• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa ⚖️👩‍⚖️ Суд задовільнив 8,6 тис. з 53,8 тис. грн за позовом ТОВ "Укр Кредит Фінанс" (кредиткаса)

Mercato®

Антиколектор онлайн
Юридична компанія
Реєстрація
23 Жов 2018
Дописи
7,011
Реакції
14,239
Бали
10,005
UAH
164.00
Ваш пол
Мужской
Що теж непогано 😎

1708599072997.png

Справа №242/1611/23. Рішення від 21.02.2024.

Вітаємо нашого клієнта 🥳 🍾
 
Доброго дня, взяла кредит в кредит касс 18.05.23 18тис не оплачувала на даний момент хочуть 150тис , як з ними можна домовитися щоб списали % бо сказали що відсоток буде ще нараховуватися до 24.03.24. Далі він зупиниться і подадуть до суду
 
Доброго дня, взяла кредит в кредит касс 18.05.23 18тис не оплачувала на даний момент хочуть 150тис , як з ними можна домовитися щоб списали % бо сказали що відсоток буде ще нараховуватися до 24.03.24. Далі він зупиниться і подадуть до суду
Совсем не хотят договариваться?
 
Доброго дня, взяла кредит в кредит касс 18.05.23 18тис не оплачувала на даний момент хочуть 150тис , як з ними можна домовитися щоб списали % бо сказали що відсоток буде ще нараховуватися до 24.03.24. Далі він зупиниться і подадуть до суду
А ніяк))) Вони вперті))) Хоча, можете спробувати, може пощастить))) Їм по новим договорам набагато вигідніше наклепати відсотки і мчати до суду, бо може прокатити)))
 
А ніяк))) Вони вперті))) Хоча, можете спробувати, може пощастить))) Їм по новим договорам набагато вигідніше наклепати відсотки і мчати до суду, бо може прокатити)))
А чи можливо на нах першими подати на суд, і си вирогідність його виграти мені?
Да чути навіть не хочуть
Я вже навіть незнаю що їм казати і чи взагалі вони можуть піти на уступки
Що теж непогано 😎


Справа №242/1611/23. Рішення від 21.02.2024.

Вітаємо нашого клієнта 🥳 🍾
Ви самі звернулися до суду чи вони перші? І через якій термін вам присудили ?
 
daaa, не треба першим звертатись до суду на МФО.
 
А чи можливо на нах першими подати на суд, і си вирогідність його виграти мені?

Я вже навіть незнаю що їм казати і чи взагалі вони можуть піти на уступки
Навіщо воно Вам?)))
Нічого не кажіть, ігноруйте дзвінки і насолоджуйтесь життям))))
 
Навіщо воно Вам?)))
Нічого не кажіть, ігноруйте дзвінки і насолоджуйтесь життям))))
Та я працюю офіційно і вилізло що в мене прострочений кредит і сказали протягом 2 місяці закрити а ні то звільнення тому питаю як його закрити і чи можна якось пришвидшити процес щоб вони подали мене чи трохи зменшили %
 
Та я працюю офіційно і вилізло що в мене прострочений кредит і сказали протягом 2 місяці закрити а ні то звільнення тому питаю як його закрити і чи можна якось пришвидшити процес щоб вони подали мене чи трохи зменшили %
Вибачте, а яким боком Ваші кредити турбують керівництво??????
 
Та я працюю офіційно і вилізло що в мене прострочений кредит і сказали протягом 2 місяці закрити а ні то звільнення тому питаю як його закрити і чи можна якось пришвидшити процес щоб вони подали мене чи трохи зменшили %
Шлите такое руководство найух
 
Та я працюю офіційно і вилізло що в мене прострочений кредит і сказали протягом 2 місяці закрити а ні то звільнення тому питаю як його закрити і чи можна якось пришвидшити процес щоб вони подали мене чи трохи зменшили %
Шукайте іншу роботу
 
А чи можливо на нах першими подати на суд, і си вирогідність його виграти мені?

Я вже навіть незнаю що їм казати і чи взагалі вони можуть піти на уступки

Ви самі звернулися до суду чи вони перші? І через якій термін вам присудили ?
у них там уступки все висят в ЛК к примеру 9к тело , оплатите по акции в течении месяца 25к и остаток 65к спишемо и так из месяца в месяц
 
Назад
Угорі Унизу