• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Тера банк шахрайство. Кредит закритий, але дзвонять колектори і вимагають оплату

Svitlana237

Читач
Реєстрація
10 Бер 2022
Дописи
3
Реакції
0
Бали
151
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Svitlana237 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день шановна спільното. Виникла така не приємна ситуація. Мій син взяв готівковий кредит в тера банк ще по молодості і дурості. Так як йому було в той момент скрутно його сплатити, банк вийшов на мене , і я погасила кредит власноруч. Тобто сумніву що він погашений у мене не виникає. Чи дали довідку про закриття я уже пригадати не можу, так як це було близько 15 років тому. І ось на днях почались дзвінки з колекторські компанії, я так розумію що це вони. Представились як виконавча служба міста Київ , хоч номеру як виявилось виконавчого провадження у них немає, так як воно не створене. Почали вимагати у сина суму в розмірі 19тис грн, яка начебто зафіксована , через недоплата по кредиту банку в сумі 1500грн. Говорять що вони відправляли листи про відчуження кредиту і тд. Тобто банку не існує з 2019р вони викупили всі борги. Жінка дзвонить замовила, яка мені надала тільки суми по кредиту, але навіть не може назвати точну дату коли той кредит був взятий .
Я розумію що нас стараються розвести як лoxiв. І ніхто нічого платити не буде. Я відповіла нехай подають до суду, і відкривають виконавче впровадження, хай докажуть що він щось їм винен.
Питання! Чи вони мають право за спомином стількох років щось у нас вимагати? Та чи є якась можливість доказати що все було погашено, якщо банк 5 років ліквідований? В когось можливо була схожа ситуація, та може щось порадити. Чи варто шукати адвоката і готуватись до тяганин?
 
Svitlana237, нічого дивного.
Ось - Банк пумб после суда продал несуществующий долг коллекторам
Знайдіть, як то кажуть, хоч одну відмінність.

Щодо самої ситуації. Цих трезвонщиків шліть подалі. Краще буде не розмовляти з ними зовсім. Тобто, вони навіть бояться представитися... може, до речі, СВС чи щось тому подібне.

Я дуже сумніваюся, що вони підуть до суду, але і таке можливе. У суді, на мій погляд, їм нічого не світить. Тому можуть тільки дзвонити та затримбітувати.
 
надала тільки суми по кредиту, але навіть не може назвати точну дату коли той кредит був взятий
Вот пусть предоставит оригинал договора с первичным кредитором. И заодно договор факторинга. Иначе с этими чертами говорить - время тратить
 
Назад
Угорі Унизу