• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Смартивей через три роки прострочки

Praskoviia

✩ Premium ✩
Реєстрація
20 Вер 2020
Дописи
6,655
Реакції
18,889
Бали
4,280
UAH
154.17
Ваш пол
Женский
Praskoviia не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Давно в блоці багато номерів з яких телефонують шарашки,і тим більше номери,з яких шлють смс. По Смартивей прострочках три роки +
За цей час ніхто мене не турбував. Спочатку ,правда,всіх тьотів дядів сповістили про неуплату. А сьогодні смс. Знають моє ім'я,пишуть ,що тіло 1000 можу оплатити,а 7500 вони пробачають. Хоча тіло 4000.Ще й на ЗСУ задонатять . Пропонують через додаток. В додатку буде вся сума,з відсотками. А я маю вказати 1000.😁😁😁. Не питаю поради,знаю,що скажете.
Screenshot_20231115-134229.png
 
Давно в блоці багато номерів з яких телефонують шарашки,і тим більше номери,з яких шлють смс. По Смартивей прострочках три роки +
За цей час ніхто мене не турбував. Спочатку ,правда,всіх тьотів дядів сповістили про неуплату. А сьогодні смс. Знають моє ім'я,пишуть ,що тіло 1000 можу оплатити,а 7500 вони пробачають. Хоча тіло 4000.Ще й на ЗСУ задонатять . Пропонують через додаток. В додатку буде вся сума,з відсотками. А я маю вказати 1000.😁😁😁. Не питаю поради,знаю,що скажете. Переглянути вкладення 137413
В моно можна скасувати платіж))
 
От за що люблю форум?
За те що завжди є в кого перейняти досвід,навіть якщо свого вдосталь....❤️
 
Доброго дня підкажіть про смартівей, через три роки прислали смс сплатити 2000 грн з тіла, а решту 19770 спишути, думаєте правда?
 
Мені вони вчора за 50 грн обіцяли все списати і закрити кредит). В принципі,не кинули. Але по сумам,що писали вище,я б вимагав гарантійку.
 
Доброго дня підкажіть про смартівей, через три роки прислали смс сплатити 2000 грн з тіла, а решту 19770 спишути, думаєте правда?
Мені вчора теж прийшла така смс,я оплатила в кабінеті без гарантійки,і одразу кредит закрито,і довідку надали о закриті,просрочка 3 роки.
 
Щось я не дуже довіряю таким солодким пропозиціям. Вчора чоловіку прийшло за 300 грн 7500 спишуть, хоча тіло там близько трьох. Раніше вони навіть на тіло не згоджувалися. І це все має бути принципово через додаток. Думаю вони придумали фішку саме в додатку. Боюсь щоб не розпочався терор по новому. В період війни це буде особливо боляче.
 
І це все має бути принципово через додаток
Цю систему легко обійти, скачуєте віртуальний андроїд на ПК, реєструєте нову почту через яку увійдете в плеймаркет, скачуєте додаток смартів і оплачуєте(звісно якщо бажаєте), таким чином вони не отримають доступ до контактів
 
Цю систему легко обійти, скачуєте віртуальний андроїд на ПК, реєструєте нову почту через яку увійдете в плеймаркет, скачуєте додаток смартів і оплачуєте(звісно якщо бажаєте), таким чином вони не отримають доступ до контактів
Можна спробувати.
 
Назад
Угорі Унизу