• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Швидко гроші кредиту 10000 , а з відсотками 18100. Що з цим робити?

  • Автор теми Nitka.w
  • Дата початку
  • Відповіді 24
  • Перегляди 1K
Як домовитися з ними на тіло кредиту? Дуже великі відсотки , ще й комісія 15 відсотків від тіла кредиту. Це адекватно? Що з цим робити? Скоро буде просрочка і дуже боюся, мені 20 і взяла ці кошти для перекриття іншого кредиту
Предупредите всех родных,не бойтесь нечего что бы они Вам не писали,главное что бы не кто с ними не общался ,собирайте тело кредита и ждите
 
Предупредите всех родных,не бойтесь нечего что бы они Вам не писали,главное что бы не кто с ними не общался ,собирайте тело кредита и ждите
коли набирали за кредит сестри і мені було скучно, то я їм трусила, що вона десь в Донецьку область поїхала, якщо найдете скажіть хай мені набере, бо я переживаю, більше не було дзвінків з цього приводу ?
 
А можно не собирать и не ждать?)
это дело каждого,я работаю оффициально и мне блок счетов не к чему,так как с зарплаты отдаю долги родитялям что мне помогли с МФО ,отсталось несколько кредитов на тело около 30к
коли набирали за кредит сестри і мені було скучно, то я їм трусила, що вона десь в Донецьку область поїхала, якщо найдете скажіть хай мені набере, бо я переживаю, більше не було дзвінків з цього приводу ?
все ихнее звонки сейчас волнами идут вроде притехают на время а потом снова
 
Назад
Угорі Унизу