• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

СМС "Вам погоджено онлайн-кредит до 27 000 гривень від Moneyveo"

  • Автор теми Irena_26
  • Дата початку
  • Відповіді 9
  • Перегляди 272

Irena_26

Читач
Реєстрація
20 Бер 2024
Дописи
5
Реакції
1
Бали
3
UAH
26.00
Ваш пол
Женский
Irena_26 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт! Я тут новенька, випадково натрапила на вас під час пошуку інформації, яка мене турбує, і сподіваюся, що мені допоможуть. Вибачте, якщо пішла не в ту тему, не розібралася з сайтом😩
Мені прийшло повідомлення від TopCredit, де вказано "Вам погоджено онлайн-кредит до 27 000 гривень від Moneyveo" і посилання. По ньому не переходила, навіть повідомлення не відкривала. В реєстрі Кредитних історій нових ніяких не з'явилося дописів, окрім кредитки в Приваті
Скажіть - це типу просто реклама чи дійсно хто оформив на мене кредит?
 
Всім привіт! Я тут новенька, випадково натрапила на вас під час пошуку інформації, яка мене турбує, і сподіваюся, що мені допоможуть. Вибачте, якщо пішла не в ту тему, не розібралася з сайтом😩
Мені прийшло повідомлення від TopCredit, де вказано "Вам погоджено онлайн-кредит до 27 000 гривень від Moneyveo" і посилання. По ньому не переходила, навіть повідомлення не відкривала. В реєстрі Кредитних історій нових ніяких не з'явилося дописів, окрім кредитки в Приваті
Скажіть - це типу просто реклама чи дійсно хто оформив на мене кредит?
Більше всього що спам розсилка ,якщо в реєстрі нічого не з'явилось
 
Більше всього що спам розсилка ,якщо в реєстрі нічого не з'явилось
Фух, Боже, дякую вам🙏
Раніше ніколи такого не було, тому злякалася.
Вибачте, що потурбувала і дякую Вам за допомогу🙏
 
Та все норм .,зараз всі МФО кидають спам
Та я б так не переживала, якби і раніше отримувала такі повідомлення, або схожі про круті можливості взяти мікрозайм😂
Тому вся і розпереживалася😂
 
Всім привіт! Я тут новенька, випадково натрапила на вас під час пошуку інформації, яка мене турбує, і сподіваюся, що мені допоможуть. Вибачте, якщо пішла не в ту тему, не розібралася з сайтом😩
Мені прийшло повідомлення від TopCredit, де вказано "Вам погоджено онлайн-кредит до 27 000 гривень від Moneyveo" і посилання. По ньому не переходила, навіть повідомлення не відкривала. В реєстрі Кредитних історій нових ніяких не з'явилося дописів, окрім кредитки в Приваті
Скажіть - це типу просто реклама чи дійсно хто оформив на мене кредит?
Просто реклама
 
Назад
Угорі Унизу