• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Швидко Гроші і штраф в 2млн

АХхахахах а я то думаю чо вони мені сьодні дзвонили і хотіли шоб з 3200 оплатив хоча б 200-300 грн, як же ця операторка просила мммм, майже на колінцях...я ще й питаю сьогодні до 21-00, а вона каже та можете до завра до 14-00 уіііііі оревуар мадам!
 
А Швидко Гроші взагалі давно стали такі добрішими, без особливого морального тиску при простроченні, просто з словами "дуже важливо дійти згоди до вирішення питання саме сьогодні"?
 
А Швидко Гроші взагалі давно стали такі добрішими, без особливого морального тиску при простроченні, просто з словами "дуже важливо дійти згоди до вирішення питання саме сьогодні"?
Мені взагалі п*яна або під чимось подзвонила нині звідти, або її там хтось джага джагав...такий голос уміратварьонний був)))))
 
Мені взагалі п*яна або під чимось подзвонила нині звідти, або її там хтось джага джагав...такий голос уміратварьонний був)))))
То в чому щагвоздка? З чого вони це так поміняли тактику? Штраф впаяли лише вчора, а тактику раніше змінили
 
Мені взагалі п*яна або під чимось подзвонила нині звідти, або її там хтось джага джагав...такий голос уміратварьонний був)))))
Ви підняли мені настрій можна спати з посмішкою :lol:
 
То в чому щагвоздка? З чого вони це так поміняли тактику? Штраф впаяли лише вчора, а тактику раніше змінили
Та я сам в шоці, з тіла 2к мені 3.6к нарахували, а нині кажуть внесіть нам до завтра до 14-00 хоча б 200-300 грн :D
 
То в чому щагвоздка? З чого вони це так поміняли тактику? Штраф впаяли лише вчора, а тактику раніше змінили
Штраф не лише за етичну поведінку.
Хоча міг бути один-два дуже якісних клоуни, які точно перегнули. За них і буде розмова.
 
Та я сам в шоці, з тіла 2к мені 3.6к нарахували, а нині кажуть внесіть нам до завтра до 14-00 хоча б 200-300 грн :D
Тримаю в курсі, я не вніс, пішов купив собі півасік, піцу і собаці м’яса ☺️
 
Назад
Угорі Унизу