• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з ТОВ "ФК "ЄАПБ" на 75 000 грн. В задоволенні позову відмовлено

Tarass

Адвокат-Душечка
Адвокат
Реєстрація
1 Бер 2020
Дописи
16,884
Реакції
32,871
Бали
5,845
UAH
194.73
Ваш пол
Мужской
У грудні 2023 року звернувся до мене клієнт, на якого ТОВ "ФК "ЄАПБ" подали до суду та просили стягнути майже 75 000 грн.
1705938981967.png

Мною було підготовлено відзив на позов, заперечення на іх відповідь.
і ось, пару днів тому суд виніс своє рішення, яким відмовив у задоволенні позову, з підстав недоведення позивачем отримання моїм клієнтом кредитних коштів.

Що порадувало у цій справі, так це те, що суд, навіть районний здатен розуміти, що лист, якщо він підготовлений навіть банком, не є належним та допустимим доказом)))
1705939275775.png


Суд почитав мої аргументи, подумав, та вирішив таке:
1705939314549.png


Як результат, судом ухвалено відмовити у задоволенні позову, в повному обсязі
1705939371384.png


Мої вітання клієнту))) і чергова перемога над ЄАПБ)))
 
Вітаю з Перемогою! Суд знову не вирішив питання про відшкодування відповідачу коштів за вашу правову допомогу, чи це така у Вас тактика?
 
Вітаю з Перемогою! Суд знову не вирішив питання про відшкодування відповідачу коштів за вашу правову допомогу, чи це така у Вас тактика?
дякую))
можливо навіть стратегія))

а вас знову цікавлять чужі кошти та методи роботи?)))
 
дякую))
можливо навіть стратегія))

а вас знову цікавлять чужі кошти та методи роботи?)))
Так, дивує чому адвокат на підставі закону не просить в суді присудити відповідачу витрати які він вам перерахував.
 
Так, дивує чому адвокат на підставі закону не просить в суді присудити відповідачу витрати які він вам перерахував.
краще б вас дивувало, чому адвокат укладає договір, по справі, в якій вже відомо, що позивач відмовився від позовних вимог?
бере з клієнта аванс, а потім робить круглі очі "ой..повертати нічого не буду, в мене в договорі пропсиано, що аванс не повертається")))))
 
краще б вас дивувало, чому адвокат укладає договір, по справі, в якій вже відомо, що позивач відмовився від позовних вимог?
бере з клієнта аванс, а потім робить круглі очі "ой..повертати нічого не буду, в мене в договорі пропсиано, що аванс не повертається")))))
Ви маєте знати, що це адвокатська таємниця, та конфіденційність договору, не задавати як адвокат, не компетентні питання.
краще б вас дивувало, чому адвокат укладає договір, по справі, в якій вже відомо, що позивач відмовився від позовних вимог?
бере з клієнта аванс, а потім робить круглі очі "ой..повертати нічого не буду, в мене в договорі пропсиано, що аванс не повертається")))))
Наступного разу як буде щось знати, то повідомте
 
Ви маєте знати, що це адвокатська таємниця, та конфіденційність договору, не задавати як адвокат, не компетентні питання.
ви маєте знати, що укладати договір по справі, якій не треба займатись, як мінімум не корректно)))
в мене немає конфіденційності, бо я цей договір не укладав, відповідно я його і не порушував))))
до речі...на відміну від вас))
 
У грудні 2023 року звернувся до мене клієнт, на якого ТОВ "ФК "ЄАПБ" подали до суду та просили стягнути майже 75 000 грн.
Переглянути вкладення 143997
Мною було підготовлено відзив на позов, заперечення на іх відповідь.
і ось, пару днів тому суд виніс своє рішення, яким відмовив у задоволенні позову, з підстав недоведення позивачем отримання моїм клієнтом кредитних коштів.

Що порадувало у цій справі, так це те, що суд, навіть районний здатен розуміти, що лист, якщо він підготовлений навіть банком, не є належним та допустимим доказом)))
Переглянути вкладення 143998

Суд почитав мої аргументи, подумав, та вирішив таке:
Переглянути вкладення 143999

Як результат, судом ухвалено відмовити у задоволенні позову, в повному обсязі
Переглянути вкладення 144000

Мої вітання клієнту))) і чергова перемога над ЄАПБ)))
Як же мене радують і обнадіюють такі пости, схрещу пальці🤞
 
ви маєте знати, що укладати договір по справі, якій не треба займатись, як мінімум не корректно)))
в мене немає конфіденційності, бо я цей договір не укладав, відповідно я його і не порушував))))
до речі...на відміну від вас))
Ви голослівний коли ствержуєте, що мені були відомі обставини які не повідомив клієнту перед укладанням договору.
Ваша стратегія зрозуміла, не відповісти на логічне питання чому в рішенні немає відшкодування витрат на правову допомогу, а безпідставно звинувачувати. Чув дзвін, а не знаю де він!
 
Ви голослівний коли ствержуєте, що мені були відомі обставини які не повідомив клієнту перед укладанням договору.
дивіться))) це навіть ви повинні зрозуміти (сподіваюсь принаймні).

жовтень 2023 року, на людину подають до суду.
10.11. ви укладаєте договір.
17.11 людина сплачує аванс.

начебто все добре))))
але, є маленьке "але"))))))
08.11. позивач відкликає позовну заяву)))))

ок...я готовий припустити, що ви перед укладенням договору не знайомились зі справою.
я готовий припустити, що навіть після укладення договору ви не знайомились зі справою цілий тиждень, а чекали на аванс)))

блін......ну коли ж побачили, що не треба нічого робити, то нахолєру не повернули людині гроші?)))
і не треба прикриватись умовами договору)))

ви тут так солодко співаєте, про те як переймаєтесь за клієнтів?)))) це комусь іншому роскажіть
 
дивіться))) це навіть ви повинні зрозуміти (сподіваюсь принаймні).

жовтень 2023 року, на людину подають до суду.
10.11. ви укладаєте договір.
17.11 людина сплачує аванс.

начебто все добре))))
але, є маленьке "але"))))))
08.11. позивач відкликає позовну заяву)))))

ок...я готовий припустити, що ви перед укладенням договору не знайомились зі справою.
я готовий припустити, що навіть після укладення договору ви не знайомились зі справою цілий тиждень, а чекали на аванс)))

блін......ну коли ж побачили, що не треба нічого робити, то нахолєру не повернули людині гроші?)))
і не треба прикриватись умовами договору)))

ви тут так солодко співаєте, про те як переймаєтесь за клієнтів?)))) це комусь іншому роскажіть
.
Все правильно пишете , що отримав позовну заяву та додатки, опрацював документи, сформував правову позицію , погодив з клієнтом.
Отримав аванс, за роботу яка вже зроблена, після чого стали відомі обставини що в суді зареєстрована заява від позивача, що він відкликав позов. Договір між адвокатським бюро і клієнтом не розірвано, і підстав розривати у будь-кого в односторонньому порядку немає. У Адвокатського бюро згідно умов договору є обов'язок з представництва по кредитному договору (бо кредитний договір нікуди не дівся), а у клієнта обов'язок розрахуватися за надання подальших послуг.
Сподіваюсь ви задоволені.

Краще поясніть чому ви риєтесь в брудній білизні ?
 
.
Все правильно пишете , що отримав позовну заяву та додатки, опрацював документи, сформував правову позицію , погодив з клієнтом.
Отримав аванс, за роботу яка вже зроблена, після чого стали відомі обставини що в суді зареєстрована заява від позивача, що він відкликав позов. Договір між адвокатським бюро і клієнтом не розірвано, і підстав розривати у будь-кого в односторонньому порядку немає. У Адвокатського бюро згідно умов договору виконати обов'язки щодо представництва по кредитному договору (бо кредитний договір нікуди не дівся), а у клієнта розрахуватися.
Сподіваюсь ви задоволені.

Краще поясніть чому ви риєтесь в брудній білизні ?
тобто ви все таки визнаєте, що білизна брудна?))))
що і треба було довести))
тож… перед тим як когось повчати, як працювати, дивіться у дзеркало)))

бо і білизна брудна, і правова допомога не завжди стягується… але ж біжимо до інших і щось там вимагаємо))

ах так… історію про правову позицію, розповідайте комусь іншому))
це займає 10хв часу))
звісно, якщо ви в «матеріалі»))
 
тобто ви все таки визнаєте, що білизна брудна?))))
що і треба було довести))
тож… перед тим як когось повчати, як працювати, дивіться у дзеркало)))

бо і білизна брудна, і правова допомога не завжди стягується… але ж біжимо до інших і щось там вимагаємо))
Брудна білизна це метафора, працюю згідно договору, заяв від клієнта щодо умов, виконання обов'язків, строку дії договору тощо не отримував.
Це ми вмієте в білизні ритися і стверджувати що вона брудна.
У вас не здорова цікавість обговорювати з клієнтами справи ваших колег та робити припущення.
 
Брудна білизна це метафора, працюю згідно договору, заяв від клієнта щодо умов, виконання обов'язків, строку дії договору тощо не отримував.
Це ми вмієте в білизні ритися і стверджувати що вона брудна.
У вас не здорова цікавість обговорювати з клієнтами вправи ваших колег та робити припущення.
не хочеться бути схожим на вас, але зазначу, що про брудну білизну заговорили ви))
отже розумієте, що до чого))

так… листа вам ніхто не писав, щодо повернення коштів))
боюся буде довго йти до ваших місць))
в той же час, людина зверталась у вайбер)))
і отримала той же брєд про правову позицію))

як ви думаєте, звідки мені відомо хто ваш чи не ваш клієнт?))
може люди, незадоволені і звертаються за допомогою у виправленні ситуаціі?)))
ну це так, думки в голос))

0 припущень))
одні факти))) які ж ви визнали трохи вище))

гарного вам вечора)))
та порада))
не визнавайте зустрічні позови, коли скасовуєте написи)))
можливо тоді мені не доведеться «влазити» у ваші справи))
 
не хочеться бути схожим на вас, але зазначу, що про брудну білизну заговорили ви))
отже розумієте, що до чого))

так… листа вам ніхто не писав, щодо повернення коштів))
боюся буде довго йти до ваших місць))
в той же час, людина зверталась у вайбер)))
і отримала той же брєд про правову позицію))

як ви думаєте, звідки мені відомо хто ваш чи не ваш клієнт?))
може люди, незадоволені і звертаються за допомогою у виправленні ситуаціі?)))
ну це так, думки в голос))

0 припущень))
одні факти))) які ж ви визнали трохи вище))

гарного вам вечора)))
та порада))
не визнавайте зустрічні позови, коли скасовуєте написи)))
не хочеться бути схожим на вас, але зазначу, що про брудну білизну заговорили ви))
отже розумієте, що до чого))

так… листа вам ніхто не писав, щодо повернення коштів))
боюся буде довго йти до ваших місць))
в той же час, людина зверталась у вайбер)))
і отримала той же брєд про правову позицію))

як ви думаєте, звідки мені відомо хто ваш чи не ваш клієнт?))
може люди, незадоволені і звертаються за допомогою у виправленні ситуаціі?)))
ну це так, думки в голос))

0 припущень))
одні факти))) які ж ви визнали трохи вище))

гарного вам вечора)))
та порада))
не визнавайте зустрічні позови, коли скасовуєте написи)))
Тоді дам і Вам пораду, а краще наглядно покажу приклад рішення суду, де адвокат заявляв в суді питання про відшкодування Клієнту витрат сплачених адвокату
Суд з ТОВ "ФК "Європейська агенція з повернення боргів" по договору з Качай Гроші. У позові відмовлено.
 
Тоді дам і Вам пораду, а краще наглядно покажу приклад рішення суду, де адвокат заявляв в суді питання про відшкодування Клієнту витрат сплачених адвокату
Суд з ТОВ "ФК "Європейська агенція з повернення боргів" по договору з Качай Гроші. У позові відмовлено.
дуже вдячний))
безумовно візьму вашу роботу за приклад))
 
тобто ви все таки визнаєте, що білизна брудна?))))
що і треба було довести))
тож… перед тим як когось повчати, як працювати, дивіться у дзеркало)))

бо і білизна брудна, і правова допомога не завжди стягується… але ж біжимо до інших і щось там вимагаємо))

ах так… історію про правову позицію, розповідайте комусь іншому))
це займає 10хв часу))
звісно, якщо ви в «матеріалі»))
Один судовладелец приобрёл новый корабль. Но вот беда: машина корабля не желала запускаться. Лучшие механики и инженеры, вооружённые чувствительными приборами, пытались найти поломку и починить машину, но все их попытки оказались безуспешны.

— Делать нечего, — сказали специалисты судовладельцу. — Придётся звать Мастера.

— Ну, так зовите скорей! — ответил тот.

Скоро явился невозмутимый Мастер с молотком в руках. Он походил по кораблю, зашёл в машинное отделение, спустился в грузовой трюм, побродил по палубе. Остановился в одном месте и вдруг резко и сильно ударил молотком. И — чудо! Машина заработала.

— Сколько я вам должен за услугу? — спросил обрадованный судовладелец.

— Тысячу один доллар, — сообщил Мастер.

— Как? — удивился хозяин. — За десять минут работы? И за один удар молотком?

— Десять минут работы и удар молотком стоят один доллар. А тысячу долларов стоит знание того, куда нужно ударить, — объяснил Мастер.
 
Один судовладелец приобрёл новый корабль. Но вот беда: машина корабля не желала запускаться. Лучшие механики и инженеры, вооружённые чувствительными приборами, пытались найти поломку и починить машину, но все их попытки оказались безуспешны.

— Делать нечего, — сказали специалисты судовладельцу. — Придётся звать Мастера.

— Ну, так зовите скорей! — ответил тот.

Скоро явился невозмутимый Мастер с молотком в руках. Он походил по кораблю, зашёл в машинное отделение, спустился в грузовой трюм, побродил по палубе. Остановился в одном месте и вдруг резко и сильно ударил молотком. И — чудо! Машина заработала.

— Сколько я вам должен за услугу? — спросил обрадованный судовладелец.

— Тысячу один доллар, — сообщил Мастер.

— Как? — удивился хозяин. — За десять минут работы? И за один удар молотком?

— Десять минут работы и удар молотком стоят один доллар. А тысячу долларов стоит знание того, куда нужно ударить, — объяснил Мастер.
очень поучительная история))
спасибо, Мастер))
 
Назад
Угорі Унизу