• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Швидко гроші кредиту 10000 , а з відсотками 18100. Що з цим робити?

  • Автор теми Nitka.w
  • Дата початку
  • Відповіді 24
  • Перегляди 1K

Nitka.w

Форумчанин
Реєстрація
13 Лип 2023
Дописи
55
Реакції
10
Бали
133
UAH
0.00
Nitka.w не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Як домовитися з ними на тіло кредиту? Дуже великі відсотки , ще й комісія 15 відсотків від тіла кредиту. Це адекватно? Що з цим робити? Скоро буде просрочка і дуже боюся, мені 20 і взяла ці кошти для перекриття іншого кредиту
 
Почитайте форум та заспокойтесь, все буде добре, будуть лякати віджимом квартири, дітей, онуків, гнівні листи, смс, дзвінки рідним, але це все що вони по факту можуть зробити, може пару місяців, може пів року, може рік, по різному буває. Головне не паритись, поставити антиспам та жити собі далі, і ні в якому разі не брати більше кредити на перекриття, не пролонговувати, не реструктурувати. З часом перестануть дзвонити і будуть пропонувати закрити за тіло або продадуть колекторам, які можуть робити те саме. Якщо подадуть до суду, то обов'язково не ігнорувати та йти до адвоката з форума.
 
Як домовитися з ними на тіло кредиту? Дуже великі відсотки , ще й комісія 15 відсотків від тіла кредиту. Це адекватно? Що з цим робити? Скоро буде просрочка і дуже боюся, мені 20 і взяла ці кошти для перекриття іншого кредиту
за 5 тижнів просрочки ніхто ні разу мені не хамив і не погрожував.
не знаю, як було колись, бо до війни не користувався їх послугами жодного разу.
Так. звонять щодня, може навіть двічі на день (в робочі дні). Але хамства не було жодного разу.
 
за 5 тижнів просрочки ніхто ні разу мені не хамив і не погрожував.
не знаю, як було колись, бо до війни не користувався їх послугами жодного разу.
Так. звонять щодня, може навіть двічі на день (в робочі дні). Але хамства не було жодного разу.
А який в вас борг? Бо переживаю що за 18000 будуть і в суд, і ви плануєте віддавати всі ті відсотки чи тільки тіло?
 
А який в вас борг? Бо переживаю що за 18000 будуть і в суд, і ви плануєте віддавати всі ті відсотки чи тільки тіло?
Якщо в суд зберуться, то адвокат вам допоможе, я вийшла у них на просрочку, пишуть смс, що відсотки ростуть і все, а щоб не боятися що ваших близьких будуть знаходити і розказувати яка ви погана, то закрийте профілі у всіх соцмережах, навіть у тих для яких впн треба, попередьте хочаб тих кого вказали коли брали кредит, щоб просто сказали, що відмовляються від взаємодії і все, потім блок на незнайомі номери, вайбер щоб не могли вас добавити в групи і очікуйте листів на імейл, а краще не чекайте, радійте життю і живіть, і головне перестаньте перекредитовуватись, влізете дуже далеко, буде ще важче. Говорити з ними немає сенсу, чи ввічливо чи з погрозами, але вони будуть стояти на своєму.
А який в вас борг? Бо переживаю що за 18000 будуть і в суд, і ви плануєте віддавати всі ті відсотки чи тільки тіло?
Я планую тільки тіло закрити, колись, а якщо будете перекредитовуватись, будете як я мати 23шараги які всі хотять з відсотками і зараз. Тому підготуйтеся, закрийте профілі в соцмережах, усіх, навіть в Ок, зробіть так щоб вас не могли добавляти в групи у ваших меседжирах, заантиспамтеся і чекайте гарних пропозицій на почту, на дзвінки відповідати не потрібно, вони нічого годного не пропонують тільки нерви вам зроблять.
Якщо в суд зберуться, то адвокат вам допоможе.

Я планую тільки тіло закрити, колись, а якщо будете перекредитовуватись, будете як я мати 23шараги які всі хотять з відсотками і зараз. Тому підготуйтеся, закрийте профілі в соцмережах, усіх, навіть в Ок, зробіть так щоб вас не могли добавляти в групи у ваших меседжирах, заантиспамтеся і чекайте гарних пропозицій на почту, на дзвінки відповідати не потрібно, вони нічого годного не пропонують тільки нерви вам зроблять.
Якщо в суд зберуться, то адвокат вам допоможе, я вийшла у них на просрочку, пишуть смс, що відсотки ростуть і все, а щоб не боятися що ваших близьких будуть знаходити і розказувати яка ви погана, то закрийте профілі у всіх соцмережах, навіть у тих для яких впн треба, попередьте хочаб тих кого вказали коли брали кредит, щоб просто сказали, що відмовляються від взаємодії і все, потім блок на незнайомі номери, вайбер щоб не могли вас добавити в групи і очікуйте листів на імейл, а краще не чекайте, радійте життю і живіть, і головне перестаньте перекредитовуватись, влізете дуже далеко, буде ще важче. Говорити з ними немає сенсу, чи ввічливо чи з погрозами, але вони будуть стояти на своєму.

Я планую тільки тіло закрити, колись, а якщо будете перекредитовуватись, будете як я мати 23шараги які всі хотять з відсотками і зараз. Тому підготуйтеся, закрийте профілі в соцмережах, усіх, навіть в Ок, зробіть так щоб вас не могли добавляти в групи у ваших меседжирах, заантиспамтеся і чекайте гарних пропозицій на почту, на дзвінки відповідати не потрібно, вони нічого годного не пропонують тільки нерви вам зроблять.
Вибачте, відволікли, то я вам тут навідповідала, всього того самого по декілька разів ????
 
А який в вас борг? Бо переживаю що за 18000 будуть і в суд, і ви плануєте віддавати всі ті відсотки чи тільки тіло?
В суд довольно редко идут , у меня тело 7к у них , передали на прозвон в ЕАПБ спустя 2,5 года просрочки , предложили оплатить тело , на днях вот оплачу
 
Як домовитися з ними на тіло кредиту? Дуже великі відсотки , ще й комісія 15 відсотків від тіла кредиту. Це адекватно? Що з цим робити? Скоро буде просрочка і дуже боюся, мені 20 і взяла ці кошти для перекриття іншого кредиту
15% комиссия за оформление - это настолько же адекватно, как и решение взять деньги в МФО :кофе: Не берите больше на эти перекредитования, а то потом будете страдать как добрая часть форума, минимум с десятком мфо. Оно Вам надо? Думаю, что нет :) Думайте о том, как заработать. Заработаете тело, тогда и можно будет как-то решить этот вопрос... А сидеть без денег и думать, как решить вопрос с этим мфо - такое себе. Ну будут звонить и задалбывать. Игнор + работа. А после уже решение проблемы.

Удачи )
 
В суд довольно редко идут , у меня тело 7к у них , передали на прозвон в ЕАПБ спустя 2,5 года просрочки , предложили оплатить тело , на днях вот оплачу
А мене теж епабам передали.Мабуть тижня 2-3 тому.Але нічого не пропонували ні по смс,ні на пошту.....А я не спілкувалася з ними....
 
А який в вас борг? Бо переживаю що за 18000 будуть і в суд, і ви плануєте віддавати всі ті відсотки чи тільки тіло?
Маю визнати, що у мене нема такого рівня витримки, як в деяких старожилів чи новожилів форуму, які роками відмовляються платити на відріз.
А з іншого боку, я не можу зрозуміти , про яку комісію Ви кажете? У мене було тіло 11, комісії жодної не було.
Я погодився на суму майже 14 900 розділити на 10 рівних платежів (два платежі в місяць) і так закриватиму.
Це домовився десь між 35 і 40 днем прострочки, точно не скажу.
 
Як домовитися з ними на тіло кредиту? Дуже великі відсотки , ще й комісія 15 відсотків від тіла кредиту. Це адекватно? Що з цим робити? Скоро буде просрочка і дуже боюся, мені 20 і взяла ці кошти для перекриття іншого кредиту
У чоловіка продали договір DG Finance, ті пропонують з тіла 19000 сплатити 7000, так що чекайте продажу, у колекторів закривати іноді вигідніше.
 
Як домовитися з ними на тіло кредиту? Дуже великі відсотки , ще й комісія 15 відсотків від тіла кредиту. Це адекватно? Що з цим робити? Скоро буде просрочка і дуже боюся, мені 20 і взяла ці кошти для перекриття іншого кредиту
Главное больше так никогда не делайте, не перекрывайте старые кредиты новыми. Это путь на теплотрассу.
 
Як домовитися з ними на тіло кредиту? Дуже великі відсотки , ще й комісія 15 відсотків від тіла кредиту. Це адекватно? Що з цим робити? Скоро буде просрочка і дуже боюся, мені 20 і взяла ці кошти для перекриття іншого кредиту
Адекватно брати гроші для перекриття іншого кредиту? Ще й під таки відсоток?
А шо вам списання, коли ви не маєте коштів для закриття кредиту?
ЗУПИНІТЬСЯ ПЕРЕКРИВАТИ КРЕДИТИ КРЕДИТАМИ!!!!!!!!!
Виходьте на просрочки, копіть гроші на закриття.
І ще одне - ви чого суда боїтесь? там нема чого боятись.
 
При кваліфікованій юридичній підготовці,все можна пережити
А если ещё подключить психолога, то и от страха можно избавиться)) Смотрю у многих новеньких такая фобия)) Если обычная фобия не заразна,то эта похоже через мегабайты передается))
 
Як домовитися з ними на тіло кредиту? Дуже великі відсотки , ще й комісія 15 відсотків від тіла кредиту. Це адекватно? Що з цим робити? Скоро буде просрочка і дуже боюся, мені 20 і взяла ці кошти для перекриття іншого кредиту
Живите спокойно и не накручивайте себя, 10к тело, 4 года просрочки, уже и забыл за них, не судов, не продажи, ничего
 
Адекватно брати гроші для перекриття іншого кредиту? Ще й під таки відсоток?
А шо вам списання, коли ви не маєте коштів для закриття кредиту?
ЗУПИНІТЬСЯ ПЕРЕКРИВАТИ КРЕДИТИ КРЕДИТАМИ!!!!!!!!!
Виходьте на просрочки, копіть гроші на закриття.
І ще одне - ви чого суда боїтесь? там нема чого боятись.
Неадекватно, знаю. Тоді здавалося що зможу вирушити ситуацію, був дохід стабільний. Всі ми робимо помилки. Тому я на цьому форумі, щоб знати. І дякую за пораду так і буду робити. Урок усвоїно, тепер буду збирати кошти на закриття
 
Неадекватно, знаю. Тоді здавалося що зможу вирушити ситуацію, був дохід стабільний. Всі ми робимо помилки. Тому я на цьому форумі, щоб знати. І дякую за пораду так і буду робити. Урок усвоїно, тепер буду збирати кошти на закриття
Та у більшості така історія, головне, що ви тут і більше їх не годуєте їх пролонгаціями ?
 
Назад
Угорі Унизу