• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Укрпозика 15 000 тіло

  • Автор теми AntyMFO
  • Дата початку
  • Відповіді 35
  • Перегляди 2K

AntyMFO

Форумчанин
Реєстрація
26 Січ 2022
Дописи
120
Реакції
107
Бали
913
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
AntyMFO не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Укрпозика 15000 тіло. 2 тижні прострочки. Сім поміняв,щоб не наярювали, родичі знають, 1.5 року годував процентами. Що від цих упирів чекати?
 
тоже недели 2 + просрачkа, поkа тольkо 3вонkи и смс ,тело 22 вроде
 

Вкладення

  • 2211.jpeg
    2211.jpeg
    42.2 Кб · Перегляди: 23
  • 4b7e61d43a388e07ad7624afd0d91eb9.jpg
    4b7e61d43a388e07ad7624afd0d91eb9.jpg
    12.8 Кб · Перегляди: 30
Они очень тихие. Через некоторое время предлагают списание до тела, иногда даже меньше на пару сотен.
 
Укрпозика 15000 тіло. 2 тижні прострочки. Сім поміняв,щоб не наярювали, родичі знають, 1.5 року годував процентами. Що від цих упирів чекати?
Сама такая. Много им пролонгировала. У меня тоже в динеро 2 недели, а в ук
Они очень тихие. Через некоторое время предлагают списание до тела, иногда даже меньше на пару сотен.
А мне они уже вторую автопролонгацию делают. Но я им уже сверху 10 пролонгаций сделала, поэтому должны сразу справку о закрытие кредита прислать)
 
А Витька Павлик. Хоть в рекламе появился, по телеку показали. А то все забыли за него
 
Вообще эти 2 конторки одни из самых спокойных. Тела 10 и 14к. Звонят мне, а мужу промокодики со скидками шлют. Пару раз предлагали реструктуризацию всей суммы на 6 месяцев. Но я пролонгаций сделала норм. Так что я не спешу,а они не напрягают.
Полякова , Павлик и данилко в наших бедах виноваты? Не смешите хоть?
Забыли про Саву -красаву
 
Вообще эти 2 конторки одни из самых спокойных. Тела 10 и 14к. Звонят мне, а мужу промокодики со скидками шлют. Пару раз предлагали реструктуризацию всей суммы на 6 месяцев. Но я пролонгаций сделала норм. Так что я не спешу,а они не напрягают.

Забыли про Саву -красаву
Вообще по*** )
 
Укрпозика 15000 тіло. 2 тижні прострочки. Сім поміняв,щоб не наярювали, родичі знають, 1.5 року годував процентами. Що від цих упирів чекати?
В мене вони тихі були, оточення не турбували. Переважно смс і листи. Дзвінки всі блокуються. Вже 2+ роки протермінування. Пролонгувала теж довго, десь рік, тіло було 10 чи 11 тис. Поки що тихо.
 
Вообще эти 2 конторки одни из самых спокойных. Тела 10 и 14к. Звонят мне, а мужу промокодики со скидками шлют. Пару раз предлагали реструктуризацию всей суммы на 6 месяцев. Но я пролонгаций сделала норм. Так что я не спешу,а они не напрягают.

Забыли про Саву -красаву
Сава красава був самим першим у мене:кофе:
 
В мене вони тихі були, оточення не турбували. Переважно смс і листи. Дзвінки всі блокуються. Вже 2+ роки протермінування. Пролонгувала теж довго, десь рік, тіло було 10 чи 11 тис. Поки що тихо.
Вони напевно зрозуміли, що до того їх нагодували добре, тому тишина
 
А мне они уже вторую автопролонгацию делают. Но я им уже сверху 10 пролонгаций сделала, поэтому должны сразу справку о закрытие кредита прислать)
К сожалению, пролонгации никак не влияют на тело кредита.
 
Назад
Угорі Унизу