• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Тенго та Мілоан, повідомлення про тіло + 1000 грн

Nightingale

Форумчанин
Реєстрація
7 Гру 2023
Дописи
22
Реакції
2
Бали
3
UAH
0.50
Ваш пол
Мужской
Nightingale не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Недавно закрив Слон Кредит за тіло + 1000 гривень, в УБКІ іще не дивився, але думаю, що там уже все. Дочекався нарешті повідомлення і від Мілоан і від Тенго, де в мене є займи про закриття за тіло + 1000 грн. Зв'язався з ними і сказали, що пришлють гарантійний лист на пошту і вже прислали, далі вони сказали, що після оплати я повинен буду оплатити в кабінеті тіло + 1000 грн як часткове погашення та після оплати, воно надішлють мій кредит до іншого відділу, де мені спишуть проценти, закриють кредит та надішлють довідку про закриття кредиту на ту ж пошту, що і гарантійник. Якщо хтось закривав Тенго та Мілоан за тіло + 1000, то як у вас проходила ця процедура? Так само чи були якісь розбіжності з моїми словами?
Ось скріншот з пошти:
 

Вкладення

  • изображение_2024-01-02_173006549.png
    изображение_2024-01-02_173006549.png
    11.4 Кб · Перегляди: 108
Недавно закрив Слон Кредит за тіло + 1000 гривень, в УБКІ іще не дивився, але думаю, що там уже все. Дочекався нарешті повідомлення і від Мілоан і від Тенго, де в мене є займи про закриття за тіло + 1000 грн. Зв'язався з ними і сказали, що пришлють гарантійний лист на пошту і вже прислали, далі вони сказали, що після оплати я повинен буду оплатити в кабінеті тіло + 1000 грн як часткове погашення та після оплати, воно надішлють мій кредит до іншого відділу, де мені спишуть проценти, закриють кредит та надішлють довідку про закриття кредиту на ту ж пошту, що і гарантійник. Якщо хтось закривав Тенго та Мілоан за тіло + 1000, то як у вас проходила ця процедура? Так само чи були якісь розбіжності з моїми словами?
Ось скріншот з пошти:
Скільки у вас було просрочення?
 
Скільки у вас було просрочення?
Тенго - 66 днів
Мілоан - 65 днів
Це станом на сьогодні, власне варіант тіло + 1000 був запропоновий вчора Тенго і сьогодні Мілоаном. Також сказали, що потрібно до 5 числа оплатити, а далі вони нажаль будуть змушені продати мій кредит колекторській компанії.
 
Тенго взагалі за тіло закрити пропонують? Також телефонують тіло +1к
 
Тенго взагалі за тіло закрити пропонують? Також телефонують тіло +1к
Чисто за тіло ні, а за тіло + 1000 так.
Мені більше цікаво, чи мене не надурять і все норм закриють таким макаром, як я описав вище. Думаю, що все буде норм і я завтра обидва проплачу, але все ж таки я вирішив перепитатися на форумі в кого як у них таке закриття за тіло + 1000 проходило.
 
що після оплати я повинен буду оплатити в кабінеті тіло + 1000 грн як часткове погашення та після оплати - це як?
 
що після оплати я повинен буду оплатити в кабінеті тіло + 1000 грн як часткове погашення та після оплати - це як?
Ну типу ти платиш тіло + 1000, як часткове погашення, а далі після оплати вони відправляють твій кредит в інший відділ де решта процентів спишуться і кредит буде закрито.
Ну це вони мені так сказали.
 
Ну типу ти платиш тіло + 1000, як часткове погашення, а далі після оплати вони відправляють твій кредит в інший відділ де решта процентів спишуться і кредит буде закрито.
Ну це вони мені так сказали.
Они не кидают.
 
Понял, значит думаю, что это то самое заветное предложение которого я ждал и завтра могу со спокойной душой проплачивать, правильно?
Да. Иначе продадут тому же Еапб, а те любят по судам бегать. И два тела за закрытие требуют.
 
Ну типу ти платиш тіло + 1000, як часткове погашення, а далі після оплати вони відправляють твій кредит в інший відділ де решта процентів спишуться і кредит буде закрито.
Ну це вони мені так сказали.
це я зрозуміла, просто у вас написано оплата, потім в кабінет заходишь -знову оплата, тому я спитала
 
Чисто за тіло ні, а за тіло + 1000 так.
Мені більше цікаво, чи мене не надурять і все норм закриють таким макаром, як я описав вище. Думаю, що все буде норм і я завтра обидва проплачу, але все ж таки я вирішив перепитатися на форумі в кого як у них таке закриття за тіло + 1000 проходило.
Ок принципово від них буду очікувати тільки тіло! через їхнього робота довбанутого вони не варті навіть тіло!
 
Останнє редагування:
Тенго - 66 днів
Мілоан - 65 днів
Це станом на сьогодні, власне варіант тіло + 1000 був запропоновий вчора Тенго і сьогодні Мілоаном. Також сказали, що потрібно до 5 числа оплатити, а далі вони нажаль будуть змушені продати мій кредит колекторській компанії.
В мого малого,вони тягнуться ще з серпня місяці.Весь час платив їм.Скільки тіла брав вже й не пам‘ятає.Залишок Мілоан тіло 1400 відсоткі 3200,Тенго тіло залишок 2000 проценти 8000🤦‍♀️ Пішов в просрочку.Дзвонять кожні 4-5 хв
 
Назад
Угорі Унизу