• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Veocard Закрити за суму використаного ліміту

  • Автор теми Luchik
  • Дата початку
  • Відповіді 23
  • Перегляди 638

Luchik

Форумчанин
Реєстрація
12 Гру 2021
Дописи
84
Реакції
27
Бали
878
UAH
3.00
Ваш пол
Женский
Luchik не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Шановні! Відгукніться, кому вдалося закрити Veocard за суму використаного ліміту? Поділіться досвідом, будь ласка.
 
Шановні! Відгукніться, кому вдалося закрити Veocard за суму використаного ліміту? Поділіться досвідом, будь ласка.
Добрий день. Я зміг закрити Veocard за тіло+4000 грн. Тіло було 10000. За 14000 домовились!
 
У мене був ліміт 10000 закрила за 7000
Ви, мабудь, скористалися не максимальною сумою ліміту? Через який час закрили?
Добрий день. Я зміг закрити Veocard за тіло+4000 грн. Тіло було 10000. За 14000 домовились!
Через який термін закрили? І на чиї реквізити проплачували: Таліон, чи ще Монейвео? Гарантійка була?
 
Ви, мабудь, скористалися не максимальною сумою ліміту? Через який час закрили?

Через який термін закрили? І на чиї реквізити проплачували: Таліон, чи ще Монейвео? Гарантійка була?
Ви, мабудь, скористалися не максимальною сумою ліміту? Через який час закрили?

Через який термін закрили? І на чиї реквізити проплачували: Таліон, чи ще Монейвео? Гарантійка була?
Максимальна сума була , 10, два рази просто закидувала відсотки на неї, але ще два роки назад. Потім забила.
Гарантійку надали таліон, запропонували закрити за 7 через 2,5 роки 😅
 
Ви, мабудь, скористалися не максимальною сумою ліміту? Через який час закрили?

Через який термін закрили? І на чиї реквізити проплачували: Таліон, чи ще Монейвео? Гарантійка була?
Закрив у вересні 2023-го. Гарантійний надали і довідку про закриття теж. Платив на реквізити Таліон. Взагалі хотіли 24000, але були послані.
 
Максимальна сума була , 10, два рази просто закидувала відсотки на неї, але ще два роки назад. Потім забила.
Гарантійку надали таліон, запропонували закрити за 7 через 2,5 роки 😅
Дякую, зрозуміло. Буду чекати більш прийнятних для мене умов.
 
В мене ліміт 10к.
Продали в АФК (агенція фінансового контролю) з % десь 41к.
Спочатку хотіли 19,8к, там все пішло по стандарту, якісь погрози «суд, дзвінки, листи, робота» ми трошки поцапались в телеграмі та я благополучно забив на них)
це було у вересні 2023.
У листопаді знову бачу «Привіт», но з пропозицією 16 760 грн, моя реакція не заставила себе чекати і я знову включив режим сніжинки.

В грудні «апять», но вже 12 900, що є уже +- адекватним але хотіли одним платежем, тому знову ❄️, бо не було коштів, да і інших шараг закривав.

Тому чекаю на повідомлення: «ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС, ОСОБЛИВА ПРОПОЗИЦІЯ, УВАГА, ТІЛО ПОЗИКИ, ОСТАННІЙ ШАНС, НЕ ПРОПУСТІТЬ, ЛОЯЛЬНЕ ВИРІШЕННЯ, ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ»
* обовʼязково, щоб все капсом писало і в такому тоні, бо по іншому не погоджусь)
 
а як саму карту закрити? Хтось знає? В убк висить як відкрита типу з лімітом але від таліони закритий
Перегляньте, що у Вас в особистому кабінеті манівео, може там буде опція закрити карту.
*це якщо розблокували особистий кабінет*
А якщо ні, то берете довідку про закриття, звертаєтесь до манівео і оскаржуєте кредит в УБКІ
 
Скажіть будь ласка якщо закрила кредитку привата, коли оновиться інформація в убкі?
 
Можете їх набрати і уточнити або авторизуйтесь і напишіть своє проханння...
 
Можете їх набрати і уточнити або авторизуйтесь і напишіть своє проханння...
Сьогодні все закрила під 0, приват каже що не можна отримати довідку , так як 01.04. вони знімлять ще якісь відсотки. хоча все закрила під 0, карта показувала 15640 борг, внесла 16 000 грн, що робити мені терміново треба щоб убкі все було закрито
 
Сьогодні все закрила під 0, приват каже що не можна отримати довідку , так як 01.04. вони знімлять ще якісь відсотки. хоча все закрила під 0, карта показувала 15640 борг, внесла 16 000 грн, що робити мені терміново треба щоб убкі все було закрито
Приват спише % за використання кредитного ліміту з 01.03 по сьогодні. - якщо ви закрили сьогодні весь ліміт, то до кінця місяця вам не будуть нараховувати % але спишуть з 01.03 по 13.03
Якщо ви погасили заборгованість, на днях приват оновить інформацію в УБКІ і ліквідує заборгованість/прострочення але ніяк не зможе закрити кредит
 
У мене навіть карта закрита уже, все видно. і сплатила
Приват спише % за використання кредитного ліміту з 01.03 по сьогодні. - якщо ви закрили сьогодні весь ліміт, то до кінця місяця вам не будуть нараховувати % але спишуть з 01.03 по 13.03
Карта закрита і навіть прийшло повідомлення отримайте довідку про закриття, заходжу взяти довідку, тієї карти в переліку немає
Приват спише % за використання кредитного ліміту з 01.03 по сьогодні. - якщо ви закрили сьогодні весь ліміт, то до кінця місяця вам не будуть нараховувати % але спишуть з 01.03 по 13.03
Якщо ви погасили заборгованість, на днях приват оновить інформацію в УБКІ і ліквідує заборгованість/прострочення але ніяк не зможе закрити кредит
Чому не зможе закрити?
 
Назад
Угорі Унизу