• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

🥷У балаклаві увірвався та пограбував контору мікрозаймів

  • Автор теми Пчёл
  • Дата початку
  • Відповіді 36
  • Перегляди 801

Пчёл

Перевірений
Реєстрація
8 Бер 2022
Дописи
2,443
Реакції
4,198
Бали
1,268
UAH
297.88
Ваш пол
Мужской
Пчёл не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Подія сталась у Солом'янському районі. Чоловік, вдягнувши балаклаву та інші засоби маскування, ввечері увірвався в приміщення установи. Він вдарив працівника та, погрожуючи розправою, змусив відчинити сейф з грошима, звідки забрав близько 24 тисяч гривень.

Грабіжнику загрожує до десяти років тюрми.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Можливо хтось із наших жителів форуму не зможе довго бути онлайн 😂

*Вибачте за такий гумор🤗
 
Подія сталась у Солом'янському районі. Чоловік, вдягнувши балаклаву та інші засоби маскування, ввечері увірвався в приміщення установи. Він вдарив працівника та, погрожуючи розправою, змусив відчинити сейф з грошима, звідки забрав близько 24 тисяч гривень.

Грабіжнику загрожує до десяти років тюрми.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

За таку маленьку суму 10 років тюрми?
Не дуже розумно.
Хоч півмільйона, а то на якісь семечки гроші.
 
За таку маленьку суму 10 років тюрми?
Не дуже розумно.
Хоч півмільйона, а то на якісь семечки гроші.
Не в сумме дело. Он ударил, угрожал. По совокупности могут крепко впаять. Хотя тоже не думаю, что прям 10 лет. Но даже 5 лет... Короче, тип ошибку совершил...
 
Не в сумме дело. Он ударил, угрожал. По совокупности могут крепко впаять. Хотя тоже не думаю, что прям 10 лет. Но даже 5 лет... Короче, тип ошибку совершил...
Може він хоче присісти. Різни ситуації в житті бувають.
 
Від мобілізації косить.
Знаючи нашу поліцію, дадуть зо три роки умовно
 
Хоч півмільйона, а то на якісь семечки гроші.
Был когда-то фильм один... Частично интересный.

Так вот там один из главных персонажей сказал: "В наше время, Серёжа, можно украсть велосипед и всё здоровье отдать в тюрьме, а можно воровать вагонами и всегда оставаться на плаву. В {:бухаю:} красть составы гораздо безопаснее, чем велосипеды, это я тебе конкретно говорю."
 
А науа
Таким способом
Просто забив на мобілізаційне розпорядження чи повістку пару раз і маєш без обтягуючих
Ось в Тернополі добрі люди з тцк взяли чоловіка на вулиці на комісію, ще й помили перед провіркою, а він взяв і помер від епілепсії.
Може краще за грошима йти, хоч погуляєш в ресторані.
 
Ось в Тернополі добрі люди з тцк взяли чоловіка на вулиці на комісію, ще й помили перед провіркою, а він взяв і помер від епілепсії.
Може краще за грошима йти, хоч погуляєш в ресторані.
Ну, я особисто знаю чувака, який набрав в банках і мфо більше 10к баксів і таким чином зробив собі білий білет та виїхав з країни на роботу у торонтівщину. Напевно, найоптимальніший варіант, правда, кі треба хорошу дуже мати.
 
Ну, я особисто знаю чувака, який набрав в банках і мфо більше 10к баксів і таким чином зробив собі білий білет та виїхав з країни на роботу у торонтівщину. Напевно, найоптимальніший варіант, правда, кі треба хорошу дуже мати.
Знайома недавно звідти повернулась, каже там куча наших хлопців працює. Чомусь більше водіями далекобійниками.
 
Назад
Угорі Унизу