка та на яких умовах? Чи закрив хтось за тіло?? Вони одні кстаті подають суму заборгивагості щодня в бюро кредитних історій, самі умні чи що??
У вас нині гарні позитивні теми
 
Влупили напис в січні. В травні зніс. Зараз благають виплатити тіло,але фіг їм(мат заборонений)
 
Дінеро просять менше тіла.
Хто закрив це міо у вііськовий стан? Скільки прострочка та на яких умовах? Чи закрив хтось за тіло?? Вони одні кстаті подають суму заборгивагості щодня в бюро кредитних історій, самі умні чи що??
 
Открыли 2 исп про-ва в декабаре (динеро и укрпозыка). А ща пишут и звонят закройте за тело. Больные какие-то. Хотя я предлагал до открытия ип - плачу тело и разбежались. Упирались, не соглашались. Теперь 2мсуда по сносу инн.
 
Хто закрив це міо у вііськовий стан? Скільки прострочка та на яких умовах? Чи закрив хтось за тіло?? Вони одні кстаті подають суму заборгивагості щодня в бюро кредитних історій, самі умні чи що??
2.5 года не платил не копейки , собственно взял на пролонгацию другого и все , 0 грн вернул , с тела насчитали 2 тела , за это время толком ничего не предлагали , 2 месяца назад предложили реструкторизацию тела на 6 месяцев , проценты куда то делись , пока раз в месяц плачу , меня устраивает .. тоже кино по диенейро
а по диенейро они отрыли левый кредит который ранее был уплачен , предлагали и его оплатить я сказал что он давно выплачен , ну так они его ни слова и сразу убрали , общался по телефону , за 2,5 года 1 е с ними общение было
 
сегодня динеро и укрпозика прислали смс, что до конца недели можно за тело закрыть их
 
тепер обидві скинули смс, що пропонують розстрочку на 6 місяців
 
а яка прострочка?
плачу только тело на 6 месяцев и там и там , уже три платежа сделал , ждал такого предложения 2,5 года и то в смс только случайно увидел и звонил им и сразу договорились
 
Хто закрив це міо у вііськовий стан? Скільки прострочка та на яких умовах? Чи закрив хтось за тіло?? Вони одні кстаті подають суму заборгивагості щодня в бюро кредитних історій, самі умні чи що??
Жіночка написала в вайбері, запропонувала закрити за тіло, надала гарантійний лист - я оплатила. Також домовилась розбити тіло по Дінеро на 2 платежі з наступного місяця.
 
Останнє редагування:
Жіночка написала жіночка в вайбері, запропонувала закрити за тіло, надала гарантійний лист - я оплатила. Також домовилась розбити тіло по Дінеро на 2 платежі з наступного місяця.
Як давно просторочка? Коли Вам тіло предложили
 
Мені запропонували закрити за тіло, але за гарантійний лист мовчать, сказали що скинуть його тільки після оплати. Я правильно розумію що спочатку потрібний гарантійний лист і лише після цього вносити оплату?
 
Мені запропонували закрити за тіло, але за гарантійний лист мовчать, сказали що скинуть його тільки після оплати. Я правильно розумію що спочатку потрібний гарантійний лист і лише після цього вносити оплату?
Так правильно розумієте, а давно у Вас прострочка і коли саме запропонували за тіло?і яка у вас сума тіла? Вибачте що так багато питаю не можу їх ніяк закрити і переживаю ніяк за тіло не хочуть хочуть тіло +8000 а це дуже багато
 
Так правильно розумієте, а давно у Вас прострочка і коли саме запропонували за тіло?і яка у вас сума тіла? Вибачте що так багато питаю не можу їх ніяк закрити і переживаю ніяк за тіло не хочуть хочуть тіло +8000 а це дуже багато
В мене просрочка десь з жовтня, тіло було 2700. В грудні пропонували розбити платежі по реструктиризаціі, а сьогодні написали на вайбер що можна закрити через тіло або знову ж таки реструктиризація. Не переживайте! Давно у Вас просрочка?
 
Назад
Угорі Унизу