• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa УКР КРЕДИТ ФІНАНС регулярно отримує рішення суду. СлужбаВС. Шанси виграти суд

  • Автор теми M dka
  • Дата початку
  • Відповіді 22
  • Перегляди 957

M dka

Читач
Реєстрація
20 Лют 2024
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
UAH
26.00
Ваш пол
Мужской
M dka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Договір від 20.09.2023, з тілом 10 800грн, вже нарахували 53 000грн, і звичайно передано справу до СлужбиВС, які наразі надсилають смс. У заголовку їх останнє сьогоднішнє.
Дзвінки блокуються, тому ніразу з ними не спілкувався. До того, як справа була передана(у грудні), намагався листуватися з ними по імейлу з документом-проханням про закриття кредиту за тіло, і по можливості реструктуризувати. З іншими МФО таким чином я домовився, та закрив за тіло або менше. З деякими ще й про реструктуризацію за тіло. Але от Кредит Каса виявилась найменш лояльною. То я вже з кінця грудня не веду з ними навіть листування.
Що робити наразі? Як скоро мені очікувати позов до суду? Чи варто від них очікувати перед судом пропозицію про закриття за тіло? Які шанси виграти суд, якщо він буде?
 
Договір від 20.09.2023, з тілом 10 800грн, вже нарахували 53 000грн, і звичайно передано справу до СлужбиВС, які наразі надсилають смс. У заголовку їх останнє сьогоднішнє.
Дзвінки блокуються, тому ніразу з ними не спілкувався. До того, як справа була передана(у грудні), намагався листуватися з ними по імейлу з документом-проханням про закриття кредиту за тіло, і по можливості реструктуризувати. З іншими МФО таким чином я домовився, та закрив за тіло або менше. З деякими ще й про реструктуризацію за тіло. Але от Кредит Каса виявилась найменш лояльною. То я вже з кінця грудня не веду з ними навіть листування.
Що робити наразі? Як скоро мені очікувати позов до суду? Чи варто від них очікувати перед судом пропозицію про закриття за тіло? Які шанси виграти суд, якщо він буде?
Також отримала від Служби ВС сьогодні таке повідомлення
 
в мене в СВС 4 місяця були, потім передали вже ДЕБТФОРТ УКРАЇНА, на тіло касса не йде, тільки 27500 з 11000 тіла. боргу вже майже рік
 
Договір від 20.09.2023, з тілом 10 800грн, вже нарахували 53 000грн, і звичайно передано справу до СлужбиВС, які наразі надсилають смс. У заголовку їх останнє сьогоднішнє.
Дзвінки блокуються, тому ніразу з ними не спілкувався. До того, як справа була передана(у грудні), намагався листуватися з ними по імейлу з документом-проханням про закриття кредиту за тіло, і по можливості реструктуризувати. З іншими МФО таким чином я домовився, та закрив за тіло або менше. З деякими ще й про реструктуризацію за тіло. Але от Кредит Каса виявилась найменш лояльною. То я вже з кінця грудня не веду з ними навіть листування.
Що робити наразі? Як скоро мені очікувати позов до суду? Чи варто від них очікувати перед судом пропозицію про закриття за тіло? Які шанси виграти суд, якщо він буде?

Ось одне із регулярних рішень по кредит касі)
Договір 300 днів. Якщо подають до суду.
Юрист - Збір документів і працюєте, шанси є і доволі не маленькі


Цитую:

Встановлення сторонами договору розміру відсотків за несвоєчасно виконані зобов`язання за кожен день прострочки, що в результаті становить 36 342,50 грн., є несправедливим у розумінні статті 18 Закону України «Про захист прав споживачів», суперечить принципам розумності та добросовісності, є наслідком дисбалансу договірних прав та обов`язків на шкоду позичальника, як споживача послуг банку, оскільки встановлює вимогу щодо сплати непропорційно великої суми компенсації (понад п`ятдесят відсотків вартості продукції) у разі невиконання ним зобов`язань за кредитним договором, адже тіло кредиту становить лише 11 500,00 гривень.
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - задовольнити частково.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» заборгованість в розмірі 11 500,00 грн.
 
Мені таке приходить пару раз в місяць. Але в мене договір на 30днів, ну, принаймні, так відображається в убкі.
 
мені також сьогодні прислали попередження і розяснення з приводу не оплати боргу. про виконавчі провадження, про арешт рахунків, і так далі... крім того по2-3 рази на день дзвонить робот від них і розказує щл суільки в січні було виїздів і скільки продано на державному сайті вмього ріхного і так далі
 
мені також сьогодні прислали попередження і розяснення з приводу не оплати боргу. про виконавчі провадження, про арешт рахунків, і так далі... крім того по2-3 рази на день дзвонить робот від них і розказує щл суільки в січні було виїздів і скільки продано на державному сайті вмього ріхного і так далі
Виїздів куди????)))))))
 
Я б зараз також туди рвонув, з цією війною та проблемами з боргами, вже забув як прекрасно виглядає тіло жінки((((
Прекрасно вас понимаю, с этими проблемами и стрессами вообще не до налаживания личной жизни, к тому же большую часть прекрасного пола интересует что бы у тебя было всё ок с финансами, увы
 
Також отримала від Служби ВС сьогодні таке повідомлення
А что такое эта служба ВС? Кто-то понимает))) Любые уведомления смс я, лично, игнорирую, кроме адекватных предложений по погашению за тело. Чего пугать, это психологические нарративы
 
за несвоєчасно виконані зобов`язання за кожен день прострочки
понимаете ли вы, что если кредит отдан до 300го дня, то он не просрочен?
оба на полотні, оба в апеляційний
 
Останнє редагування:
Кто знает факты про обращение в суд КК или их фкторов-пишите
 
Крутые заявления от клиентов конечно из серии за кредитом не обращался, карта не моя, ничего не знаю. Не боятся за такое по шапке получить, мол введение правосудия в заблуждение?
 
Крутые заявления от клиентов конечно из серии за кредитом не обращался, карта не моя, ничего не знаю. Не боятся за такое по шапке получить, мол введение правосудия в заблуждение?
Я не прикалываюсь если что, просто очень крутая заявка как от клиента и стрёмно что в случае выявления ложной информации могут в теории последствия быть же
ну тут скорее истец вводит суд в заблуждение безосновательным и бездоказательным иском
Ну если пользоваться тем что ни одна шарага не докажет что карта именно твоя, так как к конфиденциальной информации от банков у них нет доступа, то вроде как и можно пытаться
Но очень стремает факт того что судья может запросить в банке выписку в теории на сколько я понимаю
 
Крутые заявления от клиентов конечно из серии за кредитом не обращался, карта не моя, ничего не знаю. Не боятся за такое по шапке получить, мол введение правосудия в заблуждение?
Нет, мля...
Жизнь положил на кредит кассу, а они такие сволочи. Пенсию не плотют.
 
Назад
Угорі Унизу