• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Смартивей через три роки прострочки

Щось я не дуже довіряю таким солодким пропозиціям. Вчора чоловіку прийшло за 300 грн 7500 спишуть, хоча тіло там близько трьох. Раніше вони навіть на тіло не згоджувалися. І це все має бути принципово через додаток. Думаю вони придумали фішку саме в додатку. Боюсь щоб не розпочався терор по новому. В період війни це буде особливо боляче.
Та все норм!їм як продавати колекторам за копійки то краще вони зароблять ці копійки)))я закрила і отримала довідку про закриття боргу...пропонують новий кредит😂😂😂😂😂
 
А вам телефонували,чи смс прислали?
Смс прислали ,включила на пару минут старую симку,написала на электронную почту,что да действительно такое предложение,попросила гарантийку пока ничего не сказали
 
Давно в блоці багато номерів з яких телефонують шарашки,і тим більше номери,з яких шлють смс. По Смартивей прострочках три роки +
За цей час ніхто мене не турбував. Спочатку ,правда,всіх тьотів дядів сповістили про неуплату. А сьогодні смс. Знають моє ім'я,пишуть ,що тіло 1000 можу оплатити,а 7500 вони пробачають. Хоча тіло 4000.Ще й на ЗСУ задонатять . Пропонують через додаток. В додатку буде вся сума,з відсотками. А я маю вказати 1000.😁😁😁. Не питаю поради,знаю,що скажете. Переглянути вкладення 137413
Я так их заерыл за 25% от тела. Закрыли. Все чисто
Доброго дня підкажіть про смартівей, через три роки прислали смс сплатити 2000 грн з тіла, а решту 19770 спишути, думаєте правда?
Да, я так закрыл их за 25% тела. Т снова взял дкнег, идuот))
 
Все отлично можно закрывать , написала на почту дали гарантийку,оплатила через банк ,не заходила в приложение,через пару часов выдали справку о закрытии 💪
 
аналогично и я закрыла, тело 15К, за 3750, в тот же день кредит они закрыли и я на всякий скачала довидку
 
у мене зараз оформлена РК у них, але в цьому місяці поплатив інші кредити невеликі, їх вирішив поки потримати, бо все одно % не рахують. Написав сьогодні на пошту, що оплачу залишок на початку наступного місяця. Відповіли ок і запропонували 40% знижки на залишок, але оплатити треба до кінця наступного тижня
 
Останнє редагування:
Доброго дня. А що то за гарантійка?) Маю таке ж повідомлення, думаю що робити. Заздалегідь дякую
Гарантійний лист в якому має бути чітко вказана сума до сплати і терміни.
 
Доброго дня. А що то за гарантійка?) Маю таке ж повідомлення, думаю що робити. Заздалегідь дякую
Мені теж прийшло повідомлення, тільки нічого не можу зрозуміти,за якій термін можна закрити,там терміни не вказані!
 
Мені теж прийшло повідомлення, тільки нічого не можу зрозуміти,за якій термін можна закрити,там терміни не вказані!
я телефонувала казали одну дату, а в кабінеті до майже середини грудня було вказано
 
Назад
Угорі Унизу