• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з Інстафінанс. Прийшло повідомлення

Sovonarolla

Читач
Реєстрація
12 Гру 2019
Дописи
7
Реакції
0
Бали
2,558
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Sovonarolla не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. В дію прийшло сповіщення про майбутній суд з Інстафінанс. Був кредит у Дінеро.
Підкажіть подальший можливий розвиток подій та що краще зробити?
 
Доброго дня. В дію прийшло сповіщення про майбутній суд з Інстафінанс. Був кредит у Дінеро.
Підкажіть подальший можливий розвиток подій та що краще зробити?
Обратиться за помощью к юристу или адвокату и не упускать дело на самотёк.
 
Доброго дня. В дію прийшло сповіщення про майбутній суд з Інстафінанс. Був кредит у Дінеро.
Підкажіть подальший можливий розвиток подій та що краще зробити?
Спробуйте зайти до Електронного суду і переглянути, чи є там матеріали позовної заяви
 
Тисяч 15. Не памʼятаю, давно було.
Але це був у них далеко не перший кредит. Інші гасив хоч і з прострочками та великою кількістю пролонгацій.
Скільки загалом їм грошей заніс навіть не хотів рахувати щоб не розстраюватись.
 
Тисяч 15. Не памʼятаю, давно було.
Але це був у них далеко не перший кредит. Інші гасив хоч і з прострочками та великою кількістю пролонгацій.
Скільки загалом їм грошей заніс навіть не хотів рахувати щоб не розстраюватись.
а можете спробувати за тіло домовитись?
 
Суду ще не було. Він в листопаді. 15 вересня суддя розглянув питання про відкриття провадження. 22 вересня я дізнався про це отримавши електронний лист (через те, що живу не по прописці і мого номера телефону у Інстафінанс і суду немає)
Документи отримав на електронну пошту.
Ще не робив нічого.
Суду ще не було. Він в листопаді. 15 вересня суддя розглянув питання про відкриття провадження. 22 вересня я дізнався про це отримавши електронний лист (через те, що живу не по прописці і мого номера телефону у Інстафінанс і суду немає)
Документи отримав на електронну пошту.
Ще не робив нічого.
Як і писав раніше тіло 15 000 грн, зараз хочуть 40 000 грн. До цього у них були кредити які віддавав з прострочками та великою кількістю пролонгацій.
 
Як і писав раніше тіло 15 000 грн, зараз хочуть 40 000 грн. До цього у них були кредити які віддавав з прострочками та великою кількістю пролонгацій.
предыдущие кредиты никак не влияют
 
У меня с инстафинанс непонятки. Открыли производство. По Динеро. Но позову с додатками нет. И добиться не могу. Делитесь, если можно, своей практикой с ними. Вам позов по почте отправили? Я даже не знаю, сколько просят и юриста взять не могу. В Ес отправила заяву про ознакомление с делом и про перенос рассмотрения в связи с моим отсутствием и неполучением иска. Какой-то детектив. Советуют поехать в суд за позовом или написать судье. Не знаю, боюсь навредить себе
У меня с инстафинанс непонятки. Открыли производство. По Динеро. Но позову с додатками нет. И добиться не могу. Делитесь, если можно, своей практикой с ними. Вам позов по почте отправили? Я даже не знаю, сколько просят и юриста взять не могу. В Ес отправила заяву про ознакомление с делом и про перенос рассмотрения в связи с моим отсутствием и неполучением иска. Какой-то детектив. Советуют поехать в суд за позовом или написать судье. Не знаю, боюсь навредить себе
Думаю, может на судью жалобу какую написать. Или заяву о возобновлении сроков подать. Черт те что короче)) Ни к умным, ни к красивым
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу