• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

В Украине радикально возьмутся за должников

  • Автор теми Zorro89
  • Дата початку
  • Відповіді 37
  • Перегляди 2K

Zorro89

Форумчанин
Реєстрація
5 Кві 2023
Дописи
735
Реакції
308
Бали
568
UAH
48.00
Ваш пол
Мужской
Zorro89 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
а в чем вопрос?, это и сейчас в основном есть, это же перед государством долги, а не перед мфо
 
Добрый день. Не подскажите. Что нам всем ожидать ?...

а что поменялось?))
 
Добрый день. Не подскажите. Что нам всем ожидать ?...

Ось тількі не панікуйте. Нового в цій статті нічого.
 
я б більше радив на це звернути увагу людей, у яких є виконавчі провадження та земельні ділянки.
тим більше, що є вже преценденти, де приватний виконавець реалізовував земельну ділянку за борг перед банком
1704371207033.png
 
я б більше радив на це звернути увагу людей, у яких є виконавчі провадження та земельні ділянки.
тим більше, що є вже преценденти, де приватний виконавець реалізовував земельну ділянку за борг перед банком
Переглянути вкладення 142437
це ж після рішення суду так? і якщо ще не вступив в спадщину то нічого не можуть зробити з паєм?
 
це ж після рішення суду так? і якщо ще не вступив в спадщину то нічого не можуть зробити з паєм?
так, там після рішення суду..але немає різниці між написом та виконавчим листом суду.
якщо пай не ваш то звісно, що ні
Tarass, это уже покращення или ещё нет?
всегда)))
 
це ж після рішення суду так? і якщо ще не вступив в спадщину то нічого не можуть зробити з паєм?
Слідкуйте за своїм паєм.За свій влітку я отримала 40+тис.,а мала всього лиш 15-ть
 
я б більше радив на це звернути увагу людей, у яких є виконавчі провадження та земельні ділянки.
тим більше, що є вже преценденти, де приватний виконавець реалізовував земельну ділянку за борг перед банком
Переглянути вкладення 142437
Дача этож тот же пай?
 
Назад
Угорі Унизу